Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

Kahve Makinesi ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Alişan Koşar 02 Kas 2017 (769 Gün önce)
arzumun çay makinesini kullanıyoruz evde. kahve makinesi olarak da arzum alalım dedik. çok memnun kaldık. arzum olduğu için rahatlıkla güvenip alabilirsiniz.
Üye resmi
Zeliha Özer 23 Eki 2017 (780 Gün önce)
ürün güzel ve kaliteli. ayrıca çok da ergonomik. kısa sürede bol köpüklü kahveyi hazır hale getiriyor. temizliği de oldukça basit. öneririm
Üye resmi
Beren Öztürk 19 Eki 2017 (783 Gün önce)
Ürünü beğenerek kullanıyorum. Gayet güzel bir ürün. Pişirdiğim kahvelerin tadı da güzel oluyor. Bence yüksek paralar vermeye gerek yok. Bu ürün yeterli.
Üye resmi
Eliz Metin 04 May 2017 (952 Gün önce)
daha önce denediğim için lezzetini de bildiğim için evimde kullanmaya başladım ben. tek fincan yaptığınız zaman belki köpük herkesin istediği gibi olmayabilir fakat benim için yeterli kıvamda olduğunu söyleyebilirim nasıl olsa otomatik bir cezve elinizle pişirdiğiniz kahvenin ayarında köpük beklemeyin yani. kirlendiği zaman da sensörünü temizlemeyi ihmal etmeyin kullanırken. ben çok memnun kaldım okkadan.
Üye resmi
Çisil Memişler 04 May 2017 (952 Gün önce)
köpürmeye başladığı anda kendisini otomatik durdurduğu için telaş yapmaya gerek kalmıyor. pişirme olarak da iyi, ben tadını çok beğeniyorum kahvelerin. bol köpüklü kahve içmek isteyenler için tavsiye edebileceğim bir marka fakir.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.