Toz Torbasız kategorisindeki 16 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Torbasız
 • 1500 W
 • 80 dB
 • HEPA Filtre

Toz Torbasız ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Abdullah Yıldız 31 Eki 2017 (85 Gün önce)
çok hızlı bir sürede elimize ulaştı. ürün kullanışlı ve pratik. sesi de çok gürültülü değil. tavsiye ederim.
Üye resmi
Mehmet Karakaya 19 Eki 2017 (96 Gün önce)
bu süpürgeyi almaya karar verince ilk önce bayiye gidip gözümle görüp sonra süpürgeyi test ettim. gayet de başarılı bir süpürge. mağaza fiyatı biraz yüksek. bu nedenle internetten araştırdım en uygun site olarak burada buldum. siparişi verdikten 2 gün sonra da elime kargo sorunsuz bir şekilde teslim etti. süpürge 13 adet filtrenin olması çok iyi. ayrıca çalışırken çok fazla rahatsız edici bir sesi yok.
Üye resmi
Berfin Elif Masaracı 31 May 2017 (238 Gün önce)
pazartesi günü elime geçti ve daha 2 kere kullanabildim. buna rağmen gözlemlediğim kadarıyla performansı etkileyici. güzel ve güçlü bir süpürge. hafif oluşu da süpürürken arkada daha rahat gelmesini sağlıyor.
Üye resmi
Arda Kürüm 31 May 2017 (238 Gün önce)
ben araştırma yaparken bir sürü video izledim ve en sonunda bi teknoloji mağazasında deneme şansım oldu. hiç bir eksiği yok bence makinenin. üstelik samsung da olunca güvenerek alabiliyorsunuz. ben çekiş gücünden memnun kaldım. süpürge tavsiye edilir.
Üye resmi
Ayçağ Kutanoglu 31 May 2017 (238 Gün önce)
daha önce ben denedim bu süpürgeyi ve denediğimde pratikliğini farkettim. makinem bozulmak üzere olduğu için direk sipariş ettim ben de. performansının yanı sıra gönderilen aparatları beni tavlayan şey oldu. toz haznesinin pratik bir şekilde boşaltılabilmesi ayrıca güzel bir olay. toz kaldırmadan temizlik yapabilmek meğer ne kadar güzelmiş bunu farkettim sayesinde.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.