Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Yaren Aksoy 09 Ara 2017 (2 Gün önce)
Ortalama bir bilgisayar ne çok iyi ne de kötü diyebilirim. Fanı çok sesli çalışıyor, umarım ileride sorun çıkarmaz
Üye resmi
Tuğçe Tekin 05 Ara 2017 (6 Gün önce)
İnternette yaptığım araştırmalar sonu güvenilirliğin ve en ucuz fiyatın birleşimiyle İncehesap'a gelmiş bulunuyorum. Bilgisayarı mağazadayken beğenmiştim ve mağaza fiyatından daha ucuza bulmak güzel bir his gerçekten. Bilgisayarın performansı gerçekten tatminkar ve FullHD ekrana da değinmeden edemeyeceğim farkı hissediliyor. Genel olarak güzel ve kaliteli bir bilgisayar.
Üye resmi
Adnan Özmen 05 Eki 2017 (67 Gün önce)
Bilgisayar çok sessiz çalışıyor. İnsanı rahatsız etmiyor sesi. Tasarımı da güzel olmuş. Rengi siyah. Ancak parlak değil mat bir rengi var. Bilgisayarın performansı inanılmaz. Çok hızlı. Bilgisayar 5-6 saniyede açılıyor. Oyun oynarken donma takılma falan zaten olmuyor. Bilgisayar mükemmel üst düzey bir ürün.
Üye resmi
Duygun Merdan 23 May 2017 (203 Gün önce)
bilgisayarda ısınmaya dair hiç bir sorun bulunmuyor. ekran kalitesi güzel ve hoparlörlerden çıkan ses oldukça yüksek ve net. bilgisayarın performansına laf edilmez kesinlikle. bunu kullandıktan sonra eskiden kullandığım bilgisayarla resmen işkence çekmişim hissine kapıldım. açılış hızından bile kendini belli ediyor. ben düşünenlere tereddüt etmeden almalarını öneririm.
Üye resmi
Nurullah Yaşin 05 Nis 2017 (250 Gün önce)
öncelikle sessiz bir bilgisayar olduğunu söylemem gerekiyor. daha önceki bilgisayarım çok ısındığı için çok yüksek devirde çalışıyordu fanı ve çalışırken sessiz ortamda rahatsız ediyordu haliyle. ikincisi klavyesini çok beğendim ben çok rahat yazı yazılıyor. son olarak da hoparlör ve pil seviyesini çok beğendiğimi söyleyebilirim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.