Seçtiğiniz kriterlere uyan 2 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Lazer
 • 40 ppm
 • Usb+Lan
 • 1200 MHz

Laser Yazıcı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Nebil Salman 30 Oca 2019 (286 Gün önce)
Ürünü gelir gelmez denedim bi sıkıntı yoktu bakalım biraz zaman geçtikce daha iyi anlarız
Üye resmi
Özgür Atalay 29 Eki 2017 (743 Gün önce)
yazıcı kullanışlı ve pratik. hızlı bir şekilde çıktı alabiliyorsunuz. çok fazla büyük olmadığı için de fazla yer kaplamıyor. fiyatı oldukça uygun. ancak renkli baskı özelliği yok. bu noktayı kaçırmayın. bunun dışında güzel bir ürün.
Üye resmi
Mehmet Sait Gazan 15 Kas 2016 (1091 Gün önce)
Ürün çok güzel. Çıktılar gayet net. Hem küçük yer kaplamıyor, Hemde kurulumu kolay. Wifi'nin de olması ayrı bir avantaj tabiki. Evin içinde olsun, Ofiste olsun istediğiniz yere koyabilir ve kullanabilirsiniz. Akıllı telefonlara da Samsung Yazıcı Programını kurup yazıcıdan çıktı alabilirsiniz Tavsiye ediyorum. NOT: Tonerleri pahalı bunların ama Muaddil Tonerler var piyasada, fiyatları da uygun. Ofiste o muaddil tonerlerden kullanıyoruz, gayet net çıktılar alıyoruz. Ayrıca dolumunu da kendim yapıyorum, siz de yapabilirsiniz. Zor değil..
Üye resmi
Kuntay Urgancı 29 Şub 2016 (1352 Gün önce)
fiyatı biraz daha uygun olduğu için tercih ettim ben. cd okuyucusu olmadığı için tanıtımını yapana kadar uğraştırdı biraz fakat led ekranı biraz sorunlu sanırım yazıcının ya da ben kullanmasını bilmiyorum. düzgün bir şekilde kullanabilsem aslında hızlı bi yazıcı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.