Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Notebook PC için
 • 2+1
 • Kablolu

Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Muhammed Enes Yel 23 Nis 2017 (846 Gün önce)
ses denildiğinde benim aklıma gelen tek marka creative olduğu için başka markalara bakma ihtiyacı duymadım. bu fiyat aralığında da alabileceğim en iyi modelinin bu olduğuna karar verdim araştırmalarım sonucu. hassas olması benim ilk dikkatimi çeken şeydi. sesi istediğiniz gibi duyabiliyorsunuz kısacası. bağladığınız cihaz da kaliteliyse tadından yenmiyor. bass olayı pek yok yalnız alacaksanız buna dikkat edin.
Üye resmi
Saba Aşcı 12 Eki 2015 (1404 Gün önce)
dizüstü bilgisayarımdan az ses gelince haliyle aldım. almışken de kablo kalabalığı yapmayacak bişey aldım. çok küçük görünseler de iyi ses çıkıyor.
Üye resmi
Nunazlı Arat 11 Eki 2015 (1405 Gün önce)
hoparlörü evde kullanıyorum ve ideal bi ürün bence.aynı markadan iş yerinde de olduğu için almıştım eve de. bas ve tizleri filmlerde ya da müziklerde çok yeterli ve yerinde. cızırtı da yapmaması artısı oluyor.
Üye resmi
Paksoy Arikan 27 Haz 2015 (1511 Gün önce)
dizüstüne yeterli bi hoparlör bence. ses kalitesini beğendim. biraz daha detaylı kontrol alanı olabilirdi aslında fakat bana yeterli.
Üye resmi
Özgür Deniz Taşcı 21 Eki 2014 (1760 Gün önce)
Ses seviyesi 0.8 0.8: 1.6W (2 uydunun toplamı) 4 W değil yani. Bunun sesi de yeterli ama A60 daha yüksek ses veriyor. Avantajı prize ihtiyaç olmadan usbden çalışması.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.