Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
24 Saatte Kargo
 • Türkçe Q
 • 3 Tuş
 • Kablolu
 • PS/2
Yorum (1)

Klavye & Mouse Set ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Doğuş Emre Tosun 25 Ara 2018 (270 Gün önce)
Teslimat hakkında kafanızı yormanıza hiç gerek yok çünkü kargo gayet hızlı ve başarılı 2 gün içinde elimdeydi. Klavyenin kalitesini yazma hissini gayet beğendim ne çok yumuşak ne de çok sert tam orta kıvamda olmuş. Benim açımdan tek sorun oyun oynarken boşluk tuşuna biraz sert basmanız gerek ya da oyun içindeyken elinizi W-A-S-D tuşlarından hafif kaldırıp boşluk tuşunun tam ortasına basmanız gerekebilir bende arada sırada basmadığı oluyor onun dışında severek kullanıyorum. 3 farklı ışıklandırması ve nefes modu var ışık gücünü de ayarlayabiliyorsunuz. kısaca klavye sizi mağdur etmez tam bir Fiyat / Performans ürünü. Mouse'a gelirsek herhangi bir makro atanmıyor ama hassasiyet konusunda gayet başarılı premium hissiyatı tam olarak yakalamasa da fiyatına göre değerlendirildiğinde güzel. Bir süre sonra kullanılan malzeme dolayısıyla elde terleme yapabilir ama elden kayma gibi bir durumuna şimdiye kadar hiç rastlamadım. Alacak olanlara tavsiye ederim.
Üye resmi
Yusuf Emir Akdaş 29 Kas 2018 (295 Gün önce)
klavye oldukça güzel hissiyatı rengi sesi olsun tok sesi var ve basımı normal klavyelere göre daha sert ama göz korkutacak biçimde değil kullanılabilir mouseye gelirsek mousepadde sürtünürken ses çıkartıyor ve sinir bozucu ve tipini hiç sevmedim ama alınabilir bu fiyata göre güzel birde klavyede bilek desteği olsa çok iyi olurdu yazmak çok zor oluyor
Üye resmi
Sevginur Atok 26 Nis 2015 (1609 Gün önce)
klavyesinin boyutları beni çok memnun etti özellikle çünkü sürekli toplantılara gittiğim için yanımda taşımak zorunda kalıyordum eski büyük klavyemi. benim için tam bi rahatlık oldu diyebilirim. yanında gelen mouse için de hoşuma giden şeyi tekerleği oldu :)
Üye resmi
Şahin Şahin 15 Eki 2011 (2898 Gün önce)
İnce ve Düz Yapısında Klavye Arıyorsanız , Kesinlikle bundan Şaşmayın !
kesinlikle her kuruşa değer bir klavye , yuvarlanmış tuşlar inanılmaz derecede rıhatlık sağliyor ... fare standart 2 tuş artı tekerleği var unifyng alıcı sayesinde başka fare kullanabilirsiniz eğer standart fare size yetmiyorsa... ama yinde gayet güzel ve ergonom bir yapısına sahip yani eğer çok aşırı oyun vs. oynamiyacaksanız gayet mükemel bir faare.. office veya normal ev uygulamaya kesinlikle değer ve tavsiye edilir bir set!
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.