Notebook kategorisindeki 290 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Bedirhan Birgin 08 Ara 2017 (6 Gün önce)
Ürün gayet güzel, 4GB ram herhangi bir kasma donma yapmıyor, fanları ayrıca beğendim ısınma sorunu hiç yaşamadım. bunlar dışında hafif olması hoşuma gitti.
Üye resmi
Önder Kılıç 26 Kas 2017 (18 Gün önce)
görünüş itibariyle çok güzel. tasarımını çok beğendiğimi söyleyebilirim. özellikleri de fena değil. fiyatı zaten çok uygun. fiyatını görünce direkt aldım.
Üye resmi
Yılmaz Bulut 06 Kas 2017 (39 Gün önce)
bilgisayar baya hızlı. fiyatı da çok uygun geldi bana. işlemcisi i7 olmasına rağmen fiyatı yüksek değil. ekran kartının da paylaşımsız olması gayet başarılı olmuş
Üye resmi
Abdullah Yıldız 31 Eki 2017 (45 Gün önce)
bilgisayarı çocukların ödevlerini hazırlamaları için aldık. güzel bir bilgisayar. hızı da fena değil. bizim işimizi fazlasıyla görüyor. kargolama süreci oldukça hızlı oldu. satıcı firmaya teşekkürler.
Üye resmi
Ismet Numanoğlu 09 Kas 2015 (766 Gün önce)
dizi izlerken çok iyi oluyor ya. ses sistemi alacaktım gerek kalmadı üzerindeki hoparlörlerin gücü sayesinde. ben bu kadarını beklemiyordum açıkcası. oyun oynayan birisi değilim. bu yüzden oyun performansıyla ilgili bi yorum yapamıcam fakat genel olarak office programlarında ve kullandığım diğer uygulamalarda sıkıntısız. ben tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.