MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Savaş Alanının Fatihi Ol MAG serisi anakartlar işlevsellik ve dayanıklılık üzerine odaklanmıştır. En iyi kullanıcı deneyimini sunmaya odaklanan MAG serisi, genişletilmiş soğutma bloğu tasarımı, kolay kurulum sunan kullanıcı dostu arayüzü ile oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'a özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 6 Katmanlı PCB: 6 katmanlı PCB, daha yüksek performans ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IC dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Soğutma Bloğu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W/mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • USB 3.2 Gen1 Type-C: USB 3.2 Gen1 Type-C portunun tüm performans avantajlarından yararlanın.
 • 2.5G LAN: 2.5G LAN ile daha iyi ağ deneyimi.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Turbo M.2: PCI-E Gen3 x4 desteğine sahip çift M.2 yuvası ile NVMe tabanlı SSD’ler için maksimum seviyede performans.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

12+1+1 Duet Rail Power Güç Tasarımı 12+1+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. Dijital CPU güç sistemli VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MAG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.
6 Katmanlı PCB Tasarımı 6 PCB katmanı daha yüksek bant genişliği, daha yüksek aktarım hızları ve güvenilir devre iletimi sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Memory Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Intel Optane Bellekler İçin Hazır Bu yeni teknoloji harikası, bellek ve depolama cihazlarında oyunun kurallarını değiştirecek bir performans sunuyor. Optane bellekleme özelliğini devreye sokarak depolama cihazlarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilir, oyun sisteminizi çok daha hızlı hale getirebilirsiniz!

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MAG B460M Mortar, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1200)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Mystic Light Extension (JRGB) çıkışı, 3 metreye kadar tek renk 5050 RGB LED şeritleri için maksimum 3A (12V) güç sağlar.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C
 • 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • PS/2 Combo Port
 • DisplayPort
 • HDMI Port
 • 2.5G LAN Port
 • 5 x Ses Jakı
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantısı (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C bağlantısı
 • 2x USB 2.0 bağlantısı (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 2x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1xTPM modül konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 1x 4-pin RGB LED bağlantısı
 • 1x 3-pin RAINBOW LED bağlantısı
 • 1x TBT bağlantısı
 • 1x RTD3 bağlantısı
Teknik Özellikler
İşlemci 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold, Celeron
Soket LGA 1200
Yonga Seti Intel B460
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 2933/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 3.0 x16, 1x PCIe 3.0 x16 (x4 modu), 1x PCIe 3.0 x1
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @ 30Hz, 1x DisplayPort port maks. çözünürlük 4096 x 2304 @ 60Hz
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot (Key M)
RAID 0/1/5/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5G LAN
Form Faktörü mATX, 24.3 cm x 24.3 cm (9.6 in. x 9.6 in.)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel, Intel
 • İşlemci Desteği10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B460
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 2933(Max)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCI-E X1 / 2 x PXI-E X16
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® RTL8125B
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen1 Type-C / 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti24 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 724,65 TL 1.449,30 TL +0
 • 483,90 TL 1.451,69 TL +0
 • 369,48 TL 1.477,92 TL +0
 • 298,53 TL 1.492,66 TL +0
 • 251,28 TL 1.507,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 721,53 TL 1.443,06 TL +0
 • 485,25 TL 1.455,75 TL +0
 • 367,17 TL 1.468,66 TL +0
 • 296,21 TL 1.481,03 TL +0
 • 249,07 TL 1.494,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 724,95 TL 1.449,90 TL +0
 • 488,28 TL 1.464,84 TL +0
 • 369,99 TL 1.479,94 TL +0
 • 299,10 TL 1.495,51 TL +0
 • 251,90 TL 1.511,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 725,32 TL 1.450,64 TL +0
 • 488,53 TL 1.465,60 TL +0
 • 370,22 TL 1.480,87 TL +0
 • 299,26 TL 1.496,31 TL +0
 • 252,04 TL 1.512,23 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 359,91 TL 1.439,66 TL +2
 • 290,34 TL 1.451,69 TL +2
 • 366,02 TL 1.464,08 TL +0
 • 295,30 TL 1.476,52 TL +0
 • 248,20 TL 1.489,18 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 724,96 TL 1.449,91 TL +0
 • 488,27 TL 1.464,81 TL +0
 • 370,00 TL 1.480,02 TL +0
 • 299,11 TL 1.495,55 TL +0
 • 251,90 TL 1.511,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 724,96 TL 1.449,91 TL +0
 • 488,27 TL 1.464,81 TL +0
 • 370,00 TL 1.480,02 TL +0
 • 299,11 TL 1.495,55 TL +0
 • 251,90 TL 1.511,40 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 720,05 TL 1.440,10 TL +0
 • 483,50 TL 1.450,49 TL +0
 • 365,26 TL 1.461,04 TL +0
 • 294,04 TL 1.470,20 TL +0
 • 246,58 TL 1.479,47 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.406,98 TL 1.406,98 TL +0
 • 719,83 TL 1.439,66 TL +0
 • 483,55 TL 1.450,64 TL +0
 • 365,41 TL 1.461,64 TL +0
 • 294,56 TL 1.472,81 TL +0
 • 247,33 TL 1.484,00 TL +0
1.406,98 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5
Donanim iyi
Kalitesini zaten hissettiriyo..usb ve m.2 girisleri yeterli seviyede..acikcasi ihtiyac duyulabilecek her donanimi barindiriyo..almayi dusunenlere kesinlikle tavsiye ederim arkadaslar..
Üye resmi
Doğan İçke 29 Ara 2020
MÜKEMMEL
Ürün kutuyu elinize aldığınızda kalitesini hissettiriyor. Ekran kartı soketi korumalı. Ses kartı mükemmel. 2,5 GHZ lan girişi var. Usb sayısı fazla. ARGB desteği var. Bıos güncellemek çok kolay. Anakart birçok soğutucuya sahip. 2933 mhz ram destekliyor. M2 soğutucu mevcut. Asus prime b460 m-k satıp bunu aldım gayet memnunum.Tavsiye ederim.
Üye resmi
Doğan İçke 29 Ara 2020

Ürün mükemmel kaliteyi kutudan bile anlayabiliyorsunuz. 10400f ile sorunsuz kullanıyorum ayrıca msi dragon center ile anında bios güncelleme yapabilirsiniz.
Üye resmi
Oğuzcan Pehlivan 24 Ara 2020

Ürün kutu açılımından itibaren msi kalitesini fazlasıyla hissettiriyor. 2933mhz desteği ve m2 slotları yeterli. m2 ve anakart korumaları üst düzey. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.
Üye resmi
Salih Koca 17 Tem 2020

Genel yapısı, kalitesi ve özellikleri güzel. M.2 SSD yuvası ve USB girişleri yeterli. 2933MHz' kadar bellek desteği de var. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MAG B460M MORTAR Intel B460 Soket 1200 DDR4 2933MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.