Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ahmet Faik Akbaba 16 Ağu 2019 (91 Gün önce)
bass için alıyosanız odayı ayaklarınızı kalbinizi titretecek bir güç yok bass ta ama yeri titretmiyoda genede kendi içinde baya veriyor bassı fiyatına göre iyi bence 5 yıldız benim kuzende 30 watlık inspire model bi hoparlör vardı o odanın amı** koyuyodu bass her vurdugunda kalbim +1 atıyodu ama bunda öyle bişe yok
Üye resmi
Beyda Zöğ 27 Mar 2016 (1328 Gün önce)
aile apartmanında kaldığım için son ses müzik dinleyemeyeceğimi biliyordum bu sebeple ben bassda veya tizdeki oluşabilecek dengesizlikleri pek anlayabileceğimi zannetmiyorum. geldikten sonra denedim bir kere son seste bassı çok kuvvetli ki hemen şikayete geldiler zaten. bence alınabilecek iyi ses sistemlerinden birisi.
Üye resmi
Anıl Görkem Yapar 18 Oca 2016 (1397 Gün önce)
banyoda biraz dikkatli kullanmak gerekiyor çünkü bazen vantuzu çok nemde kullanışsız olup etkisini yitirebiliyor bu yüzden fazla yükseğe uygulamayın derim ben.
Üye resmi
Pekcan Armutcu 27 Haz 2015 (1602 Gün önce)
tek kelimeyle mükemmel bir ses sistemi. çok araştırarak almıştım ve çok beğenerek kullanıyorum şuan. ödediğim paranın hakkını veriyor kuruşu kuruşuna hakikaten. kesinlikle tavsiye ederim ben.
Üye resmi
Serdar Arık 22 Oca 2011 (3220 Gün önce)
CREATIVE SBS A35 2W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH
Hoparlör alacaklara şiddetle tavsiyemdir 7-8 dolar verip dandirik 2 günde bozulacak hoparlör alacaksanız hiç almayın iki dolar daha verin creative alın. ses çok iyi sağlamlık çok iyi fiyat zaten iyi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.