Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 48.8"
 • 5120x 1440
 • WLED
 • HDMI DP
 • USB
 • 5ms Tepki Süresi
 • 60 Hz

Monitör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mehmet Uğur 04 Eki 2019 (61 Gün önce)
Ürünü tercih etmemdeki asıl amaç bu fiyat bandında seçilebilecek en iyilerinden olması. 144hz 1ms ve curved tasarımı ile alıcıyı kendine çeken diğer etkenlerden. Kutu tasarımını fazla beğenmesem de kutuyu açtığımda msi kalitesi açıkça ortada duruyordu. Tek eksi yanı kabloların takılan yerin gerekli özenin bulunmaması, kablonun çok ufak ihtimal ile zamanla zedelenecek bir tasarım yapısına sahip olması. Kabloların kaliteli yapısı bu süresi uzatıyor tabii. FPS bazlı oyunlarda kusursuz bir deneyim sunuyor. 23.6" lik boyutu ile curved tasarımı mükemmel kombinasyon ortamı yaratıyor. Ürünü içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.
Üye resmi
Şengil Ertürk 31 Tem 2019 (126 Gün önce)
ince ayarları yaparsanız renk konusunda çok da iyi bir hale geliyor fiyat olarak makul malzeme kalitesi olarak sağlam sadece boyutları biraz küçük kalıyor hem monitör hem televizyon niyetine kullanamazsınız yani
Üye resmi
Özgür Uçan 04 Nis 2019 (245 Gün önce)
Ürün çok güzel kesinlikle tavsiye ederim. Tamamen çerçevesiz değil.
Üye resmi
Macit Tunca 13 Oca 2019 (325 Gün önce)
Tasarım olaral efsanee zaten ekran büyük çok şık görünüyor renklerin canlılığı netliği çok iyi
Üye resmi
Mustafa Murat Yılmaz 21 Mar 2018 (623 Gün önce)
Ürünü flicker-free sertifikalı olması ve Comfortview modu için aldım. Comfortview modunda beyaz zeminler biraz sarımsı gözükse de şimdilik avantajı var mı deniyorum. Diğer markalarda flicker-free ifadesi artık tüm modellerde vurgulansa da Dell'de sadece bu modelde ön plana çıkarılmıştı ve ben Dell marka bir monitör almak istiyordum. Aynı boyutta Full HD bir monitörden geçiş yaptım ve doğal olarak çok daha keskin bir görüntüsü var ve ekrana çok daha fazla şey sığıyor. Görme problemleriniz varsa ekrandaki simgeleri büyütmeniz gerekebilir.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.