Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ergen Dıvarcı 22 Haz 2017 (846 Gün önce)
boyutuna baktığımda önce ses çıkmaz diye düşünmüştüm fakat denedikten sonra direk almaya karar verdim ben. avuç içine bile sığabilecek bir büyüklükte olmasına rağmen bassları net duyabileceğiniz bir ses çıkartıyor. şarjı da güzel gidiyor ayrıca.
Üye resmi
Sevtap Attila 13 Tem 2015 (1555 Gün önce)
bu hoparlörü yine 2 sene önce kullanmıştım bu yüzden biliyorum kalitesini ve hiç araştırma yapmaya gerek bile duymadan aldım. malzemesi özellikle çok kaliteli. boyutları fazla yer kaplamayacak cinsten. ses kalitesi de son seste dinlesem bile boğuk gelmiyor. ben çok memnun kaldım yine.
Üye resmi
Büşra Gül Akaş 28 Nis 2015 (1631 Gün önce)
ses kalitesi bence harika. creative markasını bildiğim kadarıyla zaten kaliteli bi marka. ses çok doğal çıkıyor. basları özellikle çok iyi bence. notebookdaki ses düzeyi bana yetersiz geldiği için aldım. hem fiyatı uygun hem de çok kaliteli bi sesi var.
Üye resmi
Muhittin Tayişir 03 Eki 2011 (2935 Gün önce)
HIPER 4W MS2058 1 1 HOPARLÖR SİYAH USB
gayet güzel bi görünümü var ayrıca kullanışlı, bilgisayarınızın hoparlör ihyacını karşılayabilecek ihtiyaca göre yeterli bir ürün.
Üye resmi
Ünal Tekeoğlu 18 Ara 2010 (3224 Gün önce)
CREATIVE SBS A60 4W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH ürün fiyatına göre iyi ses veren bir üründür. zaten elinize aldıgınızda ağırlıgından hemen kalitesini fark ediyorsunuz. bu fiyata alınabilecek ürünlerden bir tanesi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.