Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


Msi GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook Genel Özellikler

Oyun Notebooklarında İnceliğin Yeni Tanımı - 17.7mm İnceliğinde, Sadece 1.8kg Ağırlığında MSI mühendisleri her detayı titizlikle değerlendirerek taşınabilirlik ve performans arasındaki mükemmel dengeyi buldular. MSI GS Gaming serisi, ödün vermeyi reddeden oyuncular için kesinlikle ideal. Yalnızca 17.7mm kalınlığında bir kasa içinde böylesi bir gücü başka bir üründe bulabilmek mümkün değil. GS63 Stealth, bu hafif kasa için Mg-Li alaşımı kullanıyor ve alüminyum kasalardan %44 daha sağlam olmasını sağlıyor. Ayrıca aynı zamanda dünyanın en hafif oyun notebook bilgisayarı; sadece 1.8 kg ağırlığında.
SteelSeries Klavye İle Her Tuş İçin Bağımsız RGB Aydınlatma - Parıltı Yeni Gereklilik Her tuşun rengini ve ışıklandırma efektini ayrı ayrı programlayın ve kontrol edin. Bağımsız RGB geriden aydınlatma, 16.8 milyon rengin sınırsız kombinasyonunu emrinize sunuyor. Ayrıca 1.9mm’lik gezme mesafesi ile çok daha tepkisel. Optimum WASD bölgesi yerleşimine ve 45 tuşa kadar anti-ghosting özelliğine sahip.
Gümüş Baskılı Tuşlar Üst sınıf gümüş baskılı klavye tuşları ile geceleri daha iyi görün, daha iyi çalışın. SteelSeries çok renkli klavye ile renk gamının tamamını görebilir, hasar ve yıpranmadan endişe etmeden klavyenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.
SteelSeries Engine 3 (SSE3) - Nişan Al, Ateş! Oyun sırasında SteelSeries Engine 3 ateşli silahınız haline gelir. SSE3 ile silahınızı istediğiniz şekilde uyarlayabilir, değişik bir renk ile geriden aydınlatabilir, birçok komutu tek bir tuşta toplayarak onu yüksek teknolojiye sahip bir silaha dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tüm SteelSeries cihazlarınızı bulut üzerinde eşitleyebilirsiniz.
Cooler Boost Trinity - Ultra İnce Bir Platform İçin Geliştirilmiş 3 Fan Isı, dünyamızdaki en zorlayıcı unsurlardan biri. Daha fazla enerji, daha fazla ısı üretiyor. Dolayısıyla soğutma da zor bir görev. Cooler Boost Titan, 3 adet fandan oluşan Whirlwind Blade teknolojisini kullanıyor. Fanlardaki kanat sayısı 41’e çıkarken aynı dönme hızında hava üfleme performansı da %30 kadar artıyor. Bağımsız termal çözüm sayesinde toplam 5 soğutma borusu ile CPU ve GPU ayrı ayrı soğutuluyor ve sıcaklığın işlemcilerden biri üzerinde birikmesi engelleniyor. Tüm bunlar uç noktada oyun performansınızın mükemmel olmasını sağlıyor.
Super Port - Her Şey İçin Tek Bir Port İhtiyacınız olan her şeye Super Port ile sahip olabilirsiniz. Büyük dosyaları 1000MB/sn gibi hızlarla taşıyabilir, zincirleme yetenekleri ve çift 4K görüntü birimi desteği ile görüntüleme alanınızı genişletebilir, hatta tablet veya telefonunuzu evde ya da hareket halinde hızla şarj edebilirsiniz.
- Higher SPEED: 10 Gbps’ ye kadar veri transfer hızı
- More PIXELS: Dual 4K LCD çıkışı
- Portable POWER: Daha yüksek güçlü cihazları 5V @ 3A ile şarj eder
4K Çözünürlükle Bağlayın MSI, dünyada Thunderbolt 3 arayüzünü oyun notebooklarında kullanan ilk marka oldu. En yeni ve en hızlı arayüz olan Thunderbolt 3, 40 Gb/sn’ye varan veri hızları ve zincirleme bağlantı desteği sayesinde cihazlarınıza hızlı şarj olanağı da sunuyor…

4K Çözünürlükle Bağlayın; Tek Thunderbolt 3 ile 60Hz görüntü. Oyun keyfini çifte heyecanla yaşayın!
Matrix Display Teknolojisi Uç noktada oyun performansı için görüş alanınızı genişletin. MSI’ın yenilikçi Matrix Display teknolojisi, aynı anda 3+1 ekrana (3 harici + laptop ekranı) görüntü verebilir. En rekabetçi oyunlarda bile multitasking yeteneklerini kullanabilir, laptop bilgisayarınızı HDTV cihazınıza bağlayabilirsiniz. Matrix Display 3840 x 2160 çözünürlüğe kadar 4K çıkış desteğine sahiptir. MSI Matrix Display teknolojisi ile en iyi oyun deneyimini ve muhteşem bir multimedya keyfini bir arada yaşayabilirsiniz.
Bir Milisaniye Bile Zafere Götürebilir, Dünyanın İlk 120Hz 3ms Gaming Laptop Paneli 120Hz tazeleme oranı ve 3ms tepki süresine sahip dünyanın ilk Gaming laptop görüntü paneli ile kaosun tepe yaptığı anlarda bile detayları kaçırmayacaksınız. Bu panelin bir saniye içinde 120 kare görüntüleyebilme yeteneği ve %94 NTSC renk gamı kalibrasyonu sayesinde en canlı renkleri ve en gerçekçi görüntüleri zevk ve şaşkınlıkla izleyin!
True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
En İyi PC Oyun Platformu GeForce GTX ile oyuna hazırsınız!

GeForce GTX en yüksek performans, en gelişmiş oyun teknolojileri (NVIDIA GameWorks) ve en iyi oyun ekosistemini (GeForce Experience) sunuyor.
Oyundaki hakimiyetinizi ortaya çıkarmak için devrim yaratan yeni GPU’larla mobil sisteminizi şık ve güçlü bir oyun silahına dönüştürün. GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, oyununun kurallarını değiştiren NVIDIA Pascal mimarisiyle şimdi laptoplara da geldi. Ulaşılmaz bir enerji verimliliği, oyun teknolojileri ve sanal gerçekliği oyun oynadığınız her yere götürün.
Performans GeForce GTX 10 Serisi GPU’lar, önceki nesle göre 3 kata kadar daha yüksek performans sunuyor. Ultra hızlı FinFET, en yeni ve en yüksek bant genişliğine sahip bellek teknolojilerine sahip ve DirectX 12 özelliklerine destekle notebook üzerinde en hızlı ve en akıcı deneyimi yaşatıyor.
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.

NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1060 Grafik İşlemcisi Sizi MSI Gaming Notebooklar İle Şaşırtmaya Hazır Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’a özel oyun özellikleri ile bu yeni GeForce GTX 1060 grafik işlemci tüm performansını MSI Gaming laptoplarda sergileyebilecek.
8. Nesil Intel Core i7 İşlemci İle Yeni Nesil Performansı Tanıyın İlk 6 çekirdekli notebook işlemcileri ile performansta büyük bir sıçramaya tanık olun! Yeni çekirdeklerle çok daha güçlü bir oyun deneyimi ve %40’a kadar daha hızlı render yeteneğini deneyimleyin. Ne kadar çok, o kadar iyi!
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarınızdan mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.
MSI Notebookları, ESS Sabre HiFi İle Yüksek Çözünürlüklü Ses Deneyimi Sunuyor Yüksek çözünürlüklü ses, standart müzik CD’lerinde bulunan ses kalitesinden 6.5 kat daha yüksek örnekleme oranı sunan dijital format ve işlemler bütünüdür. Hi-Res ses yongaları genellikle 24 bit/96 kHz (CD kalitesinden 3.2 kat daha fazla veri aktarımı) kaliteye sahiptir.

24 bit/192 kHz örnekleme yeteneği ile ESS Sabre HiFi DAC donanımına sahip Vortex G25 şimdi dünyada ilk kez en yüksek kalite ile yüksek çözünürlüklü ses yayını yapmaya hazır!
Kendinizi Oyunun İçinde Hissetmeniz İçin En İyi Ses Deneyimi Tüketicilerin yüksek kaliteli ses efektleri talebine cevap vermek için MSI, otantik ses üretiminde dünyanın en iyi markalarından biri olan ve hoparlör sistemleri pahalı Alman otomobillerinde kullanılan Dynaudio firması ile birlikte çalıştı.

MSI G-Serisi notebooklar sınıfının en iyi ses özellikleri ile donatılarak hem en gerçekçi ses, hem de en kapsamlı efektler sunuyor. Dynaudio hoparlörler ayrıca 10dBA artış ile önceki nesle göre %50 daha şiddetli bir ses çıkışına sahip. Tüm yüksek kaliteli stereo ses kaynakları aslına sadık, son derece gerçekçi ve çok kanallı seslere dönüşüyor. Böylece odanızı dolduran bir ses deneyimi için artık ayrıca hoparlörler ve hoparlör standları satın almanıza gerek kalmayacak.
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyunu olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.
Eksiksiz ve İçine Alan Bir Sanal Gerçeklik Deneyimi Nahimic VR ile sanal gerçeklik oyunlarınızdaki çok kanallı ses özelliklerini zincirlerinden kurtarın! Gittikçe daha fazla VR oyun 7.1 surround ses özelliklerini destekliyor; ancak ne yazık ki deneyiminiz stereo ses ile sınırlı kalıyor. Nahimic VR, dünyada 7.1 sesi standart stereo kulaklıklara ulaştıran ilk ses çözümü. Özel ses algoritmaları ile 3D ses alanını HDMI ve USB çıkış üzerinden geliştiriyoruz. Sonuç ise 3D ses ve VR deneyimini bir araya getiren eksiksiz, nefes kesen bir VR oyun deneyimi. Sadece Dragon Center içinden Nahimic VR düğmesine basın ve VR ses efektlerini etkinleştirin ve şaşırmaya hazır olun!
Hayranlık Uyandıracak Seviyede Sanal Gerçeklik Deneyimi MSI Gaming laptoplar ve Nvidia gelecek nesil GeForce GTX 1080 / 1070 / 1060 ekran kartlarının mükemmel uyumu, sanal gerçeklik tutkunlarının arzuladığı seviyede bir deneyim kazandırıyor. Nvidia, Intel ve VIVE tarafından sertifikalandırılan tek marka olan MSI, ilk VR-Ready oyun laptopu markası olarak sanal gerçeklik uygulamalarında benzersiz akıcılıkta ve güçlü bir mobil platform oluşturuyor. MSI Gaming notebook ürünleri ile bu yeni teknolojiyi deneyimlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın en iyi VR deneyimine herkesten önce şahit olmak için dünyanın ilk VR-Ready notebooklarını kullanın!
Killer E2500 Gaming LAN İle Ping Değerinizi Koruyun Oyunlarda savaş alanının galibini hız belirler. Oyunları lag yüzünden kaybetmeye son verin. Killer E2500 Gigabit Ethernet yongası ile gelen Advanced Stream Detect 2.0, ağ trafiğinizi korur; 6 farklı öncelik seviyesini denetleyerek ve yöneterek lag atlamalarını engeller. Artık kolay kullanımlı Killer Network Manager ile hızınızı izleyebilir, gecikmelerden korkmadan oyununuza odaklanabilirsiniz.

Yepyeni Killer Control Center arayüzü size ağınızın performansını, hangi uygulama ve web sitesinin bant genişliği kapladığını gösterebilir ve performansınızı optimize edebileceğiniz çözümler sunar. Böylece düşük öncelikli uygulamalar tarafından engellenmeden multimedya uygulamalarınızın veya favori web sitelerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Killer Shield - Daha Akıcı Oyun Daha akıcı yükleme ve indirme işlemleri için ek bir koruma ile daha akıcı bir oyun deneyimi.
Dragon Center 2.0 - Sisteminize Ücretsiz Güç Desteği Yeniden tasarlanan Dragon Center 2.0, optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Şimdi sistem performansınızı yalnızca görüntülemiyor, aynı zamanda farklı özelleştirilebilir profiller ile optimize ederek sistem belleğinde oyun performansı için yer açabiliyor.
- Sistem Optimizasyonu; Bellekte yer açar ve belleği oyun için optimize eder.
- Işıklandırma Optimizasyonu; Farklı oyunlar için interaktif klavye ışıklandırması.
- Profil Optimizasyonu; Görüntü (True Color) ve sesi (Nahimic) oyun için optimize eder.
MSI APP Player BlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel klavye ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
XSplit Gamecaster Version 2.9 - Oyun Yeteneklerinizi Tüm Dünyaya Yayınlayın MSI, 1 yıllık XSplit Gamecaster Premium lisansını ücretsiz olarak sunuyor. Oyuncular artık canlı akışlarını arka plana birleştirerek profesyonel bir şekilde yayınlayabilirler. Oyun videolarınızı da canlı olarak Twitch, YouTube, UStream gibi platformlarda sadece 3 adımda paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal ağ hesabınıza kolaylıkla giriş yapabilir, oyun videolarınızı bu uygulama üzerinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Oyunlarınızı arkadaşlarınızla, ailenizle, hatta dünya ile paylaşmanızı sağlayan kolay kullanımlı bu yazılımla ister heyecanlı oyun anlarınızı paylaşın ya da öylesine kaydedin.
- Akış; XSplit Gamecaster’ı tüm oyun aktivitelerinizde yayın yapmak için kullanabilirsiniz.
- WebCam & Chroma Key; Bir web kamerası ekle ve oyuncu yüzünü göster.
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaş ve dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Oyun içi alıntılarla akış yaparken dikkatleri üzerine çek.
- Kaydet ve Gönder; En iyi oyun anlarını organize et ve gönder.
- TriDef SmartCam Entegrasyonu; Yeşil ekrana ihtiyaç duymadan arkaplan yok edebilen devrimsel çözüm.
- Adaptive Bitrate Teknolojisi; Bitrate değerini otomatik olarak ayarlayarak bağlantı kesintilerini engeller ve yayınınızın kesintisiz devam etmesini sağlar.

MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook Özellikleri

 • İşlemciINTEL Core İ7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-8750H
 • İşlemci Hızı2.20 GHz
 • Çekirdek SayısıAltı Çekirdekli İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği32 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD256 GB
 • SSD SlotuM.2 PCIe SSD
 • Ekran Kartı Hafızası6 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNvidia GeForce GTX1060
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeProgramlanabilir Arka Aydınlatmalı (RGB)
 • USB Port1x USB 3.1 Gen2 Type-C Combo , 2x USB 3.1 Gen1 Type-A , 1x USB 3.1 Gen2 Type-A , 1x USB 2.0 Type-A
 • HDMI1x (4K @ 60Hz)
 • VGAYok
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)Killer E2500
 • Kablosuz HaberleşmeIntel Wireless-AC 9560 (2x2)
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 5.0
 • Kart OkuyucuSD (XC/HC)
 • Ağırlık1.80 Kg
 • Garanti24 Ay Garantili
 • MarkaMSI
 • Model KoduGS63 STEALTH 8RE-038TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.336,24 TL 18.672,47 TL +0
 • 6.261,81 TL 18.785,43 TL +0
 • 4.725,43 TL 18.901,71 TL +0
 • 3.803,49 TL 19.017,47 TL +0
 • 3.189,11 TL 19.134,65 TL +0
 • 2.750,76 TL 19.255,31 TL +0
 • 2.421,93 TL 19.375,46 TL +0
 • 2.166,35 TL 19.497,11 TL +0
 • 1.962,24 TL 19.622,40 TL +0
 • 1.795,20 TL 19.747,18 TL +0
 • 1.656,13 TL 19.873,56 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.243,91 TL 18.487,82 TL +0
 • 6.181,32 TL 18.543,96 TL +0
 • 4.650,11 TL 18.600,44 TL +0
 • 3.731,45 TL 18.657,26 TL +0
 • 3.119,07 TL 18.714,43 TL +0
 • 2.681,71 TL 18.771,96 TL +0
 • 2.353,73 TL 18.829,84 TL +0
 • 2.098,67 TL 18.888,07 TL +0
 • 1.894,67 TL 18.946,67 TL +0
 • 1.727,78 TL 19.005,63 TL +0
 • 1.588,75 TL 19.064,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.326,73 TL 18.653,46 TL +0
 • 6.255,40 TL 18.766,19 TL +0
 • 4.720,56 TL 18.882,23 TL +0
 • 3.799,55 TL 18.997,75 TL +0
 • 3.185,78 TL 19.114,69 TL +0
 • 2.747,87 TL 19.235,10 TL +0
 • 2.419,37 TL 19.354,99 TL +0
 • 2.164,04 TL 19.476,38 TL +0
 • 1.960,14 TL 19.601,40 TL +0
 • 1.793,27 TL 19.725,92 TL +0
 • 1.654,34 TL 19.852,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.325,78 TL 18.651,56 TL +0
 • 6.253,47 TL 18.760,42 TL +0
 • 4.717,64 TL 18.870,56 TL +0
 • 3.796,40 TL 18.982,00 TL +0
 • 3.182,79 TL 19.096,76 TL +0
 • 2.744,41 TL 19.210,90 TL +0
 • 2.415,80 TL 19.326,40 TL +0
 • 2.160,37 TL 19.443,31 TL +0
 • 1.956,16 TL 19.561,64 TL +0
 • 1.789,41 TL 19.683,53 TL +0
 • 1.650,40 TL 19.804,81 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 3.718,20 TL 18.591,00 TL +3
 • 3.114,94 TL 18.689,62 TL +3
 • 2.684,18 TL 18.789,28 TL +3
 • 2.361,25 TL 18.890,02 TL +3
 • 3.165,31 TL 18.991,84 TL +0
 • 1.909,48 TL 19.094,77 TL +3
 • 1.745,35 TL 19.198,82 TL +3
 • 1.608,67 TL 19.304,00 TL +3
 • 1.941,04 TL 19.410,35 TL +0
 • 1.774,35 TL 19.517,88 TL +0
 • 1.635,55 TL 19.626,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.321,23 TL 18.642,45 TL +0
 • 6.250,21 TL 18.750,63 TL +0
 • 4.715,55 TL 18.862,21 TL +0
 • 3.794,59 TL 18.972,96 TL +0
 • 3.181,17 TL 19.087,01 TL +0
 • 2.742,92 TL 19.200,43 TL +0
 • 2.414,68 TL 19.317,44 TL +0
 • 2.159,29 TL 19.433,62 TL +0
 • 1.955,33 TL 19.553,29 TL +0
 • 1.788,39 TL 19.672,33 TL +0
 • 1.649,60 TL 19.795,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.321,23 TL 18.642,45 TL +0
 • 6.250,21 TL 18.750,63 TL +0
 • 4.715,55 TL 18.862,21 TL +0
 • 3.794,59 TL 18.972,96 TL +0
 • 3.181,17 TL 19.087,01 TL +0
 • 2.742,92 TL 19.200,43 TL +0
 • 2.414,68 TL 19.317,44 TL +0
 • 2.159,29 TL 19.433,62 TL +0
 • 1.955,33 TL 19.553,29 TL +0
 • 1.788,39 TL 19.672,33 TL +0
 • 1.649,60 TL 19.795,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.326,73 TL 18.653,46 TL +0
 • 6.255,40 TL 18.766,19 TL +0
 • 4.720,56 TL 18.882,23 TL +0
 • 3.799,55 TL 18.997,75 TL +0
 • 3.185,78 TL 19.114,69 TL +0
 • 2.747,87 TL 19.235,10 TL +0
 • 2.419,37 TL 19.354,99 TL +0
 • 2.164,04 TL 19.476,38 TL +0
 • 1.960,14 TL 19.601,40 TL +0
 • 1.793,27 TL 19.725,92 TL +0
 • 1.654,34 TL 19.852,02 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 18.321,43 TL 18.321,43 TL +0
 • 9.276,67 TL 18.553,35 TL +0
 • 6.210,23 TL 18.630,70 TL +0
 • 4.677,18 TL 18.708,70 TL +0
 • 3.757,09 TL 18.785,43 TL +0
 • 3.144,12 TL 18.864,74 TL +0
 • 2.706,11 TL 18.942,75 TL +0
 • 2.377,68 TL 19.021,42 TL +0
 • 2.122,08 TL 19.098,75 TL +0
 • 1.917,87 TL 19.178,72 TL +0
 • 1.750,67 TL 19.257,34 TL +0
 • 1.611,38 TL 19.336,60 TL +0
18.321,43 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Kasa kalitesi ve oyuncu klavyesi çok iyi. Donanımı ve performansı üst düzey olan bir bilgisayar. i7-8750H işlemci ve GTX 1060 ekran kartıyla çok iyi bileşenlere sahip. Ultra ayarlarda kasmadan oyun oynayabilirsiniz. Soğutma performansı fevkalade ve fanları sessiz çalışıyor. Fanlar için turbo modu var. Kargoyu hızlı ve sorunsuz teslim aldım. Tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook
   MSI GS63 Stealth 8RE-038TR i7-8750H 2.20GHz 32GB DDR4 256GB SSD+1TB GTX 1060 GDDR5 6GB 15.6” Full HD Win10 Gaming Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.