MPG B550 GAMING CARBON WIFI
 MPG B550 GAMING CARBON WIFI
 MPG B550 GAMING CARBON WIFI
 MPG B550 GAMING CARBON WIFI
 MPG B550 GAMING CARBON WIFI
Soket
AM4
AMD
DDR4
ATX

MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
%19 indirim
3.084,81 TL Tek Çekim / Havale: 2.503,20 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 21,21TL değerinde 212136 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı
Bu fiyata son 4 ürün! Stok tükendiğinde ürünün fiyatı 3.084,81 TL olacaktır.


MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın Süper otomobillerden ilham alan tasarımıyla MSI Carbon Serisi'nin en yeni üyesi, hiç olmadığı kadar şaşırtıcı. Benzersiz bir his ve görünüme sahip olan yeni MPG B550 Gaming Carbon WIFI, mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmasının yanı sıra MSI Mystic Light RGB ile renkli kişiselleştirme geleneğini de sürdürüyor. MPG B550 Gaming Carbon WIFI'ın oyun içi gerçek zamanlı bildirimler sunan ön LED şerit aydınlatması ile kişiselleştirme deneyiminizi bambaşka bir seviyeye taşıyın.

MPG B550 Gaming Carbon WiFi ile tehlikeli sularda gezin; düşmanlarınızın ruhuna korku salın!

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'ya özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 6 Katmanlı PCB: 2 oz kalınlaştırılmış bakır içeren 6 katmanlı PCB, daha yüksek performans ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Alüminyum Soğutucu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş soğutucu tasarımı, ısı yayılım yüzeyini genişleterek, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W / mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için su soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • Genişletilmiş Yonga Seti Soğutma Bloğu Tasarımı: Büyütülmüş yonga seti soğutma bloğu tasarımı ile daha iyi ısı dağılımı ve daha etkin soğutma.

Yüksek Hızlı İletim
 • Turbo USB: Ters çevrilebilir Type-C konektörlü TURBO USB 3.2 Gen 2 10Gbps.
 • 2.5G Ağ Çözümü: LAN yöneticisi ile birinci sınıf 2.5G LAN özelliği, daha iyi ağ deneyimi sunar.
 • Yeni Nesil Wi-Fi 6 Çözümü: MU-MIMO ve BSS Coloring teknolojisi desteğine sahip olan en yeni kablosuz iletişim çözümü ile 2400Mb/sn’ye varan hızlara ulaşabilir.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

12+2+1 Fazlı Güç Tasarımı Toplam 12 dijital güç fazlı VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MPG B550 Gaming Carbon WiFi ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E M.2 Çözümü 3. nesil Ryzen işlemcileri kullanan MSI B550 anakartlar, piyasadaki en hızlı onboard depolama çözümü olan en yeni Lightning Gen 4 M.2’ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MPG B550 Gaming Carbon WiFi, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1200)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MPG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 4 x USB 2.0
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x HDMI
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x 2.5G LAN
 • Wi-Fi / Bluetooth
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
 • Flash BIOS Düğmesi
 • 5 x HD Ses Bağlantıları
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 1x 4-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps bağlantısı (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 bağlantısı (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin water-pump fan bağlantısı
 • 6x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x System paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x RGB CORSAIR konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC; DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4466/ 4533/ 4600/ 4866/ 5000/ 5100 MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 3x PCIe 3.0 x1
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @24Hz, 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz, Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
Çoklu GPU Desteği 2-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
WIFI & Bluetooth Intel Wi-Fi 6 AX200 / Bluetooth 5.1
Form Faktörü ATX, 30.4 cm x 24.4 cm (12 inç x 9.6 inç)

MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4466/ 4533/ 4600/ 4866/ 5000/ 5100 MHz
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot3 x PCI-E X1 / 2 x PCI-E X16
 • Ethernet (LAN)Realtek RTL8125B 2.5Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.289,25 TL 2.578,50 TL +0
 • 867,90 TL 2.603,71 TL +0
 • 657,35 TL 2.629,42 TL +0
 • 531,13 TL 2.655,64 TL +0
 • 447,06 TL 2.682,39 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.283,69 TL 2.567,39 TL +0
 • 863,32 TL 2.589,97 TL +0
 • 653,24 TL 2.612,95 TL +0
 • 526,99 TL 2.634,95 TL +0
 • 443,12 TL 2.658,74 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.289,78 TL 2.579,56 TL +0
 • 868,72 TL 2.606,15 TL +0
 • 658,25 TL 2.633,01 TL +0
 • 532,14 TL 2.660,72 TL +0
 • 448,17 TL 2.689,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.290,44 TL 2.580,89 TL +0
 • 869,17 TL 2.607,51 TL +0
 • 658,67 TL 2.634,68 TL +0
 • 532,43 TL 2.662,13 TL +0
 • 448,41 TL 2.690,46 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 640,34 TL 2.561,35 TL +2
 • 516,55 TL 2.582,75 TL +2
 • 651,20 TL 2.604,79 TL +0
 • 525,39 TL 2.626,93 TL +0
 • 441,58 TL 2.649,45 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.289,79 TL 2.579,59 TL +0
 • 868,70 TL 2.606,09 TL +0
 • 658,29 TL 2.633,15 TL +0
 • 532,16 TL 2.660,78 TL +0
 • 448,16 TL 2.688,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.289,79 TL 2.579,59 TL +0
 • 868,70 TL 2.606,09 TL +0
 • 658,29 TL 2.633,15 TL +0
 • 532,16 TL 2.660,78 TL +0
 • 448,16 TL 2.688,99 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.281,07 TL 2.562,13 TL +0
 • 860,21 TL 2.580,62 TL +0
 • 649,85 TL 2.599,38 TL +0
 • 523,14 TL 2.615,68 TL +0
 • 438,70 TL 2.632,18 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.503,20 TL 2.503,20 TL +0
 • 1.280,67 TL 2.561,35 TL +0
 • 860,30 TL 2.580,89 TL +0
 • 650,12 TL 2.600,46 TL +0
 • 524,07 TL 2.620,33 TL +0
 • 440,04 TL 2.640,23 TL +0
2.503,20 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Vga soketi yok ama tabi bu sistemi kullancak kişi de vga aramaz diye düşünüyorum ben hiç bakmadan aldım üstüne bir de hdmi kablosu aldım vga yok çünkü yalnız görüntü aktarımı inanılmaz iyi bir de bu sistemi topladığınız da 5100 mhz sayesinde fps düşünmüyorsunuz her oyunda akıcı ve hep performanslı fiyatı pahalı olabilir ama hakkını da veriyor
Üye resmi
Enes Demi̇rbaş 22 Ağu 2021
F/P Ürünü.
MSI anakart konusunda başarılı bir firma. İnternetteki forumlardan ürün hakkında iyice araştırma yaparak bu bütçedeki en iyi anakartlardan biri olduğunu öğrendim. Soğutma kalitesi ise 3600 gibi ısınan bir işlemcide stok soğutucu ile insanların gördüğü yüksek dereceleri görmemi engelledi. 2 Adet M2 desteği sağlaması, 6 Adet Sata III SSD desteğine sahip olması, Wi-Fi özelliği bulundurması, XMP Modunda 5100 Mhz 128 GB RAM desteklemesi, en önemlisi soğutma kalitesi bana kalırsa bu bütçede alınabilecek en iyi anakart yapıyor. Crossfire desteği bulundurması ise hoş. Kaliteli bir işlemci soğutucu ile AM4 soketin en güçlü işlemcilerini bile rahatlıkla takabilirsiniz bence. Ürünü 3 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar sağladığı performans paramın boşa gitmediğini bana kanıtladı. Eğer bu bütçe aralığında bir anakart arıyorsanız düşünmeden bunu alın. Böyle bir anakart çıkarttığın için teşekkürler MSI.
Üye resmi
Suna Şengül 20 Ağu 2021

Bu anakartı tercih etmemdeki çok fazla sebep var: fiyatı, soğutma kalitesi, vrm soğutma blokları vs benim aradığım kriterler. görüntüsü ve kalitesi gayet iyi anakart muhteşem. anakart üstünde 2 adet m2 ssd slotu var anakartın kasada çok şık durduğunu belirtmek istiyorum. malzeme kalitesi ve dopdolu bir anakart olması sebebiyle fiyatını hak ediyor.
Üye resmi
Tuba Çonay 13 Ağu 2021

Üst seviye bir anakart bence malzeme yapısı ve büyük çaplı soğutma bloklarıyla ön plana çıkan bir anakart. başarılı bir tasarıma sahip soğutma olayı bayağı iyi Ayrıca kaliteyi her anlamda anlıyorsunuz ürün bayağı iyi elinize aldığınızda bir ağırlığı var. Ürünü fiyatına göre çok başarılı buldum tavsiye ederim.
Üye resmi
Gökay Akça 06 Ağu 2021

MSI bence anakartlar arasında en iyisi. MSI almayacaksanız ASUS veya Gigabyte alın başka markalara yönelmeyin derim. Fiyatı yüksek bir ürün ama gerek soket AM4 olması gerek WIFI takılı bir model olması sebebiyle ürün kesinlikle fiyatını hak ediyor. Benim ilgimi çeken tarafları arasında 2 adet Soğutuculu Nvme M2 SSD yuvasına sahip olması ve Flash Button ile işlemciye gerek kalmadan BIOS güncellemesi yapabilmem oldu. Yaklaşık 4 aydır kullanıyorum anakart harika. 128 GB bellek desteği var daha ne olsun...
Üye resmi
Cansu Tan 14 Tem 2021

1 günde hızlı kargo ve özenli paketleme için incehesaba çok teşekkürler. uzun zamandır almak istiyordum anca parayı toplardım aldım. teknik açıdan çok iyi bir anakart diğer modellere göre üst sırada. indirim varken kaçırmayın
Üye resmi
Selahatti̇n Düz 07 Tem 2021

Anakartın genişleme yuvaları gayet tatmin edici. Fiyat performans değil ama ömürlük ürün özelliklerine göre yine fiyatı uygun . RGB bileşen desteği olması iyi. Wi-Fi kartı da çok başarılı evde kablo kullanmadan internet full çekiyor. Kalitesini ağırlığından anlıyorsunuz
Üye resmi
Ahmet Yavaş 28 Haz 2021
Kaliteli.
Satın alıp hiç pişman olmadığım bir anakart, tavsiye ederim. 6 adet sys fan, 1 adet pump fan ve 1 adet cpu fan slotları mevcut. RGB konusunda da sorun yaşamayacağınız bir ürün. Hem pin adedi hem de anakart rgbsi açısından.
Üye resmi
Talha Durak 14 Haz 2021
Hızlı kargo, özenli paketleme için teşekkürler
1 hafta önce teslim aldım. 1 haftalık kullanım deneyimlerimi almak isteyenlere yardımcı olması sebebiyle detaylı olarak anlatatacağım. Ürünün kutusunda bile bir emek var, kalite kokuyor ürün diyebilriim. Soğutma blokları aşırı kaliteli eğer 6-7 fanlı bir kasa kullanıyorsannız bu anakart ile ısınma sorunu asla yaşamazsınız. Ben AMD Ryzen 5 ile birlikte kullanıyorum dediğim gibi 1 haftadır kullanıyorum 3700x ile performans çok iyi hatta harikulade öyle söyleyeyim. M2 slotları çok iyi. 2 tane var ve 2 tanesinde soğutma bloğu var. Fiyat performans ürünü kesinlikle tavsiye ederim. USB TYPE-C giriş var, Flash BIOS özelliği var. RGB girişleri de yeterli sayıda. İnşallah unutmazsam yorumumu 2-3 sonra güncelleyeceğim. Ürün aşırı kaliteli bir ürün fiyatından da zaten anlayabilirsiniz :) İncehesap ürünü ben sipariş verdikten 2 sasat sonra kargoya verdi 1 gün sonra da teslim aldım.
Üye resmi
Abdulkadi̇r Aykut 08 Haz 2021
MSİ CANDI
MSİ DEN BEKLENEN KALİTE VE GERÇEKTEN FİYATI UCUZ İNDİRİMLERİ TAKİP EDİNJ
Üye resmi
Fahri̇ Güreşçi̇ 04 Haz 2021
MSI Kalitesi
PCIE4 hızında SSD ile sistem kurmayı istediğim için AMD 5800x işlemci ve B550 ana kart tercih ettim. Wifi-6 2.5G internet desteği, ışıklandırma, tasarım, PCIE4 SSD desteği beğendiğim özelliklerinden. MSI kasa toplarken tercih ettiğim marka oldu. Kalitesine güveniyorum. AMD sistem kuracaklara tavsiye ederim. İndirimleri takip edin. Şuan her şey hak ettiği fiyatın çok üzerinde. Hiç bir zamanda düzelmeyecek gibi duruyor.
Üye resmi
Di̇dem Mezarcı 01 Haz 2021

Yorumlara bakarak almıştım yazıldığı gibi çıktı 2 aydır kullanıyorum özellikle BİOS güncellemesi için flashback özelliği çok iyi oldu. Ses kartı, Wireless kartı ve kendisine ait masasüstü yazılımı bayağı iyi bu yüzden 5 yıldız verdim. Fiyat olarak yüksek ama B550 serisinde hem en ucuzu hem de en dolusu MSI'da!
Üye resmi
Yasi̇n Çakır 20 May 2021
güzel
Ust sınıf Anakart, indirimde yakaladım aldım, diger kartlara göre vram leri ve soğutucusu daha kullanışlı,mat siyah gayet başarılı, chipset soğutucusu fani gayet sessiz, zaten her zaman çalışmıyor, m2 sogutuculari oldukça kalin ve başarılı, kutu içeriği full ne ararsan var.
Üye resmi
Yasi̇n Çakır 17 May 2021
msi
8 ay önce indirimden satın almıştım, iyi bir karar vermişim çok başarılı herkese tavsiye ederim.
Üye resmi
Onur Arslan 29 Nis 2021
Çok iyi
Fiyat-performans oranı çok iyi bir anakart. Sitenin indiriminde yakaladım, indirimde fiyat gerçekten rakipsiz oluyor. Optik çıkışlı ses kartı, wifi6 vesaire gibi bir sürü güzel özelliği var. Birçok B570 anakarttan daha iyi. Tavsiye edilir.
Üye resmi
İbrahi̇m Öz 08 Ara 2020
MSİ Kalitesi
Üstün bir soğutma performansı var. VRM kalitesi yüksek. Üründe bulunan Wi-Fi 6 ile kolaylıkla modeminize full hızda bağlanabilirsiniz. Üstün performanslı Realtek Ses kartı performansı ile tüm sesleri hissedin. Mystic Light özelliği ile MSİ Dragon CENTER' dan donanımınızda bulunan tüm ARGB parçaları dilediğiniz renge ve dilediğiniz şekilde yanıp sönmesini sağlayabilirsiniz. Yeni nesil Ryzen 5 serisini bios güncellemesi ile beraber destekliyor. BİOS güncellemesi yapmak zaten çok basit üründe flshback özelliği mevcut. OC içinde çok uygun bir anakart. Alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Doğcan Korkmaz 27 Kas 2020

Araştırıp aldım. Çok tavsiye edilen güzel bir anakart.
Üye resmi
Mert Ayan 01 Eki 2020

Rakip firmaların aynı seviyede ki ürünlerine göre daha üstün bir soğutucu ve PCB kullanıyor, VRM kalitesi yüksek. Üründe bulunan Wi-Fi 6 AX200 sayesinde dilediğiniz yerden modeminize kablosuz son hızda bağlanabilirsiniz. Realtek ALC1200 ses chipi sayesinde oyunlarda her detayı duyuyorsunuz ve harici ses kartına ihtiyacınız yok. MSI'n mystic light yazılımı ile sisteminizde ki tüm RGB ledleri kontrol edip parçalar arasında senkronizasyon sağlayabiliyorsunuz, kullanışlı bir yazılım. 3 yıl garantisi olmasıda başka bir artısı. Ryzen 5000(Zen 3) destekli BIOS'da şimdiden yayınlandı, BIOS güncellemelerini çok hızlı alıyor. Üründe bulunan Flasback özelliği sayesinde elinizde eski bir CPU olmadan biosunuzu sadece bir usb bellek ile güncelleyebilirsiniz. Ürün yeni nesil PCI EXP 4.0 destekliyor, X570'den iyi yanı ise chipset fanı olmaması. WI-FI bulunan kaliteli bir ürün arıyorsanız bu ürünü öneririm.
Üye resmi
Ahmet Buhari̇ Uğurlu 26 Eyl 2020
MSI KALİTESİ
bence b550 serisi anakartlar içinde en iyisi. soğutuculu 2 m2 ssd yuvası, tasarım ve wifi özellikleri ile beni cezbeden kısımları oldu. pci-4.0 ı desteklediği için upgrade açısından uzun yıllar götüreceğini düşünüyorum. düşünenlere almalarını tavsiye ederim.
Üye resmi
Emre Beşi̇nci̇ 26 Eyl 2020
fiyat performansdan fazlasi
1699tl ye cuma indiriminden faydalandim, böyle bir anakarti bu rakama aldigim icin ayrica memnunum ve performansi tartisilmaz x570in ucuzunu almakdan sa b550 nin iysini almak cok daha mantikli ve performansli
Üye resmi
Göktuğ Karakoç 13 Ağu 2020
EFSANE
Çok iyi bir anakart.Bence b550 serisinin en iyi anakartı.Performansı çok iyi.bence bu anakartın en güçlü yönü performansının çok iyi olması ve içinde wifi 6 olması.Bence en zayıf yönü rgb si iyi ama fazla göze gözükmüyor
Üye resmi
Osman Uzun 10 Ağu 2020

Bana göre B550 serisinin en sağlam anakartı. Almadan önce epey araştırmıştım, bileşen kalitesi zirvede. Bunun dışında overclock performansı kesinlikle tartışılmaz. Yaklaşık 4 gündür kullanıyorum ve çok memnun kaldım.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MPG B550 Gaming Carbon WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart %19 indirim 3.084,81 TL 2.503,20 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.