Stoklarımızdaki Tüm MSI Notebooklar "MSI Türkiye" Garantisindedir


MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook Genel Özellikler

%94 NTSC Geniş Açı Panel %94 NTSC panel, yüksek renk skalası, daha yumuşak renk geçişleri ve görüntü çıkışı sunar. Ayrıca geniş görüntüleme açısı sayesinde görüntüleme açısının en sağ ve sol uçlarından bakıldığında bile berrak bir görüntü sağlar.
Veriler Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Karşınızda Uç Noktada 2200MB/sn depolama okuma hızı ile işyerinde artık çok daha yüksek bir verimliliğe sahipsiniz. Artık dosyaların açılması için beklemek zorunda kalmayacaksınız. Eğlence zamanı geldiğinde ise bu hızlı veri işleme avantajı ile laptop bilgisayarınız mükemmel bir özel multimedya merkezine dönüşüyor.
True Color Teknolojisiyle Gerçeğe En Yakın Renkler Hiçbir şey mükemmel değildir; fakat elimizden gelen, mükemmele en yakın noktaya ulaşmak. Portrait Displays, Inc. Firması ile ortaklaşa geliştirdiğimiz MSI True Color Teknolojisi, görüntü teknolojisinde yepyeni bir zirve keşfetmemizi sağladı. Her panel yoğun incelemelerden ve geniş çaplı fabrika kalibrasyonlarından geçirildi ve sRGB gamına %100’e yakın oranda renk benzetimine ulaşılarak her rengin gerçeğine en yakın hale getirilmesi sağlandı. 2.0 sürümü çok daha kesin ve uyumlu olmasının yanında algısal kullanıcı işlevlerine de sahip.
Çoklu Görev İçin Tasarlandı İster bir tasarımcı, ister üst sınıf bir yönetici olun; Multi-tasking yetenekleri ile birden çok işi aynı anda yapmanız gerekecek. Ancak işten sonra gevşeyerek hayatınızı da dengelemeniz gerekli. Matrix Display ile artık birden çok görüntü birimini (dahili ekran + 2 harici monitör) aynı anda ister iş, ister eğlence için kullanabilirsiniz. İster çalışın, ister eğlenin… Artık tek bir MSI Prestige notebook ile bunları bir arada yapmak mümkün!

*Mini DisplayPort üzerinden max. 4K (3840 x 2160)@60Hz görüntü çıkışı destekler.
Gümüş Kaplama Baskı MSI Prestige serisinde bulunan tek renk (beyaz) geriden aydınlatmalı, yekpare koruma tasarımlı klavye üzerinde bulunan yüksek kaliteli gümüş kaplama tuşlar sayesinde karanlıkta daha iyi görün ve daha fazlasını yapın. Tuşların eskimesi ve bozulması endişesi olmadan bilgisayarınızın keyfini çok daha uzun süre yaşayın.
Daha İyi Bir Soğutma Çözümü MSI'ın özel Cooler Boost 4 teknolojisi, 4’ü ekran kartı ve 2’si işlemci olmak üzere toplam 6 soğutma borusu ve çift fandan oluşan bu özel Cooler Boost 4 teknolojisi ile ayrık termal çözüme sahip. Bu sayede 2 havalandırma ızgarasından çift fanla atılan sıcak hava sayesinde sistem sıcaklığı büyük bir hızla düşüyor. Cooler Boost 4 ile optimum soğutma sağlanarak sisteminiz sürekli düşük sıcaklıkta çalışıyor. Yoğun işlem yükü ve uzun çalışma sürelerinde bile…
Dinamik Sıcaklık / Performans Dengeleme Özel MSI “SHIFT” teknolojisi, sistemi uç noktada performansa taşırken aynı zamanda gürültü ve sıcaklığı da minimum seviyede tutar. 5 farklı profil arasında geçiş yaparak sisteminizin performansını arttırabilir ya da daha uzun pil ömrü için daha dengeli bir profil seçebilirsiniz. Yalnızca Fn+F7 tuş kombinasyonu ile kolay geçiş yapabilir veya ayarlarınızı Dragon Gaming Center üzerinden değiştirebilirsiniz.
- TURBO MODU; CPU ve GPU ayarlarını manuel olarak değiştirerek hız aşırtma uygulamanıza olanak tanırken sistem sıcaklığını ve gürültü seviyesini düşük tutar. (yalnızca K serisi işlemcilerde ve AC modunda)
- SPORT MODU; Notebook bilgisayarınızın daha yüksek saat ayarlarına çıkarıp hız ihtiyacınızı karşılar. Fan hızları da platformu kararlı, CPU ve GPU işlemcileri düşük sıcaklıkta tutmak için otomatik ayarlanır. (yalnızca AC modunda)
- COMFORT MODU; Sakin ve sessiz bir ortama ihtiyaç duyduğunuzda Comfort moduna geçiş yapın. Sistemi dengeli bir seviyede tutar, ancak gerektiğinde dinamik ve yüksek performans da sunar. (yalnızca AC modunda)
- ECO MODU; Daha düşük güç tüketimi ile ofis uygulamaları ya da video izleme gibi günlük işler için.
- GÜÇ SEÇENEKLERİ; Yüksek sistem performansını korurken farklı güç şemaları arasında geçiş yapabilir, fan hızlarını ayarlayabilir, pil modunu değiştirip sisteminizin batarya gücünde daha uzun süre açık kalmasını sağlayabilirsiniz.
Dragon Center İle Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Dragon Center, PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gerekli 6 işlev sunar; tüm uygulamalara tek bir yerden kolay erişim (App Portal), gerçek zamanlı sistem performans izleyicisi (System Monitor), LED efektlerin yönetimi (LED Wizard), True Color profilleri için parametre ayarları / LED / CPU-SHIFT veya tek tuşla CPU hızlandırma (System Tuner), mobil telefon üzerinden parametreleri görüntüleme, LED ayarları ve sistem profili ayarlama (Mobile Center) ve hızlı problem çözme merkezi (Tool & Help). Dragon Center kullanıcılara sistem kaynaklarını harcamadan sistemlerine kolay ince ayar yapma imkanı tanır.

Altın Kaplama Jaklar Sayesinde Kulaklıklarda Sıra Dışı Bir Ses Deneyimi MSI Audio Boost tasarımı, ses çıkış detaylarını ve ses sahnesini %30 oranında geliştirir. Altın kaplamalı ses jakları, ses sinyallerinin daha az engelle karşılaşarak çok daha kararlı bir şekilde iletilmesini sağlarken optimize edilmiş kulaklık amplifikatörü (AMP) tasarımı sayesinde düşük gürültü ve düşük bozunumda iletilmesine olanak tanır. Böylece kulaklık performansı artar ve her akustik detay size gerçeğine en sadık biçimde ulaşır.
Sınıfının Öncüsü Stereo Uzmanından Lüks Bir Ses Keyfi Tüketicilerin yüksek kaliteli ses efektleri talebini karşılamak amacıyla MSI, ses sistemleri genellikle pahalı Alman otomobillerinde kullanılan sektöründe lider ses markası Dynaudio ile birlikte çalışıyor. Dynaudio, ses şiddetini önceki nesile oranla %50’den daha fazla arttırarak otantik bir ses deneyimi sunuyor. Bu sayede ses yüksekliği de önceki nesile göre 10Db’den daha fazla artıyor. Böylece tüm yüksek kaliteli stereo kaynaklar gerçeğine sadık, çok kanallı seslere dönüşüyor. Artık odanızı dolduracak bir ses deneyimi yaşamak için fazladan hoparlörler, kablolara veya hoparlör standlarına ihtiyacınız kalmayacak!
Nahimic 2+ İle Çepeçevre Saran Ses Deneyimi Tüm dünyada oyun çevreleri tarafından en çok tercih edilen Nahimic teknolojisi ile en inanılmaz 3D ses deneyimini yaşayın. Yüksek tanımlı ses teknolojisi ile bilgisayarınızda müzik, efekt ve insan sesi performansı artıyor. Kullanıcıyı tamamen çevreleyen 7.1 sanal surround ses özelliklerini standart stereo kulaklıklarınızla deneyimleyin! Nahimic, kulaklık veya harici PC hoparlörleri gibi klasik stereo ses sistemlerinde bile ses dalgalarının derinlik ve uzamsallık değerlerini tekrar oluşturur. 2017 sürümü olan Nahimic 2+, şimdi ses profili yaratma, Sound Tracker için daha fazla ince ayar gibi birçok yenilikle geliyor.
Nahimic Audio Enhancer 2 İle Daha İyi Duy, Daha İyi Oyna Nahimic ses yazılımı, hem insan sesi, hem de müzik ve diğer ses efektlerinde yüksek çözünürlük ile oyun bilgisayarınızda ses performansını arttırır. Stereo hoparlörlerinizden bile sanal 7.1 ses elde edebilirsiniz!
- Yüksek ve Temiz Ses; Nahimic, insan sesinin en iyi şekilde iletilmesini garantileyerek takımınızın sizi doğru ve temiz bir biçimde duyabilmesini sağlar. Böylece savaş alanında üstünlüğünüzü koruyabilirsiniz.
- Hedefi Belirlemenin Yeni Bir Yolu; Sound Tracker yeteneği, oyun sırasında duyabileceğiniz en yüksek sesi bulur ve görsel olarak takip eder. Oyunda yeni misiniz? Sound tracker tanımadığınız bu ortamda size yardımcı olacak en iyi müttefik.
- Yayınınıza Heyecan Katar; Oyun seanslarınızı canlı olarak yayınlıyorsanız bu sizin için önemli olabilir. Nahimic ile gelen HD Audio Recorder, Audio Launchpad sayesinde tek tuş ile akılşarınıza canlılık katmanızı sağlıyor!
- Oyun Gerçek Oluyor; Çevrenizi saran Nahimic deneyimi, oyunda gizli silahınız olacak! Ses, oyun deneyimini oluşturan en önemli parçalardan biridir. Benzersiz ses kalitesi ile yaşayın, hissedin ve yenilmez olun.
Daha Hızlı, Daha Ufak ve Daha Kolay: USB 3.0 Type-C Arayüz Yeni SuperSpeed transfer modu ile 5Gb/sn’ye varan hızlarla önceki USB 2.0 standardına göre 10 kat daha hızlı veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Type-C port, önceki A tipi port tasarımından daha ufaktır ve ters olarak da kullanılabilir. Bu özellikleri ile öncekinden çok daha kullanışlıdır. USB 3.0 ayrıca USB 2.0 standartlarıyla da uyumludur.
7. Nesil Intel Core i7 İşlemciler Yenilikçi Cooler Boost 4 soğutma çözümü ve MSI’ın oyuncular için özel olarak geliştirdiği oyun yetenekleri ile Intel Core i7-7700HQ işlemci MSI Gaming laptopların gerçek performansını ortaya çıkarıyor.
NVIDIA’nın En Yeni GeForce GTX 1050 Grafik İşlemcisi Şaşırtıyor Yüksek performans artık masaüstü grafiklerinin tekelinde değil. GeForce GTX 1050 grafik çözümü ile önceki GeForce GTX 960M’e göre %30’dan fazla performans artışı geliyor. Yenilikçi Cooler Boost soğutma çözümü ve MSI’ın sunduğu diğer özellikler ile ekran kartları artık maksimum potansiyellerini ortaya koyabiliyorlar. Hem çalışma, hem de oyun ortamında günümüzün en talepkar eğlence ve üretkenlik gereksinimlerine ayak uydurabilirsiniz.
En Yeni Mimari İle DDR4-2400 Bellek Desteği Geliştirilmiş DDR4-2400 XMP bellek desteği ile notebook bilgisayarından mümkün olan en yüksek performansı alın. 32GB/sn üzerinde yazma hızı ile önceki nesil DDR3-1600 belleklere göre %40’ın üzerinde performans artışı sunan DDR4-2400, uç noktada oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanız için yeni laptop standardı.

MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook Özellikleri

 • İşlemciINTEL Core İ7
 • İşlemci ModeliIntel Core i7-7700HQ
 • İşlemci Hızı2.80 GHz
 • Çekirdek SayısıDört Çekirdek İşlemci
 • İşletim SistemiWindows 10
 • Sistem Belleği8 GB
 • Arttırılabilir Bellek (Maks.)32 GB
 • Sabit Disk (HDD)1 TB
 • SSD128 GB
 • SSD Slotu1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 x4 / SATA)
 • Ekran Kartı Hafızası4 GB Paylaşımsız
 • Ekran KartıNVDIA GeForce GTX 1050
 • Ekran Kartı Bellek TipiGDDR5
 • Ekran Özelliği15.6"
 • EkranFull HD
 • Ekran Çözünürlüğü1920 x 1080
 • Optik SürücüYok
 • KlavyeArka Aydınlatmalı (Beyaz)
 • USB Port1x USB 3.0 Type-C, 1x USB 3.0 Type-A , 1x USB 2.0 Type-A
 • HDMI1x (4K @ 30Hz)
 • VGAYok
 • Display Port1x Mini Display
 • Ethernet (LAN)10/100/1000M Gigabit
 • Kablosuz HaberleşmeWireless 802.11ac
 • Bluetooth ÖzelliğiVersiyon 4.2
 • Kart OkuyucuSD (XC/HC)
 • Ağırlık2.20 Kg.
 • Garanti24 Ay Garanti (Distribütör Firma Garantisi)
 • MarkaMSI
 • Model KoduPE62 7RD-1232TR
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.483,89 TL 8.967,77 TL +0
 • 3.010,61 TL 9.031,83 TL +0
 • 2.279,19 TL 9.116,77 TL +0
 • 1.846,90 TL 9.234,49 TL +0
 • 1.546,94 TL 9.281,65 TL +0
 • 1.341,65 TL 9.391,55 TL +0
 • 1.180,30 TL 9.442,37 TL +0
 • 1.052,57 TL 9.473,12 TL +0
 • 957,71 TL 9.577,11 TL +0
 • 877,39 TL 9.651,27 TL +0
 • 813,27 TL 9.759,22 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.406,44 TL 8.812,88 TL +0
 • 2.948,05 TL 8.844,14 TL +0
 • 2.225,70 TL 8.902,80 TL +0
 • 1.789,69 TL 8.948,46 TL +0
 • 1.491,41 TL 8.948,46 TL +0
 • 1.288,93 TL 9.022,49 TL +0
 • 1.133,08 TL 9.064,67 TL +0
 • 1.011,92 TL 9.107,25 TL +0
 • 914,54 TL 9.145,44 TL +0
 • 834,90 TL 9.183,94 TL +0
 • 768,56 TL 9.222,78 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.474,23 TL 8.948,46 TL +0
 • 2.982,82 TL 8.948,46 TL +0
 • 2.283,49 TL 9.133,95 TL +0
 • 1.844,95 TL 9.224,73 TL +0
 • 1.552,72 TL 9.316,33 TL +0
 • 1.344,40 TL 9.410,79 TL +0
 • 1.188,27 TL 9.506,15 TL +0
 • 1.067,17 TL 9.604,52 TL +0
 • 970,39 TL 9.703,87 TL +0
 • 891,49 TL 9.806,39 TL +0
 • 825,83 TL 9.909,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 1.744,95 TL 8.724,75 TL +3
 • 1.488,36 TL 8.930,14 TL +3
 • 1.283,75 TL 8.986,25 TL +3
 • 1.130,27 TL 9.042,13 TL +3
 • 1.516,61 TL 9.099,65 TL +0
 • 915,79 TL 9.157,92 TL +3
 • 837,81 TL 9.215,96 TL +3
 • 772,98 TL 9.275,72 TL +3
 • 933,53 TL 9.335,27 TL +0
 • 854,24 TL 9.396,60 TL +0
 • 788,14 TL 9.457,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.460,05 TL 8.920,10 TL +0
 • 2.993,26 TL 8.979,77 TL +0
 • 2.260,06 TL 9.040,25 TL +0
 • 1.820,12 TL 9.100,60 TL +0
 • 1.527,12 TL 9.162,72 TL +0
 • 1.317,96 TL 9.225,70 TL +0
 • 1.161,19 TL 9.289,55 TL +0
 • 1.039,25 TL 9.353,29 TL +0
 • 941,89 TL 9.418,92 TL +0
 • 862,32 TL 9.485,48 TL +0
 • 796,00 TL 9.551,94 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.479,28 TL 8.958,57 TL +0
 • 3.015,29 TL 9.045,88 TL +0
 • 2.283,49 TL 9.133,95 TL +0
 • 1.844,95 TL 9.224,73 TL +0
 • 1.552,72 TL 9.316,33 TL +0
 • 1.344,40 TL 9.410,79 TL +0
 • 1.188,27 TL 9.506,15 TL +0
 • 1.067,17 TL 9.604,52 TL +0
 • 970,39 TL 9.703,87 TL +0
 • 891,49 TL 9.806,39 TL +0
 • 825,83 TL 9.909,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.479,28 TL 8.958,57 TL +0
 • 3.015,29 TL 9.045,88 TL +0
 • 2.283,49 TL 9.133,95 TL +0
 • 1.844,95 TL 9.224,73 TL +0
 • 1.552,72 TL 9.316,33 TL +0
 • 1.344,40 TL 9.410,79 TL +0
 • 1.188,27 TL 9.506,15 TL +0
 • 1.067,17 TL 9.604,52 TL +0
 • 970,39 TL 9.703,87 TL +0
 • 891,49 TL 9.806,39 TL +0
 • 825,83 TL 9.909,98 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.483,89 TL 8.967,77 TL +0
 • 3.010,61 TL 9.031,83 TL +0
 • 2.279,19 TL 9.116,77 TL +0
 • 1.846,90 TL 9.234,49 TL +0
 • 1.546,94 TL 9.281,65 TL +0
 • 1.341,65 TL 9.391,55 TL +0
 • 1.180,30 TL 9.442,37 TL +0
 • 1.052,57 TL 9.473,12 TL +0
 • 957,71 TL 9.577,11 TL +0
 • 877,39 TL 9.651,27 TL +0
 • 813,27 TL 9.759,22 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 8.724,75 TL 8.724,75 TL +0
 • 4.473,77 TL 8.947,54 TL +0
 • 3.009,99 TL 9.029,96 TL +0
 • 2.278,48 TL 9.113,91 TL +0
 • 1.839,89 TL 9.199,44 TL +0
 • 1.547,27 TL 9.283,62 TL +0
 • 1.337,04 TL 9.359,31 TL +0
 • 1.179,66 TL 9.437,26 TL +0
 • 1.055,43 TL 9.498,91 TL +0
 • 957,19 TL 9.571,86 TL +0
 • 876,42 TL 9.640,60 TL +0
 • 809,20 TL 9.710,35 TL +0
8.724,75 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

Özellikle işlemcisi i7 olduğu için tercih ettim. Ekran kartı GTX 1050 oldukça başarılı. Video edit, render, photoshop ve high ayarlarda oyunları rahatça çalıştırıyor. Çok akıcı ve keyifli. Ekran harika, parlaklık seviyesi yüksek ve mat ekran gözleri yormuyor. Uzun süre kullanımlarda büyük rahatlık. Klavyede beyaz ışıklandırma var ve yazı yazmak inanılmaz rahat. İndiriminde almıştım çok memnunum. Bu site fiyat olarak iyi.
Üye resmi
Esma Çakır 26 Tem 2018

kaliteli, güzel ve ciddi anlamda başarılı bir performansı var
Üye resmi
Mahir Hafız 26 Tem 2018

eski bilgisayarımdan sonra bana uçak gibi geldi bu kadar hıza alışkın değilim
Üye resmi
Vildan Öztunç 26 Tem 2018

bilgisayarın tasarımı çok şık ve performans olarak üst seviyede bana göre

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook
   MSI PE62 7RD-1232TR Intel Core i7-7700HQ 2.80GHz 8GB 128GB SSD+1TB 4GB GeForce GTX 1050 15.6” Full HD Win10 Notebook
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.