Arama Sonuçları
      0 Sepetim Sepetiniz Boş
      • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

      Seçtiğiniz kriterlere uyan 6 adet bulundu.

      Filtreleri Temizle
      3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i7
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB 128GB SSD
      • Sistem Belleği : 32GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti
      3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i7
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB 128GB SSD
      • Sistem Belleği : 16GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti
      24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i7
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB 128GB SSD
      • Sistem Belleği : 8GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti
      24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i7
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB HDD
      • Sistem Belleği : 16GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti
      24 Saatte Kargo Ücretsiz Kargo
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i5
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB 128GB SSD
      • Sistem Belleği : 8GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti
      Bu ürün geçici olarak
      temin edilememektedir
      • İşlemci Tipi : INTEL Core i7
      • Sabit Disk Kapasitesi : 1TB 128GB SSD
      • Sistem Belleği : 16GB RAM
      • Ekran Boyutu : Geforce GTX1050Ti

      Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

      Üye resmi
      Niyazi Öneren 30 May 2017 (79 Gün önce)
      27.03.2017 tarihinde bu bilgisayarı aldım. Teslim aldığımda usb girişlerinden bir tanesi arızalıydı. Asus garantiye gönderdim. Onarıp gönderdiler. Onarımdan gelen bilgisayarım bu defa da ofis ve adobe reader vb. programları yüklemiyor. Sürekli hata veriyor. Yeniden yetkili servise gönderdim. Yetkili servis süreci başlı başına ayrı bir belaydı, ilgilenmedikleri gibi ulaşım da bir o kadar zordu. Ulaşabildiğim zamanlarda da tatmin edici cevaplar vermiyorlardı. Sonuç bu bilgisayarı aldığıma bin pişman oldum. Bir daha asus mu asla. Takdir sizlerin.
      Üye resmi
      Ayçağ Kutanoglu 22 May 2017 (87 Gün önce)
      yüksek fiyatı ve kısa batarya kablosu sadece eksilerinden bunun dışında bilgisayar masaüstünün performansını aratmıyor gerçekten. şaşırttı beni ilk araştırma yaptığımda. 4K çözünürlük sunabilen bir bilgisayar olduğu için benim açımdan daha yararlı oldu. performansı çok güçlü ve ses desteği mükemmel bilgisayarın. klavyesi rahat ve aydınlatması çok şık duruyor. ayrıca havalandırmalarından dolayı ısınma sorunuyla çok nadir karşılaşıyorsunuz. işlerim için biçilmez kaftan adeta bilgisayar.
      Üye resmi
      Nurettin Hazar Yeşilçimen 05 Nis 2017 (134 Gün önce)
      bilgisayarı normal bir şekilde kullanacaksanız ve sadece internet ya da multimedya işlemleriniz için kullanacaksanız süper bir bilgisayar diyebilirim. fakat alıp grafik modelleme işlemleri yapacaksanız yani bilgisayarı yoracak işlemler yapacaksanız daha yüksek modellere bakın derim ben. benim işlemlerimi rahatlıkla karşılayabilecek bir güce sahip.
      Üye resmi
      Nazım Bircan Yalova 05 Nis 2017 (134 Gün önce)
      daha önce de işyerim için almıştım ben bu modelini toshibanın. şimdi ikinci siparişimi veriyorum. daha önce daha pahalıya almıştım keşke ilk bilgisayarımı da incehesaptan alsaymışım. özenli bir şekilde paketlediğiniz için teşekkür ederim.
      Üye resmi
      Enes Said Yolcu 28 Nis 2016 (476 Gün önce)
      hafif ve ince bir bilgisayar klasmanına göre. klavyesi o kadar şık ve rahat ki sanırım bir daha bilgisayar alacak olursam msi dan şaşmam. ekran kalitesi çok iyi. dizaynı da en iyi markların bir araya gelmesiyle oluşmuş bir bilgisayar. tek bir kötü yanını görmedim. en iyi performansı gösteriyor ve ısınma sorunu yaşatmıyor.
      Notebook

      Her geçen yıl daha da gelişen teknoloji, kullandığınız bilgisayarların çok daha üstün özelliklere kavuşmasını sağlıyor. Eğer siz de teknik donanımı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir notebook ihtiyacı duyuyorsanız, kategorimiz içerisinde yer alan onlarca farklı modeli hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Farklı markaların laptop modellerini inceleyebileceğiniz kategorimizde ürünlerin fotoğrafını da görebilirsiniz. Ayrıca laptop fiyatları hakkında da fikir edinmiş olacaksınız.

      İhtiyacınızı Karşılayan Laptop Modeli Sitemizde

      Tasarımlar ekran büyüklüğünden işletim sistemine, hızından dahili hafıza kapasitesine kadar pek çok açıdan farklılık gösteriyor. Özellikle notebook modellerinin üstün teknik özellikleri bilgisayar kullanımı deneyimine pratiklik kazandırıyor. Çalışmalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu tasarımlar hafif olmasıyla da kolay taşınabilirlik özelliğini kullanıcıya sunuyor.

      Kategorimiz içerisinde çantanızda dahi kolaylıkla taşıyabileceğiniz küçük ebatlara sahip laptop modellerini de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda grafik çizimleri yapabileceğiniz ya da film izleyebileceğiniz büyüklükte tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı markaların, sahip olduğu özellikler ile birbirinden ayrılan farklı modellerini bir arada inceleme şansına sahipsiniz. Bu sayede çok daha doğru ürün seçimi yapabilirsiniz.

      Laptop modellerini incelemeden önce ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemenizde fayda olabilir. Bilgisayarı hangi amaçlarla kullanacağınız ve hangi sıklıkta hangi teknik özelliklerinden faydalanmanız gerektiği gibi sorulara verdiğiniz yanıtlar ihtiyaçlarınızı da belirleyebilir. Ardından ürünlerin teknik özelliklerini ve sahip oldukları donanımı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

      Sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri belirleyerek bu modeller arasında bir kıyaslama yapmanız, en doğru ürün seçimine imza atmanızı sağlayabilir. Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz notebook modelleri dünya genelinde en çok tercih edilen markaların tasarımlarından oluşuyor. İdeal hız, kolay kullanım gibi temel beklentileri fazlasıyla karşılayan tasarımlar sizin de bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırabilir.

      Bütçenize En Uygun ve En Gelişmiş Laptop Modelini Seçin

      Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerden işletim sistemlerine ve teknik özelliklerine kadar her husus laptop fiyatları üzerinde belirleyici olabiliyor. Bu nedenle kategorimize göz attığınızda birbirinden çok farklı fiyat etiketleri ile karşılaşacaksınız. Son derece makul seviyede tutmaya özen gösterdiğiniz fiyatlar, gayet cazip olan ödeme kolaylıkları eşliğinde size sunuluyor. İnce Hesap avantajlarından faydalanarak, bütçeniz kapsamında en gelişmiş laptop modelini zorlanmadan satın alabilirsiniz.

      Seçtiğiniz ürün, markanın sunduğu garanti kapsamında ve açılmamış kutusunda adresinize ulaştırılıyor. Aynı zamanda ödemenizi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için tüm önlemler tarafımızdan alındı. Hemen tasarımları inceleyerek beğendiğiniz modelin siparişini bize iletebilirsiniz.
      Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.