Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 7800 mAh
 • Android
 • Mikro USB
 • Siyah

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Mebruke Türkoğlu 17 Nis 2017 (857 Gün önce)
yolculuk esnasında hayat kurtaıyor bu tür aletler. uygun fiyata alabildiğim için ben kendimi şanslı hissediyorum şuan. tam istediğim gibi telefonumu 2 tam 1 kez yarım da dolduruyor. sorun olmuyor sürekli çantamda. ısınma falan da aşırı değil.
Üye resmi
Cihan Akbilmez 22 Haz 2016 (1155 Gün önce)
bataryayı tamamen doldurmadan sakın kullanmayın arkadaşlar. bu yaklaşık bir 6-7 saat sürüyor. tam doldurduktan sonra şarj ettiğinizde tam kapasiteyle kullanıyorsunuz bataryayı. ben çok memnun kaldım. hem şık hem de hızlı şarj ediyor telefonu.
Üye resmi
Berker Akarcalı 22 Haz 2016 (1155 Gün önce)
araştırdığım kadarıyla paketini açınca Mojue yazan bi kutu çıkıyormuş bazı alanların siparişlerinden fakat paniklemeyin hemen denilmiş o da sanırım ttece ait bir marka. zaten ben siparişim geldikten sonra da ttec olduğunu gördüm ve sorun yaşamadım şarjıyla ilgili. çok hızlı dolduruyor yalnız arkadaşlar. ben tavsiye ederim kesinlikle.
Üye resmi
Bahar Elçin Maldar 08 Kas 2015 (1382 Gün önce)
sadece telefonumu değil aynı zamanda tabletimi de şarj edebildiğim için artık yanımdan ayırmıyorum. kendi şarjı da kısa bir sürede dolabiliyor. el feneri gibi de kullanabilmek bazen çok işe yarıyor.
Üye resmi
Halim Aksevim 14 Tem 2015 (1499 Gün önce)
aldığımdan beri 2-3 haftadır kullanıyorum. bence fiyatına göre en iyi ürün. performansı yeterli biraz yavaş şarj ediyor fakat hiç şarjsız kalmaktan daha iyidir. iphone 5 kullanıyorum ben 2-2.5 kez şarj ediyor kullanıma göre.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.