Notebook kategorisindeki 353 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Gülten Gugukçu 21 Oca 2018 (61 Gün önce)
Bu fiyata göre çok güzel denebilir tamam performans olarak her işe uygun değil ama bu bilgisayar da performans bilgisayarı değil zaten
Üye resmi
Firuze İçten 15 Oca 2018 (67 Gün önce)
Neredeyse bu fiyatlardaki tüm modelleri inceledim ama hem donanımı hem tasarımı en iyi bulduğum model bu, performans olarak başarılı video düzenlemesi için kullanıyorum genellikle ve sorun yaşamadım.
Üye resmi
Zafer Ozkan 07 Oca 2018 (76 Gün önce)
uzun yıllardır kullandığım mac serisini hepinize tavsiye ediyorum. zira diğer OS türleri gibi kısa süre sonra stabilizesi bozulmuyor
Üye resmi
Ebru Tekin 12 Kas 2017 (132 Gün önce)
Bilgisayarı evde kullanmak için aldık. hem çocukların araştırma ödevlerini buradan kolay yapmaları için hem de kendimiz interneti kullanalım diye aldık. evde öyle yüksek perfromans gerektiren oyunlar oynayacak kimse olmadı için bu bilgisayar işimizi fazlasıyla görüyor. zaten bu fiyata da böyle bir bilgisayar bulmak çok zor.
Üye resmi
Gökhan Özdemir 20 Şub 2015 (1127 Gün önce)
fiyatı biraz pahalı olmasına rağmen ben performansından çok memnun kaldım. sonuçta toshiba güvenilir bi marka. en azından gözüm arkada kalmadan ödedim bu fiyatı. ekran kalitesi cidden çok iyi. çözünürlüğü süper. ssd de bilgisayarı daha da bi hızlandırmış. tavsiye ederim ben.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.