Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Soğutucu kategorisindeki 37 adet ürün listelenmektedir. Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Soğutucu ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Mehmet Buğrahan Birgili 24 Eyl 2016 (152 Gün önce)
   bilgisayarda gözle görülür bir ısı düşüşü oldu. benim en çok ihtiyacım olan şeydi sıcaklık problemine çözüm bulmak. ne yaptıysam olmamıştı taa ki cpu fanından kaynaklandığını buluncaya dek sorunun. everest de diğer cpu fanlarına göre daha uygun olduğu için ben tercih ettim. fena değil şimdilik.
   Üye resmi
   Dilsu Mercimekçi 28 May 2016 (271 Gün önce)
   fan gerçekten çok iyi. ben daha önce olmaz diyordum kasam için fakat tam oturdu. bağlantılarında sorun çıkmadı. biraz gürültülü fakat bence daha soğuk yapıyor. halkasının rengini çok sevdim ben. ledli olanlardan daha iyi duruyor.
   Üye resmi
   Edis Yalmaç 08 Nis 2016 (320 Gün önce)
   1 aydır kullanıyorum. 2 tane turbo fan ile birlikte kullanmaya başladım. işlemcim i7 ve bi kaç testle birlikte işlemciden tam verim alabildiğimi gördüm bu fanla. düşünen varsa eğer bence kaçırmasın.
   Üye resmi
   Ecan Akça 04 Şub 2016 (384 Gün önce)
   ürünü sipariş ettikten bir gün sonra elime ulaştı stok fan uçak motoru gibi çalıştığı için aldım performansına gelince işlemcim fx6350 bilindiği üzere turbo özelliği olduğu için biraz fazla ısınmakta stok fanla boşta yaklaşık 40 derce tam yüke gerek yok normal bir oyunda rahatlıkla 55 dereceyi görüyordu dayanılmaz seste cabası contac 21 ile boşta ve normal internet kullanımında 35 derce civarı prime95 programı ile 1000 yükte 54 derceyi geçmedi yalnız montajı çok zor ben pc den anladığım için fazla sıkıntı çekmedim ama pc den anlamıyorsanız montajı bilen birine yaptırın sesi rahatsız edici düzeyde değil normal heleki stok fanla arasında dağlar kadar fark var
   Üye resmi
   Ugur Can Uzundönekoğlu 12 Oca 2016 (407 Gün önce)
   gece daha çok ilgilendiğim için bilgisayara böyle birşey aldım. usblerin girişlerini görmekte çok işe yarıyor gerçekten.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.