Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Aydın Murtaza 08 Tem 2019 (13 Gün önce)
Lenovo ThinkPad iş odaklı kullanım için üretilen bir bilgisayar bu yüzden işlemcisi olsun ekran kartı olsun ekran kalitesi ve ses kalitesi olsun bunlar hep işe yönelik seçilmiş donanımlar dolayısıyla bilgisayarı zorlarsanız bile rahatlıkla sıkıntı çıkarmadan uzun süre çalışabiliyosunuz... stabil kaliteli ve iş anlamında sıkıntı çıkarmayacak bir cihaz arıyorsanız gözüm kapalı tavsiye edebilirim.
Üye resmi
Kaan Şanlı 12 Mar 2019 (131 Gün önce)
mağazada gördüğümüz klasik 14 inç hp boyutlarında bilgisaayr küçük olsun kolay gezdireyim diyenler için büyük nimet. genel tasarımı ve kalitesini baya iyi buldum ben paranızın hakkını aldınız diyor yani bilgisayar ama şöyle saçma bir durum olmuş ki bence bu fiyatta bir bilgisayarda kesinlikle olması gerekn aydınlatmalı klavye olayı yok abi. bana kalırsa tek sıkıntı bu yani onun dışında 10 numara cihaz.
Üye resmi
Cem Ademoğlu 10 Şub 2019 (161 Gün önce)
Bilgisayar gerçekten muazzam. Zaten ne kadar kaliteli olduğunu kutuyu açtıktan sonra anlıyorsunuz. Hiç düşünmeden alın. Kargo vs. bahsetmeye gerek yok. Yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum oyun için aldım çok memnunum. Msi farkı..
Üye resmi
Selim Atlı 29 Kas 2018 (234 Gün önce)
bence fiyat performans açısından serinin en mantıklı modeli, daha sonradan ssd upgrade yapıp bilgisayarı hızlandırabilirsiniz
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.