Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

Monitör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Muhittin Büyük 08 Kas 2019 (10 Gün önce)
Plastik çerçeve kalitesiz monte edilmiş gibi, elinizle hareket ettirince hafif bir gıcırdama ve bazı yerlerde lcd panelle arasında kredi kartı girebilecek kadar mesafe var. Belki sadece benimki öyledir, bilemedim ama çok da önemli bir şey değil. Açı ayarlama menteşesi, joystick paneli çok kaliteli. Belki hdmi arkaya doğru değil de, aşağı doğru baksa çok daha iyi olurdu. Bu şekliyle hdmi kablosu kullanarak duvara monte etmek mümkün değil. Ben zatenn etmeyecektim de, etmek isteyenler bilsinler. Benim için büyük sorun, kurulumu yapıp oyun moduna getirdiğiniz (faster / 1ms modu) zaman ekran anında 25 liralık tüplü monitöre dönüşüyor. Yani alacaksanız, 5ms olduğunu bilerek alın. Ben şahsen 1 ms tepkime süresi verdiği için almıştım.
Üye resmi
Özgür Uçan 30 Mar 2019 (232 Gün önce)
Ürün iki günde elime ulaştı. Özel bi paketleme yok. Kendi kutusu ile geldi. İçerisinden gerekli kablolar vardı. Alışkın olmadığım için galiba gözüme çok büyük geldi :) ekran kartınız 1080p yi desdeklemiyor ise pikseller çok belli ediyor. Ürün gayet kaliteli ve çok hoş duruyor. Vaat ettikleri tam anlamıyla karşılıyor.
Üye resmi
Umur Genç 13 Oca 2019 (309 Gün önce)
Çok iyi monitör her yönden beklentimi karşıladı
Üye resmi
Ertuğrul Kırçiçek 21 Kas 2018 (361 Gün önce)
Fiyat açısından bu indirimi kaçırmamanız gerekir arkadaşlar. Monitör ince ve zarif yapısıyla öne çıkıyor değerlendirilmeli bu cihaz :).
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.