Seçtiğiniz kriterlere uyan 9 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Notebook PC için
 • 2+1
 • Kablolu

Logitech Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ilgarlı Karabıyıklı 22 Haz 2017 (848 Gün önce)
rengi güzel öncelikle şık duruyor ayrıca. bunun dışında ses olarak logitechin pişman etmeyeceğini düşünerek almıştım ki haksız da sayılmam şuan kullandığım kadarıyla. çok temiz ses ve berrak çıkıyor basslar ve tizler. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Engin Uğur 28 Mar 2016 (1298 Gün önce)
arkadaşlar ben hiç terddüt etmeden almıştım logitech yani sonuçta fakat ikilemde kalanlar için şunu söyleyeyim piyasadaki diğer 2+1 ses sistemlerinden daha iyi bas ayarı var. film izlerken çoğu ses sisteminde sıkıntılar yaşarken bunda herhangibir sorunla karşılaşmıyorsunuz.
Üye resmi
Anıl Görkem Yapar 27 Mar 2016 (1299 Gün önce)
bassları gerçekten abartı olmuş arada sırada titreme yapabiliyor çünkü. tizleri de duymak için iyice sesi açtığım zaman özellikle bass kendisini kaybediyor. frekans aralığı bence biraz daha düşük tutulabilirdi ekoleyzır ile ince ayar yapmak gerekiyor bu yüzden. alacakların dikkat etmesi gerekiyor bu yüzden.
Üye resmi
Rana Aruca 27 Haz 2015 (1573 Gün önce)
yani bu fiyata böyle bi masaüstü hoparlör buldum ya sanırım şansım bu aralar bayağı yüksek :) kutudan çıkar çıkmaz alıp ağladım bilgisayara ve sesi duyunca tamamdır diyebildim. kontrol paneli de gayet şık duruyor.
Üye resmi
Ramazan Dogan 23 Mar 2011 (3131 Gün önce)
LOGITECH Z313 25W RMS 2+1 HOPARLÖR SİYAH
cok iyi ses veriypor cok sık ullanımı basit yanlız bas ayarı nı koymamışlar diger modellierinde var ses kaliteli ve dalgasız cıkıyor bir haftadır kullanıyorum tavsiye ederim
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.