Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Oktay Sedalı 09 Ara 2017 (7 Gün önce)
Pc'nin özellikleri müthiş zaten ve üründe kullanılan Philips ekran resmen yıkılıyor mat IPS teknolojisine sahip ekranda görüntü çok güzel. Tasarım kalitesi de başlı başına konuşulması gereken bir konu metal yüzeyin dokusu ayrıca şık, led klavye kullanışlı tek dezavantajı tek fan bulunuyor onu da dezavantaj olarak saymıyorum:) tam puanı hak ediyor
Üye resmi
Mustafa Kıvraşık 08 Ara 2017 (8 Gün önce)
Ürün tn mi yoksa ips mi ayrıca kendi ssdmi takarsam garanti bozulurmu. Almayı düşünüyorum.
Üye resmi
Çağdaş Aygün 03 Kas 2017 (44 Gün önce)
bilgisayarı performansı çok iyi. hızına şaşırdığımı söyleyebilirim. ekran oldukça parlak ve görüntü kalitesi çok iyi. ancak ben hemen windows 10'u yükledim. şuan o şekilde kullanıyorum. siz de almayı düşünüyorsanız windows 10 yazılımını yanınızda bulundurun derim.
Üye resmi
Gülşen Yerzhan 11 Nis 2017 (250 Gün önce)
sanırım zaman geçtikçe tozlanmadan dolayı ısınma da arttı. internet kullanımı için uygun özellikleri bence. hız konusunda sorun yaşamadım ben çalışırken. oyunlarda nasıl bir problem çıkartır bir bilgim yok yalnız.
Üye resmi
Fahrettin Aksoy 12 Nis 2015 (980 Gün önce)
ben böyle bi bilgisayar daha görmedim abi. ciddi ciddi ofiste insanın öyle işine yarıyor ki özellikle pili 10 saat gidiyor resmen. fazla ağır da değil insan sürekli yanında dolaştırıınca şikayet etmiyor haliyle. sağlam ve sessiz de çalışan bi bilgisayar. toshiba yine yapmış cidden.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.