Seçtiğiniz kriterlere uyan 5 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

SSD Harddisk ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Koray Ekmekci 21 Kas 2019 (14 Gün önce)
Dün sipariş verdim bugün sabah 11.20 de elimdeydi. Öncelikle düzgün paketleme ve hızlı kargo için teşekkür ederim ince hesap. Ürüne gelecek olursak; hemen laptopuma taktım ve sonuç mükemmel. Uzun yıllar bu şekilde çalışırsa çok mutlu olurum. Almak isteyen arkadaşlara kesinlikle hem siteyi hem de ürünü tavsiye ederim. Laptop her anlamda çağ atladı.
Üye resmi
Oğuz Güncü 10 Şub 2019 (298 Gün önce)
öncelikle ürün elime 1 gün içerisinde ulaştı. bu açıdan teşekkür ederim.performans olarak değerlendirirsek benim pcyi 1 den 10 çıkardı mükemmel performans aldım.okuma yazma testi yaptığım da ise açıklama da yazan gibiydi.pişman olmazsınız.eski laptopları tekrar canlandırıyor.teşekkürler ince hesap :)
Üye resmi
Tanju Sevinç 09 May 2018 (575 Gün önce)
Ürünü alırken tereddüt etsem de iyi ki almışım dediğim ürün çıktı. Bilgisayarın açılışı 13 saniye sürüyor. Teşekkürler.
Üye resmi
Alişah Göven 26 Haz 2017 (892 Gün önce)
fiyatına göre performansı iyi ancak yaklaşık 239 gb'lık bir alan veriyor yani 17 gb'lık bir alan yok sanırım o da diskin kendisi için ayrılmış alan.
Üye resmi
Emre Ayberk Akkoyun 28 Haz 2016 (1255 Gün önce)
bilgisayarın hızı iyice yavaşlamaya başlamıştı. daha önce windows 10 bile stabil çalışıyor denmesine rağmen çok zorluyordu bilgisayarı. şimdi ssd takınca rahatladı bilgisayar. samsunga da güvendiğim için ben gözüm kapalı alabildim. şimdi daha hızlı 2 katı kadar bilgisayar. çok fark ediyor gerçekten.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.