Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 13.000 mAh
 • Android
 • Mikro USB
 • Beyaz

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Meryem Sümeyye Yeniceli 31 Ara 2016 (961 Gün önce)
s3 minimi iki kere doldurabiliyorum gün içerisinde. ısınma sorunuyla karşılaşmadım. bu fiyata da böyle bir alet almama vesile olan siteye teşekkür ederim.
Üye resmi
Aykut Yerlikaya 25 Ara 2016 (968 Gün önce)
arkadaşlar seyahat sırasında çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. benim telefonumun sürekli şarjı bitiyordu. havalimanlarında priz aramaktan bıkmıştım artık. bu da benim için çözüm oldu kesinlikle. boyutları da küçük üstelik. bilgisayar çantamda sürekli yanımda kullanıyorum.
Üye resmi
Aybirgen Ürkmeztürk 25 Ara 2016 (968 Gün önce)
üzerinde şarj durumunu gösteren led lambalarının bulunması çok yardımcı oluyor. telefonu biraz geç şarj ediyor fakat hem taşınabilirliği hem de kablosunun uzun olması az da olsa telafi ediyor kendini.
Üye resmi
Aykut Yerlikaya 09 Ara 2016 (984 Gün önce)
ben kız arkadaşım için aldım. biliyordum nasıl bir şarj cihazı olduğunu zaten çünkü daha önce ben de satın almıştım kendim için. arkadaşlar tek diyebileceğim şey zamanla bozulmuyor diğer şarj aletleri gibi. güvenebilirsiniz.
Üye resmi
Nazım Orhun Baturalp 04 Eyl 2016 (1079 Gün önce)
telefonun ekranına sadece kırılmaz cam çekmekle olmuyor bundan da almak gerekiyor. sağlam kesinlikle. 1 haftadır kullanıyorum ben çiziklerde de en aza indirgedi kendini telefonum sayesinde.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.