MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR
INTEL Core i7 16GB RAM 1TB 256GB SSD Geforce GTX1050

MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming NotebookFreeDOS

MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ Notebook Genel Özellikler

Hediyelerimiz:
MSI Gaming Mouse (Kutu içeriğinden çıkar)
MSI 17.3" Gaming Sırt Çantası (Ayrı olarak gelir)

Yağ Gibi Kayan Bir Görüntü

IPS seviyesi panel, 170 derece yatay ve 120 derece dikey geniş görüntüleme açısı sunar. 5ms tepki süresine ek olarak 120Hz tazeleme oranına sahip bu dahili panel saniyede 120’ye varan çerçeve sayısına ulaşabilir. Yağ gibi kayan bir görüntü ile FPS oyunlarda tek kaderiniz kazanmak!

Matrix Display Extend Özelliği İle +3 Harici Ekranla Kuşatan Görüntü Deneyimi

Uç noktada oyun deneyimi için görüş açınızı genişletin. MSI Matrix Display teknolojisi, bir adet HDMI 1.4, bir miniDisplay-Port 1.2 ve bir adet Type-C portu sayesinde 3 adede kadar harici görüntü birimini destekler. En zorlu oyunları oynarken bile diğer işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Laptop bilgisayarınızı HDTV’ye bağlayarak Matrix Display ile 4K çıkışla 3840 x 2160’a kadar çözünürlüğe ulaşabilirsiniz.

MSI Matrix Display teknolojisi, uç noktada oyun deneyimi ve keyifli multimedya eğlencesi için en ideal ortamı oluşturur.

True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler

Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.

Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda

Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor. Bilgisayarınızı açtıktan sonra Windows ortamına ulaşmanız, en yeni PCI-e Gen 3.0x4 bant genişliğine sahip M.2 SSD üzerinde NVMe teknolojisi ile artık 15-20 saniye sürüyor. SATA3 SSD’lere göre 5 kat daha hızlı!

Fırçalı Metal Tasarımlı Yüzey

Zarif fırçalı alüminyum yüzey, estetik ve performansın ideal birleşimini yaratıyor.

Ultra Hızlı, Daha Ufak ve Daha Kullanışlı Bir USB: USB Type-C Arayüzü

Yeni SuperSpeed+ transfer modu, verilerin 10Gb/sn’ye varan hızlarda iletilmesine olanak tanır. Bu da önceki USB 2.0 standardına göre 20 kat hızlıdır. USB Type-C portu, önceki Type-A portundan daha ufaktır ve ters çevrilebilir tasarımı ile kablonuzu ters takma ihtimalini ortadan kaldırır. USB 3.1 ayrıca USB 3.0 ve USB 2.0 standartlarıyla da uyumludur.

Daha İyi Bir Soğutma Çözümü

MSI'ın özel Cooler Boost 4 teknolojisi, 4’ü ekran kartı ve 2’si işlemci olmak üzere toplam 6 soğutma borusu ve çift fandan oluşan bu özel Cooler Boost 4 teknolojisi ile ayrık termal çözüme sahip. Bu sayede 2 havalandırma ızgarasından çift fanla atılan sıcak hava sayesinde sistem sıcaklığı büyük bir hızla düşüyor. Cooler Boost 4 ile optimum soğutma sağlanarak sisteminiz sürekli düşük sıcaklıkta çalışıyor. Yoğun işlem yükü ve uzun çalışma sürelerinde bile…

Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol

Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED/CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.

The Real Deal; Tüm Oyuncuların Rüyası

Bu klavyenin donanım detayları tümüyle profesyonellerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandı. Daha tepkili tuşlar, optimal olarak konuşlandırılmış WASD bölgesi ve çoklu girişlerine olanak sağlaması sayesinde oyuncular oyun görevlerinde komutayı tam anlamıyla ele alabilecek.

Gümüş Baskılı Tuşlar

Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

SteelSeries Engine 3 (SSE3) – Nişan Al, Ateş!

Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.

Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme

Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.

Killer E2500 Gaming Lan - Ping Değerinizi Koruyun

Oyunlarda savaş alanının galibini hız belirler. Oyunları lag yüzünden kaybetmeye son verin. Killer E2500 Gigabit Ethernet yongası ile gelen Advanced Stream Detect 2.0, ağ trafiğinizi korur; 6 farklı öncelik seviyesini denetleyerek ve yöneterek lag atlamalarını engeller. Artık kolay kullanımlı Killer Network Manager ile hızınızı izleyebilir, gecikmelerden korkmadan oyununuza odaklanabilirsiniz. Yepyeni Killer Control Center arayüzü size ağınızın performansını, hangi uygulama ve web sitesinin bant genişliği kapladığını gösterebilir ve performansınızı optimize edebileceğiniz çözümler sunar. Böylece düşük öncelikli uygulamalar tarafından engellenmeden multimedya uygulamalarınızın veya favori web sitelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Killer Shield İle Daha Akıcı Oyun

Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.

Nahimic Sanal Surround Ses – Askeri Teknoloji, Gelecek Nesil Oyun Standardı

İlk kez askeri savaş jetleri için geliştirilmiş bir teknoloji olan Nahimic, 3D yazılımsal ses işleme ve yoğun HD sanal 7.1 ses geliştirmeleri üzerine uzmanlaşmıştır. Standart stereo ses ekipmanları ile çalşabilecek şekilde tasarlanan Nahimic, oyuncuları aksiyonun tam ortasına çekerek her ayak sesini, her mermiyi, her patlamayı hissetme olanağı sunar. Nahimic en ufak sesleri bile belirginleştirir; bass sesleri geliştirerek oyun deneyimini yoğunlaştırır ve harici sesleri ve gürültü sinyallerini keserek oyun içi sohbet iletişiminde de berrak bir deneyim sunar. Ayrıca yüksek tanımlı ses kaydedici ile yayınlarda da sesi yüksek kaliteli olarak iletmenizi sağlar. Bu yeni teknoloji, MSI Gaming sistemleri ile özel olarak geliyor.

Sound By Dynaudio 2.1 Hoparlör Sistemi

Dünyanın lider hoparlör üreticilerinden Dynaudio ile birlikte yıllarca yapılan çalışmalar sonunda yepyeni GE62 tasarımı şimdi 2 kanal ve 1 subwoofer ile birlikte geliyor. Tamamen otantik bir ses deneyimi sunan bu donanımda ses sinyallerinde detaylar %50 oranında arttırıldı ve ses şiddeti 10Db kadar yükseltildi. Bu mükemmel sistem ile gelen ses efektleri sayesinde oyun ve film keyfiniz kesinlikle artacak.

Audio Boost 2 İle 3 Bağımsız Amplifikatör

Adanmış kulaklık amplifikatörleri, izole ses devresi ve altın kaplamalı ses jakları sayesinde Audio Boost 2, oyun notebooklarında geliştirilmiş bir dinleme deneyimi yaratıyor. Ses performansı, geleneksel ses çözümlerine göre ortalama %30 oranında artıyor. Audio Boost 2, oyunculara bulundukları ortama dair daha detaylı bir işitsel resim çiziyor. Ayrıca ses bozunumunu da engelleyen güçlü amplifikatörler, en talepkar oyun kulaklıklarında bile sorun yaşamadan kullanılabiliyor. Altın kaplama jaklar sayesinde daha az gürültü girişimi ve daha uzun parça ömrü sunuyor.

Yeni Nesil Performans Canavarı

Intel i7-7700HQ dan gücünü alan MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı. Dört adet fiziksel dört de sanal çekirdeğiyle yeni nesil Intel i7-7700HQ işlemci yoğun iş yükü altında bile performansından ödün vermiyor. Zorlu program ve uygulamaların ya da çoklu görevlerin bindireceği yükü 3.80 GHz turbo frekans hızına çıkarak zorlanmadan yerine getiren işlemci, optimize edilmiş ısıl tasarımıyla elektriği adeta koklayarak enerji tüketimini de en düşük seviyede tutmayı başarıyor.

Oyun ve Online İçerik Yayıncılığı İçin İdeal Tercih

NVIDIA'nın GTX 1050 ekran kartı ile en güncel oyunları oynayabilir, 4K filmleri ve görüntüleri hiçbir sorun yaşamadan izleyebilirsiniz. Nvidia'nın geliştirdiği ShadowPlay teknolojisiyle, online oyun oynayanlar canlı yayın akışını internet üzerinden takipçileriyle kolaylıkla paylaşabilir. Yeni nesil Pascal mimarisiyle üretilen GTX 1050, güçlü sistem gereksinimi isteyen en zorlu oyunlarda bile kullanıcısının beklentilerini boşa çıkarmıyor.

En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği

Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciCore™ i7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiFreeDos
 • Sistem Belleği16 GB
 • Bellek TürüDDR4
 • Sabit Disk (HDD)256 GB SSD, 1 TB
 • Disk Dönüş Hızı7200 Rpm.
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1050
 • Ekran Özelliği17.3"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüSuper Multi DVD-RW
 • KlavyeTürkçe Q
 • Numerik KlavyeVar
 • USB Port1x Usb 2.0, 2x Usb 3.0
 • HDMIVar
 • VGAYok
 • Ethernet (LAN)Var
 • Kablosuz HaberleşmeVar
 • Bluetooth ÖzelliğiVar
 • WebcamVar
 • Parmak İzi OkuyucuYok
 • Kart OkuyucuVar
 • Batarya6 hücreli Lityum-İyon
 • Ağırlık2.70 Kg.
 • Garanti24 Ay Resmi Msi Türkiye Garantisindedir.(Distribütör Firma Garantisi)
 • MarkaMSI
 • Model Kodu7RD(Apache)-065XTR
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.255,88 TL 8.511,76 TL +0
 • 2.858,91 TL 8.576,73 TL +0
 • 2.160,68 TL 8.642,71 TL +0
 • 1.741,94 TL 8.709,71 TL +0
 • 1.462,96 TL 8.777,75 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.272,28 TL 8.544,56 TL +0
 • 2.871,19 TL 8.613,56 TL +0
 • 2.172,93 TL 8.691,74 TL +0
 • 1.752,63 TL 8.763,15 TL +0
 • 1.473,40 TL 8.840,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.725,89 TL 8.629,43 TL +3
 • 1.447,88 TL 8.687,26 TL +3
 • 2.186,47 TL 8.745,87 TL +0
 • 1.761,05 TL 8.805,27 TL +0
 • 1.477,58 TL 8.865,48 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.283,14 TL 8.566,27 TL +0
 • 2.880,90 TL 8.642,71 TL +0
 • 2.180,36 TL 8.721,43 TL +0
 • 1.760,13 TL 8.800,67 TL +0
 • 1.480,38 TL 8.882,30 TL +0
 
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.278,79 TL 8.557,57 TL +0
 • 2.881,20 TL 8.643,60 TL +0
 • 2.175,18 TL 8.700,71 TL +0
 • 1.755,18 TL 8.775,92 TL +0
 • 1.474,01 TL 8.844,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.339,16 TL 8.678,31 TL +0
 • 2.875,01 TL 8.625,02 TL +0
 • 2.185,33 TL 8.741,33 TL +0
 • 1.756,47 TL 8.782,33 TL +0
 • 1.466,01 TL 8.796,08 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.339,16 TL 8.678,31 TL +0
 • 2.875,01 TL 8.625,02 TL +0
 • 2.185,33 TL 8.741,33 TL +0
 • 1.756,47 TL 8.782,33 TL +0
 • 1.466,01 TL 8.796,08 TL +0
8.426,64 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
sorunsuz bir bilgisayar
bilgisayarda ısınmaya dair hiç bir sorun bulunmuyor. ekran kalitesi güzel ve hoparlörlerden çıkan ses oldukça yüksek ve net. bilgisayarın performansına laf edilmez kesinlikle. bunu kullandıktan sonra eskiden kullandığım bilgisayarla resmen işkence çekmişim hissine kapıldım. açılış hızından bile kendini belli ediyor. ben düşünenlere tereddüt etmeden almalarını öneririm.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   MSI GE72 7RD(Apache)-065XTR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 16GB DDR4 256GB SSD + 1TB 7200Rpm 4GB GTX1050 17.3'' Full HD FreeDOS Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.