Seçtiğiniz kriterlere uyan 103 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mustafa Kerem Caner 06 Oca 2018 (18 Gün önce)
Tek tek her parçası düşünülmüş çok kaliteli bir ürün kamerasından, mikrofonuna, klavyesinden, kasasına kadar çok kaliteli bir bilgisayar.
Üye resmi
Bengisu Boy 05 Oca 2018 (18 Gün önce)
Kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla veren bir bilgisayar, hem fotoğraf hem de video düzenlemek için kullanıyorum güzel bir performans sergiliyor.
Üye resmi
Ceyhun Aksakal 25 Ara 2017 (29 Gün önce)
Süper PC olmuş güncel olması ayrıca hoşuma gitti. Fiyatını ksinlikle uygun buldum Bu fiyata kaçırılmayacak fırsat adeta sadece ekran boyutu biraz daha büyük olsaydı nasıl olurdu diye düşünmüyor değil insan tabi:)
Üye resmi
Dursun Taşkıran 10 Kas 2017 (74 Gün önce)
bilgisayarım çok eskimişti artık değiştirecektim. ben de yeni bilgisayarım bu sefer macbokk olsun dedim. yani bu ödediğim fiyata bir gaming bilgisayar çok rahat alabilirdim bunu biliyorum. ama ben zaten öyle sürekli oyun oynamak için almadım bilgisayarı. benim istediğim bilgisayarı uzun yıllar kullanabilmek. ayrıca bu bilgisayarın güzel bir artısı ileride ssd değişimi yapılabiliyor olması. yani performansını artırabilirsiniz ileride. bilgisayarın performansı çok iyi diyebilirim. açma tuşuna basınca 8-9 saniyede bilgisayar açılmış oluyor. fan sesinin çok düşük olması da bir hayli güzel. duymuyorsunuz bile fan sesini.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.