Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Ryzen Threadripper
 • 3.5 GHz
 • TR4 Soket
 • 38MB Cache

İşlemci ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Necati Kymkci 12 Haz 2019 (67 Gün önce)
ARKADAŞLAR ÜRÜNÜM GELDİ KULLANIYORUM MEMNUNUM ŞUANLIK BİR SIKINTI YOK ALACAK ARKADAŞLAR İNCEHESABI TERCİH ETSİN DİYORUM BAŞKA YERLERDE OLDUĞUNDAN PAHALI GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ALABİLİRSİNİZ. NOT:TERMAL MACUN HAZIR OLARAK GELİYOR ARKADAŞLAR DERT ETMEYİN
Üye resmi
Ali Ceyhun Dok 15 Ara 2017 (611 Gün önce)
En yüksek fps değeri benim olsun derseniz, rekabetçi oyunlardaki fazladan fps ve onu kaldıracak yenileme hızına sahip monitörünüz var ise, gerçekten almanız gereken bir işlemci. 8 thread olmasıda render işlerinde bilgisayarı zorlamadan kolayca halletmenize olanak sağlıyo, öneririm.
Üye resmi
Erendemir Bahtıyar 25 Haz 2017 (783 Gün önce)
Amd artık üst düzey sistemlere hitap ediyor ve ryzen ile büyük bir atılım gerçekleştirdiler. hem fiyat hem de performans konusunda oldukça geliştirdiler kendilerini. yeni sistem için ryzen serisini bekledim ve 1700x'te karar kıldım. İntel'e daha fazla para vermeye gerek kalmadan 1700x ve 1800x ile bütün oyunlarda iyi bir ekran kartıyla istediğiniz sorunsuz performansı elde edebilirsiniz.
Üye resmi
Barış Konur 21 Haz 2017 (788 Gün önce)
Tam bir fiyat/performans ürünü. Bütçesi kısıtlı olanlara tavsiye olunur.
Üye resmi
Burak Çekili 22 Kas 2013 (2094 Gün önce)
Diğer sitelerde hep gürültülü olduğu yönünde yorumlar okudum ama o kadar da kötü değil.Boştayken çalıştığını duymuyorsunuz bile.YÜk altındayken biraz gürültülü oluyor ama çok rahatsız edecek kadar değil.Tabii benim eski x4 925'im daha gürültülüydü belki ondan gürültü azaldığı için bana sessiz geliyorda olabilir.Ama ben pek rahatsız olmadım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.