Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır

SSD Harddisk ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Sercan Şanlı 06 Ara 2019 (2 Gün önce)
Ürün elime temiz bir şekilde ulaştı Windows 7 x64 Pro kurdum performans gayet iyi tam detaylı bakma fırsatım olmadı ama normal disklerden bin kat iyidir fiyatı bana göre çok makul bu fiyata daha ne beklenir ki doların şuna 5.75 olduğu bir zamanda ???? [email protected] Ürün ile ilgili bilgi almak isteyen çekinmeden mesaj atsın.
Üye resmi
Ahsen Türkkan 31 Oca 2019 (311 Gün önce)
hem hız hem depolama alanı isteyenler için ikisi bir arada ürün olmuş önceden 1tb versiyonu yoktu bu ssdnin bu fiyata böyle bir seçenek varken neden hdd alalım ki
Üye resmi
Mehmet Özdemir 07 Nis 2016 (1340 Gün önce)
Öncelikle bu ürünü en uygun bu siteden buldum. İlk alışverişim olduğu için bazı tereddütlerim vardı ama ürün siparişi verdikten sonra 24 saat geçmeden elime ulaştı. Dizüstü bilgisayarın hard diskiyle değiştirip Windows 10'a yükseltme yaptım. Bilgisayarın hızının artmasını bekliyordum ama bu kadar hızlanmasını da beklemiyordum. Bir ara bilgisayar o kadar yavaşlamıştı ki açtıktan sonra internete girmem yaklaşık 20 dakikayı buluyordu. Şimdi açıldıktan 20 saniye olmadan internete girebiliyorum. Aynı zamanda performansında da ciddi bir fark var. Alacaklara kesinliklere tavsiye ediyorum.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.