Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

Laser Yazıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ahmet Sönmez 29 Eki 2017 (690 Gün önce)
yazıcıdan çok seri ve kaliteli baskı alabiliyorsunuz. bence güzel de bir tasarımı ve rengi var. boyutları da ideal. fazla büyük değil. en çok sevdiğim özelliği de Wi-Fi'nin olması. illa yazıcının yanında olmanıza gerek yok. ağ üzeriden de kolayca çıktı alabiliyorsunuz.
Üye resmi
Naim Gürbüz 28 Eki 2017 (691 Gün önce)
yazıcı markasında lexmark gerçekten çok kalite. bundan önceki kullandığımız yazıcı da lexmark'tı ve çok memnunduk. bu makineyi kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. şuana kadar çok kaliteli diyebilirim. çıktı alma hızı normal. ancak baskı kalitesi gayet iyi. tavsiye ederim kaliteli ürün.
Üye resmi
İbrahim Şahin 27 Eki 2017 (692 Gün önce)
Güzel beğendiğim bir ürün. şuana kadar bir problem yaşamadım. beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Wi-Fi bağlantısı biraz uğraştırdı beni. ilk başta uğraştım ama kuramadım. sonra HP'nin destek sayfasından nasıl kurulacağını öğrenince çözdüm işi. bu arada bilgisayarım macbook, o yüzden biraz uğraştırdı.
Üye resmi
Murathan Okumuş 31 May 2017 (841 Gün önce)
hızlı yazdırıyor hem açıklamalarında yazdığı gibi hem de diğer kullanıcı yorumlarına baktığımda yapılan güzel yorumlar gibi. biraz wifi kullanmak karışık sadece ama onu da zamanla çözüyorsunuz.
Üye resmi
Kürşat Oğuzhan 31 May 2017 (841 Gün önce)
yazıcı çok güzel tamam fakat anlamadığım bi nokta var neden kağıdı beslemeye alırken bu kadar ses çıkartıyor acaba? benimkinde mi bir problem var? bunun dışında çünkü yazdırırken acayip sessiz ve bi o kadar da hızlı yazıcı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.