Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı iş çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen bu anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.

İçerik Oluşturucular ve Profesyoneller İçin Tasarlandı Intel Coffee Lake 6 çekirdekli işlemcilerin performansını maksimum seviyede kullanacak şekilde tasarlanmış olan bu anakart, oyun oynarken dünya standartlarında bir performans sunmaya hazır!

Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. Yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahipsiniz.
Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. En popüler işlemci soğutucuları göz önünde bulundurularak fan konnektörleri anakarta uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI Fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.

En Yeni Görüntü Standartları İle Tanışın En yeni teknolojiler (OLED, HDR) için yeni görüntü bağlantılarının yanı sıra projektör gibi cihazlar için eski bağlantıları da destekleyen MSI anakartlar, tüm profesyonel kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak amacıyla üretildiler.
VGA Görüntü Desteği Profesyonel monitörlere, TV’lere, projektörlere ve diğer cihazlara destek verebilmek için bu anakart VGA çıkışlarına sahiptir. Ekranınızın tipi ne olursa olsun, adanmış bir ekran kartı veya tümleşik konnektör ile MSI anakartlar sizi yolda bırakmaz.
4K UHD MSI anakartlarla hayret verici 4K UHD (2160p ulta-yüksek çözünürlük) video görüntüsünün tadını çıkarın.

HDMI
Bu anakart, 4K Ultra-HD 4096x2160p çözünürlük (24Hz) destekleyen nefes kesici bir görsel deneyim sunar.

Profesyonel Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin • LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner. LED’ler ile aydınlatılmış hatlar, Hi-Fi ses ünitesini öne çıkarırken koruma da sağlar.
• Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
De-Pop Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, pop-corn adı verilen ani ses yükselmesi ve patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
• Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi; EMI korumalı yüksek kaliteli bir ses işlemcisi ile donatılmış olan Audio Boost en temiz ses kalitesini deneyimlemenizi sağlar.
Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar
7.1 Ses Jakları; Yüksek kaliteli ses konnektörleri ile mümkün olan en iyi sinyal çıkışını ve en az ses bozunumunu elde edersiniz.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Intel Extreme Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi belek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Sınır Tanımayan İnce Ayar İçin Dizayn Edildi Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.
Core Boost Teknolojisi Core Boost teknolojisi, MSI’ın üst sınıf yerleşim yapısı ve optimize edilmiş güç tasarımı sayesinde işlemciye daha kesin, daha hızlı ve temiz bir sinyal iletimi sunar. Intel 9. ve 8. Nesil işlemcilerine tam destek sunan MSI H310M PRO-VH Plus, çok çekirdekli CPU desteğinin yanı sıra hız aşırtma için de ideal koşulları sağlar.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirebilir!

Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost’un “Basit” ve “Gelişmiş” modunu kullanarak sisteminizin hızını %30’a kadar arttırabilirsiniz. X-Boost bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size zaman kazandırır.

Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. CLICK BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, size güvenilir ve maksimum performansı sunmak için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
H310M PRO-VH Plus - Çelikten Daha Güçlü 1- USB 2.0 ve PS/2 Combo Portları
2- VGA Port
3- HDMI Port
4- 2 x USB 3.1 Gen1 Port
5- USB 2.0 ve LAN Port
6- Ses Jakları
7 - DDR4 Boost
Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
8- PCI-E Steel Armor
Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
9- Audio Boost
Kulaklarınızı stüdyo kalitesinde ses ile ödüllendirin

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x VGA Port
 • 1 x HDMI Port
 • 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A
 • 1 x LAN Port
 • 3 x HD Ses Konektörleri
 • 4 x USB 2.0 Port
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1 x USB 3.1 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 3.1 Gen1 portları destekler)
 • 1x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 2.0 portları destekler)
 • 4x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 2 x Ön Panel Bağlantısı
 • 1x Ön panel Ses Bağlantısı
 • 1x Serial port konektörü
 • 1x TPM module konektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1 x Clear CMOS jumper
 • 4 x EZ Debug LED
Teknik Özellikler
Soket 1151
Yonga Seti Intel H310
İşlemci 9. ve 8. nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
Bellek 2 x DDR4 memory slots, support up to 32GB DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz, Dual channel memory architecture, Supports non-ECC, un-buffered memory, Supports Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Grafik 1 x VGA port, maksimum çözünürlük [email protected], [email protected], [email protected] / 1 x HDMI port, maksimum çözünürlük [email protected]
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 / 2 x PCIe 2.0 x1
SATA 3 4 x SATA 6Gb/s
USB Arka Panel: 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0 / Dahili Konektör: 2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0
LAN 1 x RTL8111H Gigabit LAN controller
Ses Realtek ALC887 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü m-ATX Form Faktör / 8.9 in. x 7.3 in. (22.6 cm x 18.5 cm)

Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. / 9. nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel® H310
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA34x SATA3
 • RAID Yok
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ses ÇıkışıRealtek® ALC887 7.1-Kanal High Definition Audio CODEC
 • Ethernet (LAN)1 x RTL8111H Gigabit LAN
 • Usb (Adet)4 x USB 3.1 Gen1 Type-A (2 arka panelde / 2 dahili konektör), 6 x USB 2.0 (4 arka panelde / 2 dahili konektör)
 • HDMI1x HDMI
 • Kasa YapısıMicro ATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,76 TL 435,53 TL +0
 • 146,21 TL 438,64 TL +0
 • 110,69 TL 442,76 TL +0
 • 89,70 TL 448,48 TL +0
 • 75,13 TL 450,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 215,09 TL 430,18 TL +0
 • 144,12 TL 432,37 TL +0
 • 108,65 TL 434,59 TL +0
 • 88,28 TL 441,38 TL +0
 • 74,10 TL 444,62 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,29 TL 434,59 TL +0
 • 144,86 TL 434,59 TL +0
 • 110,90 TL 443,60 TL +0
 • 89,60 TL 448,01 TL +0
 • 75,41 TL 452,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 84,74 TL 423,72 TL +3
 • 73,11 TL 438,64 TL +3
 • 110,56 TL 442,25 TL +0
 • 89,19 TL 445,93 TL +0
 • 74,94 TL 449,62 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,54 TL 435,08 TL +0
 • 146,44 TL 439,32 TL +0
 • 110,90 TL 443,60 TL +0
 • 89,60 TL 448,01 TL +0
 • 75,41 TL 452,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,54 TL 435,08 TL +0
 • 146,44 TL 439,32 TL +0
 • 110,90 TL 443,60 TL +0
 • 89,60 TL 448,01 TL +0
 • 75,41 TL 452,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,76 TL 435,53 TL +0
 • 146,21 TL 438,64 TL +0
 • 110,69 TL 442,76 TL +0
 • 89,70 TL 448,48 TL +0
 • 75,13 TL 450,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • 217,27 TL 434,54 TL +0
 • 146,18 TL 438,55 TL +0
 • 110,66 TL 442,62 TL +0
 • 89,36 TL 446,78 TL +0
 • 75,14 TL 450,87 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 423,72 TL 423,72 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
423,72 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

Baştan söyleyim, kargo 2 günde elime geçti. Uzun araştırmalardan sonra bu anakarta karar verdim. Fiyat olarak çok uygun ve özellikleri yeterli. 1050 ekran kartı ve 8gb bellekle kullanıyorum. Sistemde hiç bir sorun yok.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Msi H310M PRO-VH Plus Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.