Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Akıllı Telefon
 • Arka Panel
 • GM Discovery
Yorum (8)

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Nazlı Özüm Önoğlu 24 May 2017 (844 Gün önce)
gönderi oldukça hızlıydı bu yüzden teşekkürler. üzerinde bulunan iki kabloyu da kullanarak daha hızlı şarj edebiliyorsunuz. ilk kullanmadan önce tam şarj ettim ben biraz uzun sürdü kendi şarjı sanki. bunun yanında taşıma kılıfı çok şık ve koruyucu. yalnız iphone kullanıyorsanız kablonuzu yanınızda taşımanız gerekiyor. bunun dışında bir sorunu yok ve ayrıca rengi çok şık gösteriyor.
Üye resmi
İmran Musavi Ülgey 17 Nis 2017 (881 Gün önce)
fiyatı oldukça uygun arkadaşlar ben kaçırmayın derim bu nedenle. üzerinde hem lightning uc hem de micro usb olması daha kullanışlı yapıyor haliyle. odamda uyurken telefonla priz arasında bayağı mesafe kaldığı için geceleri böyle beraber kullanıyorum. bayağı bir gece geçti üstünden ben daha yeni bugün şarja taktım aleti düşünün artık.
Üye resmi
Muhammed Enes Yel 12 Ara 2016 (1007 Gün önce)
telefonun arka kısmı zarar görünce ben de bu rengini denemeye karar verdim. şimdi hem yeni gibi görünüyor telefon hem de daha sağlam duruyor. orjinalliğinden şüpheniz olmasın.
Üye resmi
Mümüne Nihan Yalçıntaş 12 Mar 2016 (1282 Gün önce)
almadan önce çok araştırdım şarj cihazını. cihazın olumlu yönlerinden birisi üzerindeki kablo sayesinde hızlıca şarj edebiliyorsunuz. ilk kullanımdan önce ben 1 gün şarjda bıraktım telefonu diğer güzel yanı ise çok şık hakikaten. fakat kablosunun sadece samsungla uyumlu olması iphone ya da ipad kullanıcısı olunca pek hoşnut bırakmıyor.
Üye resmi
Mazlum Altıntaş 05 Eyl 2015 (1470 Gün önce)
sürekli il değiştirince haliyle lazım oluyor. fiyatı diğer markalara göre daha uygun ve kalite olarak pahalı olanlardan bi farkı yok. iphone telefonumu 2 kere full şarj edebiliyorum. memnun kaldım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.