Seçtiğiniz kriterlere uyan 76 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Özge Gizem Mete 17 Şub 2018 (2 Gün önce)
Bilgisayar çok hızlı bir şekilde elimde oldu, performansı benim için iyi sağlam ve kullanım açısından rahat bir bilgisayar.
Üye resmi
Afra Selcen Cumalı 07 Oca 2018 (44 Gün önce)
Aynen yazıldığı gibi kargolandı ve ertesi gün teslim edildi. Teşekkürler.
Üye resmi
Onur Çetinkaya 09 Ara 2017 (72 Gün önce)
Malzeme kalitesi, ekranı, klavyesi üst düzey olduğunu anında hissettiriyor. Notebook kategorisinde ama 4.5 kg ağırlığı olduğu için taşıması çok da kolay bir model değil. En sevdiğim özelliklerinden biri Ram ve HDD upgrade'ı yapmak için kasayı açmanıza bile gerek kalmıyor alt kısmından kasayı açmadan halledebiliyorsunuz. Ekran kartı canavar gibi olduğundan rendering, programing, gaming vs. her konuda uzun bir süre sahibini üzmeden götürecek bir pc. Isınma sorunu olacağını düşünmüyorum çünkü hem GPU hem CPU'yu aynı anda soğutan bir sistemi var. Bilgisayar mükemmel desek yeridir.
Üye resmi
Muzaffer Üzar 05 Nis 2017 (320 Gün önce)
başlangıç seviyesi bir bilgisayar olduğunu söyleyebilirim. internette dolanırken işinizi görür işte. depolamasını belki biraz arttırabilirsiniz çalışmanıza bağlı olarak. o da size kalmış artık. ben gayet memnunum şuan kullanımından.
Üye resmi
Didem Bıçaksız 20 Eyl 2016 (517 Gün önce)
çok hızlı bir bilgisayar kesinlikle benim işlerime göre. zaten eğer oyun oynamıyorsanız bilgisayar çok iş görüyor. hafif ve tasarımı da güzel bir bilgisayar. asusa zaten güvenerek alıyorsunuz. o güveni de boşa çıkartmıyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.