Msi Radeon RX 580 Gaming 4G 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Genel Özellikler

Oyunun Geleceğine Önderlik Ediyor 4. nesil GCN mimarisi, en yeni MOBA’lardan en popüler AAA oyunlara kadar her türden ve her sınıftan oyuncu için tasarlandı. Async Shader ve geliştirilmiş geometri motoru sayesinde çok daha akıcı bir oyun performansı geliyor.
Sizi İçine Alan VR Deneyimi Devrim yaratan Polaris mimarisi ile üretilmiş olan Radeon RX ekran kartları ile VR oyunlarda daha önce görmediğiniz bir gerçeklikte, sizi tamamen içine alan bir oyun deneyimi yaşayın.
AMD FreeSync Teknolojisi Oyunlarda takılma ve yırtılmaları unutun. Radeon RX ekran kartları, tüm çerçeve hızlarında akıcı, hızlı ve bozulmalardan uzak bir performans sunuyor.
HDR Uyumlu Geliştirilmiş kontrast ve renkler sayesinde çarpıcı parlaklık ve canlılıkta bir görüntü deneyimi sizi bekliyor.

Oyun İçin En İyi Ekran Kartı Üstün performansı ile çarpıcı bir görüntüye sahip MSI Radeon RX GAMING serisi, tasarım ve performansta kendi başına bir sınıf.
Yakan Oyun Işıltısı LED ışıkları ve ışıklandırma efektlerini özelleştirerek sisteminize ve ruh halinize uyumlandırabilirsiniz.
Sessiz ve Güçlü MSI’ın patentli fan tasarımı son derece sessiz bir kullanım için %22 daha fazla hava basıncı üretir. TORX fanlar sayesinde ekran kartınız inanılmaz derecede kalmasının yanı sıra güçlü soğutma performansı sağlar.

TWIN FROZR VI - En İyi Termal Tasarım Yeni TWIN FROZR VI termal tasarım, ekran kartı hava soğutma sistemlerinde çıtayı yükseltiyor. Ödül sahibi TWIN FROZR V’ten bile %40 daha sessiz. Tüm fark detaylarda.
1- Dinamik LED
2- RGB LED
3- Askeri standartlarda dayanıklılık sunan bileşenler
4- Yakın temas soğutma
5- Özel tasarım baskılı devre kartı
6- Arka Plaka
7- Soğutma Bloğu
8- TORX 2.0 patentli fan
9- Zero Frozr teknolojisi

Kararlı oyun performansı için hatasız soğutma ve yoğun oyun sırasında sessizlik arasındaki mükemmel denge ile soğuk, sessiz ve kararlı bir performans sunar.
Daha Fazla Performans mı İstiyorsunuz? Çoklu Ekran Kartını Deneyin! Oyun tutkunları en üst düzey deneyimi elde etmek için her zaman daha fazla performans ararlar. SLI veya Crossfire’da çoklu ekran kartı kullanmak, istenilen performansa ulaşmak için mükemmel bir tercihtir. MSI GAMING ekran kartları çoklu ekran kartı teknolojilerine tam destek sağlar.

*Özellikler marka ve modele göre değişiklik gösterebilir.
Havalı LED Efektleri İle Ruh Halinizi Yansıtın Her LED, MSI Gaming App uygulamasında bulunan animasyon modları ile ayrı ayrı kontrol edilebilir. Böylece ister oyundaki seslere, ister çalan müziğe uyum sağlayabilir. Ya da isterseniz nefes alıp veren bir etki yaratır. Kapkaranlık bir ortamdan hoşlanıyorsanız ışıkları tamamen kapatabilirsiniz.

Daha Güçlü Olmak İçin Takım Çalışması Patentli TORX fan teknolojisinin geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, tıpkı oyunlarda olduğu gibi ekip çalışmasının gücünü kullanarak MSI’ın yeni TWIN FROZR VI termal tasarımı ile hava soğutma tasarımlarındaki çıtayı yepyeni bir seviyeye taşıyor. TORX 2.0 Fan tasarımı savaşın en hararetli anında bile %22 daha fazla hava basıncı üreterek mükemmel biçimde sessiz bir performans sağlar.

Dağılımlı Fan Kanatları
Dağıtıcı fan kanatları daha dik bir kavise sahiptir. Böylece içeri daha fazla hava çekilerek soğutma bloğu üzerine üflenen hava akımı ve etkisi maksimum seviyeye ulaşır.

Geleneksel Fan Kanatları
Geleneksel fan kanatları, aşağı doğru hava akımını maksimum seviyeye çıkarır ve alt kısımdaki geniş heatsink üzerine yönlendirerek sürekli hava akışı sağlar.
ZeroFrozr İle Kimseye Fark Edilmeyin İlk defa 2008 yılında MSI tarafından sektöre sunulan ZeroFrozr teknolojisi, artık ekran kartlarında bir standart haline geldi. Düşük yük altında fanları tamamen durdurarak gürültüyü kesiyor ve oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı oluyor.
- Isı > 60°C Üzerinde Fanlar Çalışır: Yoğun oyun veya benchmark testleri sırasında fanlar döner.
- Isı < 60°C’nin Altında Fanlar Durur: Sistem beklemede iken, multimedya ya da hafif oyunlar sırasında fanlar tamamen durur.

“TORX 2.0 fanlarınız dönmüyorsa sisteminizi daha fazla zorlamanız gerekiyor demektir.”
Güçlü Soğutma GAMING ekran kartının altında, tüm kartı soğuk tutan bir mühendislik harikası yatıyor. Detayları özel olarak tasarlanan bu heatsink, sessiz ve soğuk bir oyun deneyimi yaşamanızda çok önemli bir role sahip.

Airflow Control Teknolojisi
Gelişmiş aerodinamik özelliklere sahip olan Airflow Control teknolojisi, havayı TWIN FROZR VI soğutma borularına doğrudan yönlendirir. Heatsink üzerinde bulunan özel deflektörler yüzey alanını genişleterek daha düşük sıcaklığa ve dolayısıyla daha iyi bir oyun deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Köşeleri Yumuşatılmış Soğutma Boruları Kalınlığı 8mm’ye varan bakır soğutma boruları, alt kısımda köşeleri yuvarlatılmış düzgün bir kare şeklini alarak bakır taban plakasının yüzeyinden çok daha hızlı ve optimal ısı transferi sağlar.
Sağlam Taban Plakası Güçlü grafik işlemci tarafından üretilen ısıyı giderebilmek için MSI GAMING serisi ekran kartlarında sağlam nikel kaplamalı bakır taban plakası kullanılır. Taban plakası GPU üzerindeki ısıyı yakalayarak soğutma borularına iletir ve ekran kartının daha çabuk ve verimli soğutulmasını sağlar.
Üstün Kaliteli Termal Macun En iyi termal tasarımı oluştururken her detayın önemi vardır. Bu yüzden TWIN FROZR VI termal tasarımında, güçlü Pascal işlemcisini her zaman soğuk tutmak ve rakiplerini uzak ara geride bırakmak için en üst sınıf termal macun kullanıldı.

Yakın Temas Soğutma Heatsink altında bulacağınız yakın temas soğutma sistemi MSI GAMING ekran kartlarının sınırlarını maksimum seviyelere taşımanızı sağlar.

1- Sağlamlaştırılmış Bükülmez Şerit
2- Kararlı ve daha yüksek seviye hız aşırtma için Bellek Soğutma plakası
3- Kartı kaplayan PWM Heatsink ile daha düşük ısılar
Fazladan Güç Girişi Daha yüksek performans ve ekstra soğutma yetenekleri için özel olarak üretilen devre kartı, sınırların ötesinde hız aşırtma olanağı için ekstra 8pinli güç konnektörü ile geliyor.

1- Ekstra soğutma için daha geniş PCB
2- 8pin güç konnektörü
Gelişmiş PWM Tasarımı Yüksek kaliteli Military Class bileşenlere sahip 8 fazlı PWM tasarımı uç noktada güvenilirlik ve üstün hız aşırtma yeteneklerini geliştirilmiş verimlilikle birlikte sunuyor.

Oyunun Geleceği Ekranda yırtılma, takılma ve gecikme olmadan en akıcı, en hızlı ve en heyecanlı oyun deneyimi.

Ultra yüksek çözünürlük (UHD) ile 1080p seviyesinin 4 katına ulaşabilir, oyunda daha keskin ve detaylı görüntülere kavuşabilirsiniz.
MSI İle Sanal Gerçekliğe Hazır Olun Sanal gerçekliğin büyülü dünyasını sonuna kadar deneyimleyebilmek için yüksek performanslı donanımlar gerekli. Üst sınıf oyun sistemleri ve e-Sporda dünya lideri MSI, sisteminizin VR için hazır olduğundan emin olmanız için tavsiye ettiğimiz MSI VR oyun sistemleri sayesinde VR iş ortaklarımızla birlikte size oyunların hayat bulduğu son derece gerçekçi bir VR deneyimi sunuyoruz.
Tek Tuşla VR Deneyimine Hazır Olun Düzgün bir Sanal Gerçeklik deneyimi için hem yazılımın hem de donanımın birbirleriyle uyumlu olmaları gerekir. MSI Gaming App içinden ulaşacağınız One-Click to VR seçeneği, Sanal Gerçeklik uygulamalarınız için bilgisayarınızı tek bir tıklamayla optimize ederek bileşenleri maksimum performansa ulaştırır. Böylece VR maceranızın diğer uygulamalar tarafından gölgelenmesini engelleyerek bilgisayarınızı tek tıklama ile VR kullanımına hazır hale getirir.
Sadece Her Şey 3 Boyutlu! TriDef VR, oyunculara favori oyunlarını HMD (kasklı ekran cihazları) üzerinde 3D olarak oynama olanağı sunuyor. DirectX 9,10 ve 11 oyunları, GenMe'nin sektör lideri 2D-3D dönüştürme teknolojisi sayesinde optimal 3D deneyimi için önceden yapılandırıldı. TriDef VR, oyunculara HMD cihazlarını en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde ayarlama olanağı tanıyor. Oculus Rift ve HTC Vive uyumluluğunun yanı sıra benzersiz bir oyun içi kontrol arayüzü ile oyunları HMD cihazı takarken bile açabilmeniz için benzersiz bir yön takibi yeteneği sunuyor.

En önemlisi, MSI TriDef özelliğinden tamamen faydalanabilmeleri ve daha iyi bir VR deneyimi sunmak için kullanıcılara 3 aylık ücretsiz lisans hediye ediyor.

Gaming App MSI Gaming App uygulaması, tek tuşla ulaşabileceğiniz profiller sayesinde oyunda en yüksek performansı almanıza ya da hafif kullanımda sessiz çalışmanıza olanak tanıyor. Ayrıca EyeRest sekmesi ile görüntü kalitesini iyileştiren bir teknoloji kullanıyor. LED denetim sekmesi, MSI GAMING LED ışıklarınızı istediğiniz ruh haline göre değiştirebiliyor. Tercih ettiğiniz modu seçin ve tek bir düğmeye basın:
OC Modu;
Daha yüksek saat frekansları ile maksimum performans ve arttırılmış fan hızları

Gaming Modu;
Oyun içi performans ve sessiz çalışma arasındaki mükemmel denge

Silent Modu;
Minimum fan gürültüsü için en iyi ayarlar
Ekranda Hız ve Sıcaklıklar Grafik çekirdeği, DRAM frekansı, GPU ve CPU sıcaklıkları gibi birçok gerçek zamanlı bilgiye ister oyun içinden, ister diğer tam ekran uygulamalar çalışırken ulaşın, ekrandaki bilgileri ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.
Mobil Gaming App Özel MSI Gaming App uygulaması şimdi Android işletim sisteminde. Böylece Windows ortamına geçiş yapmak zorunda kalmadan ekran kartınızı akıllı telefonunuz üzerinden denetleyebilirsiniz.

Oyuna Farklı Bir Gözle Bakış MSI Dragon Eye, oyun oynarken aynı zamanda YouTube videolarını veya Twitch yayınlarını izlemenize olanak tanıyor. Sevdiğiniz oyunların maçlarını ya da öğretici videolarını ekranın bir köşesinde izlerken artık ekran değiştirmek zorunda kalmadan aynı anda oyununuza devam edebilirsiniz.
Senin Oyunun, Senin Yayının, Senin Şöhretin XSplit Gamecaster ve Broadcaster V2 ile oyun anlarınızı kolayca kaydedebilir, isterseniz oyununuzu canlı olarak Twitch, YouTube, UStream ve daha birçok kanalda yayınlayabilirsiniz. Basit ve kolay kullanımı, arkadaşlarınız, aileniz ve tüm dünyayla paylaşmanız için ideal! Ya da o muhteşem oyun anlarını öylesine kaydedin! Ne bekliyorsunuz? Bu devrime siz de katılın ve XSplit Gamecaster ile kaydetmeye ve yayınlamaya hemen bugün başlayın. Kolay arayüzlü video editörü ile kayıtlarınızı düzenleyin ve birleştirin. Game Capture Auto Detect oyun başladığı anda kayıt yapmak üzere otomatik olarak ayarlanabilir.
- WebCam & Chroma Key; Bir webcam kullan ve oyuncu yüzünü göster
- Yayınını Paylaş; Yayınını paylaşarak dünyayı fethet.
- Gerçek Zamanlı Notlar; Yayın sırasında oyun içi alıntılarla dikkat çekin.
- Kaydet ve Gönder; XSplit Gamecaster ile tüm oyun aktivitelerinizi kaydedebilir ve yayınlayabilirsiniz.
MSI Afterburner Hız Aşırtma Aracı MSI Afterburner, dünyada en tanınan ve en çok kullanılan ekran kartı hız aşırtma aracıdır. Ekran kartınız üzerinde tam denetim kurmanızı sağlar. Ayrıca oyun içi video kayıt, IOS/Android üzerinden uzaktan denetim gibi bazı ek özellikler sunmasının yanı sıra tümleşik DX12 efekt testini de destekler.

Msi Radeon RX 580 Gaming 4G 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı Özellikleri

 • Slot TipiPCI Express x16
 • Chip SetiAMD
 • Bellek4 GB
 • Bellek Hızı7000 MHz (OC / Gaming / Silent Mode)
 • Bit Değeri256 Bit
 • Grafik İşlemcisiAMD Radeon RX 580
 • Çekirdek Hızı1366 MHz (OC Mode), 1353 MHz (Gaming Mode), 1340 MHz (Silent Mode)
 • Bağlantı TipiDisplayPort, HDMI, DL-DVI-D
 • DirectX DesteğiDirectX 12
 • DVI Çıkışı1 x Dual-link DVI-D
 • HDMI2 x HDMI
 • TV-Out ÇıkışıYok
 • Display Çıkışı2 x DisplayPort
 • Mini Display Çıkışı Yok
 • Open GLOpen GL 4.5
 • Crossfire DesteğiVar
 • Soğutucu TipiÇift Fanlı
 • Garanti Süresi24 Ay
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.402,80 TL 2.805,61 TL +0
 • 941,88 TL 2.825,65 TL +0
 • 713,06 TL 2.852,22 TL +0
 • 577,81 TL 2.889,05 TL +0
 • 483,97 TL 2.903,80 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.382,06 TL 2.764,13 TL +0
 • 923,71 TL 2.771,14 TL +0
 • 697,03 TL 2.788,13 TL +0
 • 565,72 TL 2.828,58 TL +0
 • 469,00 TL 2.814,00 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.399,78 TL 2.799,57 TL +0
 • 933,19 TL 2.799,57 TL +0
 • 714,40 TL 2.857,60 TL +0
 • 577,20 TL 2.886,00 TL +0
 • 485,78 TL 2.914,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 545,92 TL 2.729,58 TL +3
 • 470,94 TL 2.825,65 TL +3
 • 712,24 TL 2.848,95 TL +0
 • 574,53 TL 2.872,63 TL +0
 • 482,73 TL 2.896,41 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.401,36 TL 2.802,73 TL +0
 • 943,35 TL 2.830,04 TL +0
 • 714,40 TL 2.857,60 TL +0
 • 577,20 TL 2.886,00 TL +0
 • 485,78 TL 2.914,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.401,36 TL 2.802,73 TL +0
 • 943,35 TL 2.830,04 TL +0
 • 714,40 TL 2.857,60 TL +0
 • 577,20 TL 2.886,00 TL +0
 • 485,78 TL 2.914,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.402,80 TL 2.805,61 TL +0
 • 941,88 TL 2.825,65 TL +0
 • 713,06 TL 2.852,22 TL +0
 • 577,81 TL 2.889,05 TL +0
 • 483,97 TL 2.903,80 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • 1.399,64 TL 2.799,28 TL +0
 • 941,69 TL 2.825,06 TL +0
 • 712,83 TL 2.851,33 TL +0
 • 575,62 TL 2.878,09 TL +0
 • 484,07 TL 2.904,42 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 2.729,58 TL 2.729,58 TL +0
 • --
 • --
 • --
 • --
 • --
2.729,58 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
MSI Radeon RX 580 GAMING 4G 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı

  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Msi Radeon RX 580 Gaming 4G 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Msi Radeon RX 580 Gaming 4G 4GB GDDR5 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.