Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

İşlemci ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mehmet Tanrıverdi 23 Oca 2019 (209 Gün önce)
işlemci orjinal güvenilir sağlam paketlenmiş kargo işlemci orjinal ledli aydınlatmalı soğutmasıyla beraber 16 thread intel kimmiş
Üye resmi
Eriz Türkkan 25 Haz 2017 (785 Gün önce)
f/p için alınabilecek iyi işlemcilerden biri çekirdek sayısı 6 olmakla birlikte multi tasking'de(çoklu görev) sorun çıkarmaz. video işlemede de işinize yarar bu. bana göre tek eksiği üzerindeki stok fanın biraz gürültülü çalışması. bunu da iyi bir soğutucu alıp stok fan yerine takarak giderebilirsiniz.
Üye resmi
Doğan Özperçin 25 Haz 2017 (785 Gün önce)
Amd eskiden yüksek tdp değerleri yüzünden çok ısınan işlemci konumumdaydı. Ryzen serisinde mimariyi değiştirdiler ve güç tüketimini de düşürerek ısınmanın da önüne geçtiler. Tanıtıldığında da sentetik testlerde intel'in muadili işlemcilerine fark attı ve onlardan çok daha ucuza satılıyor. bkz. 6900k vs ryzen 1800x. arada iki bin liradan fazla bir fark var. Seçim tabii ki yine sizin ancak amd kendini bu kadar geliştirmişken bu modeli alıp oyun ve rendering'i sorunsuz yüksek performans ile yapabilecekken neden fazladan para veresiniz? Ben 10 gün önce ryzen 1800x'te karar kıldım ve aldım oldukça da mutluyum.
Üye resmi
Seren Koşdemir 05 Nis 2017 (866 Gün önce)
Mükemmel işlemci Gameboost ile 4.80 ghz oluyor. Müşteri ilişkileri departmanı çok yardımcı oldular satın alım konusunda. Tebrik ederim.
Üye resmi
Metin Aykal 12 Kas 2013 (2106 Gün önce)
ürün tamda beklediğim gibi 6 çekirdek overclocksuz haliyle 3.7yi görebiliyorsunuz fiyat olarak oldukça iyi Ekstra fan almanızda illa ki şart değil..
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.