Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Kablo ve Dönüştürücüler ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Arzucan Bulgur 08 Kas 2016 (1070 Gün önce)
kutusunun içinden orjinal kablo çıkmadı Hp almıştım ben. bu kabloyu tavsiye ediyorlar forumlarda araştırdığım kadarıyla. kablo sağlam gibi duruyor şimdilik. sorunsuz da çalıştırdı yazıcımı. bakalım ilerleyen zamanlarda sorun çıkmaz umarım.
Üye resmi
İbrahim Onat Belge 24 Ağu 2016 (1146 Gün önce)
eski bilgisayarlarda girişler farklı olduğu için ben bunu aldım. eski bilgisayarımı ne kadar değiştrip yerine laptop alsam da klavye ve mouse çok rahat olduğu için değiştirmeyip böyle bir dönüştürücü alarak değerlendirmek istedim. ihtiyacı olanlara ben şiddetle tavsiye ederim. hiç yeni klavye ve mouse almaya gerek yok.
Üye resmi
Gökmen Battal 24 Ağu 2016 (1146 Gün önce)
yazıcıyı sayesinde usb ile bağlayabildim bilgisayarıma. artık laptoplarda bildiğiniz gibi böyle girişler olmuyor. masaüstü bilgisayarı da artık kullanmıyordum yavaşlığından dolayı. yazıcıyı da böylece değerlendirmiş oldum.
Üye resmi
Fethullah Akova 31 Eki 2015 (1445 Gün önce)
ses sistemimin yerini ayarladıktan sonra kablolar yetersiz kalınca uzatmak için aldım ana kabloyu. ses kalitesinde azalma olmadı. güvenerek alabilirsiniz.
Üye resmi
Fatih Kaymakci 27 Ara 2010 (3213 Gün önce)
DIGITUS USB den PS/2 ye Klavye ve Mouse Çevirici (DA-70118)
kesinlikle kaliteli ve usb başlıgı ile ps2 başlıkları arasında mesafe kısa olması sebebi ile bağlantıda sıkıntılar yaşamıyacağınız orjinal ps2 girişi hızında performans alabileceğiniz bir aparat.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.