Seçtiğiniz kriterlere uyan 7 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Gülçehre Dalyaprak 27 Haz 2017 (749 Gün önce)
göstergesi var diye ben aldım ya. ne zaman şarjı var ne zaman şarjı az eski powerbankımda göremiyordum ve bazı zamanlarda çok ihtiyacım olduğunda tam dolduramamak zor durumda bırakıyor. artık ne kadar kaldığının farkındayım en azından.
Üye resmi
Aykut Yerlikaya 25 Ara 2016 (933 Gün önce)
arkadaşlar seyahat sırasında çok kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. benim telefonumun sürekli şarjı bitiyordu. havalimanlarında priz aramaktan bıkmıştım artık. bu da benim için çözüm oldu kesinlikle. boyutları da küçük üstelik. bilgisayar çantamda sürekli yanımda kullanıyorum.
Üye resmi
Alagül Yalman 09 Ara 2016 (949 Gün önce)
çıkışı diğer şarj aletlerinden farklı olduğu için daha hızlı şarj ediyor. z2 telefon kullanıyorum ben. 1 saatten az bir sürede full şarj edebiliyor. normal pc usbsi üzerinden aleti şarj etmeyin yalnız çok uzun sürüyor.
Üye resmi
Sulhadin Varlı 12 Mar 2016 (1220 Gün önce)
biraz büyük gibi fakat yanımda taşımak için engel değil bu kadarı. note 3 kullanıyorum ben telefonu 3 kez tam dolduruyor. hızlı şarj çıkışı da mevcut fakat telefonun desteklemesi gerekiyor.
Üye resmi
Nur Dilay Zilan 12 Mar 2016 (1221 Gün önce)
çok seyahat eden birisi olarak ihtiyacım olan birşeydi kesinlikle. iphone 6 kullanıyorum ve telefonumu 3 kere rahatça şarj edebiliyorum. fiyatını hak eden bir şarj cihazı gerçekten. telefonun şarjının bitmeyecek olması güvencesi ayrı hissettiriyor insanı.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.