Seçtiğiniz kriterlere uyan 6 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Özen Tahmazoğlu 31 Tem 2019 (82 Gün önce)
masaüstü olarak kullanacaksanız on numara sistem kesinlikle tavsiye ederim
Üye resmi
Tuna Koçsoy 26 May 2019 (148 Gün önce)
şarjı çok uzun gidiyor bas kalitesi ciddi anlamda başarılı bu boyuttaki bir hoperlör için ve sesi 360 derece veriyor ortama eşit bir şekilde yayıyor
Üye resmi
Diril Musaoğlu 22 Haz 2017 (852 Gün önce)
küçük odalar için daha etkili bir hoparlör. sesleri net duyabiliyorsunuz en azından diğer hoparlörler gibi değil. pişman edecek bir ses sistemi değil kesinlikle amacı için.
Üye resmi
Paker Zorkirişçi 23 Nis 2017 (912 Gün önce)
herşeyden önce ben tasarımını çok beğendim. günlük kullanıcıysanız çok memnun kalacaksınız zaten ses yeterliliğinden. hem filmlerde hem de oyunlarda ben oldukça zevk alabiliyorum. yüksek sesi öyle çok aşırı yüksek derecede alt katınızı rahatsız etmiyor. yalnız kullandığınız ses kartına biraz dikkat ederek almanızı önereceğim ben çünkü çok eskiyse gerekli uyum sağlama olayı olmuyor sistemle kart arasında bu nedenle de 3D surround alamama durumuyla karşılaşabilirsiniz. bunu duymadan da film izlemek bir acayip olurdu hani böyle bir şey almışken. cızırtı seslerinden arındılmış güzel bir sistem diyebilirim.
Üye resmi
Nedim Ayhan 11 Eki 2011 (2932 Gün önce)
CREATIVE SBS A60 4W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH
Böyle uygun bir fiyatla Creative kalitesini bize sunduğu için İncehesap'a teşekkürler.Ürünün ses kalitesi ve gücü oldukça iyi. Benim için artık Hepsiburada tarih olmuştur :)
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.