Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 2 TB
 • 3.5"
 • Ethernet
 • USB 3.0
 • Taşınabilir

Taşınabilir Harddisk ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Gizemnur Uyu 16 Nis 2017 (913 Gün önce)
ben ihtiyacım olduğundan daha yüksek bir kapasite tercih ettim. hızının kapasitesiyle ilgili olmadığını kanıtladı bu disk bana. hafif olması da ayrıca güzel. biraz dayanıksız gibi sadece. ben de elimden geldiğince dikkatli kullanmaya çalışıyorum.
Üye resmi
Tahsin Uzun 30 Ara 2016 (1020 Gün önce)
seagate aldığıma pişman oldum ben. bilgisayar çok geç algıladı. belki 4-5 kez takıp çıkartmışımdır. okuma ve yazma hızı da beklediğimden daha düşük. garantiye yollamayı düşünüyorum şuan.
Üye resmi
Yusuf Ozan Yurteri 29 Şub 2016 (1324 Gün önce)
bi önceki modelini kullanıyordum ben bir sene öncesine kadar. ikinciye ihtiyacım olduğu için aldım. artık benim şansımdan mıdır nedir bu çok köyü çalışıyor. durduk yere bağlantısı falan kopuyor artı kopyalama hızı da biraz düşük gibi geldi bana. yere düşürdükten sonra da komple gitti harddiskim. bu kadar kolay olmaması gerek bu tür şeylerin.
Üye resmi
Ayşe Melisa Yanık 13 Oca 2016 (1371 Gün önce)
biraz dosya aktarımı yavaş da olsa ben sevdim harddiski çünkü çok şık duruyor. istediğim yere de yanımda rahatça taşıyabiliyorum. rengi daha güzel duruyor fotoğraftakinden belirtmekte fayda var.
Üye resmi
Ahmet Polat Acar 03 Tem 2015 (1565 Gün önce)
kullanmaya başlayalı 2 gün oluyor. fotoğraftakinden daha küçük olduğu için aslında biraz şaşırdım biraz da sevindim açıkcası. veri okuma ve yazma hızı çok iyi. ısınma derdi yok. ben çok memnun kaldım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.