Seçtiğiniz kriterlere uyan 4 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Zyxel ADSL Modem ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Barış Dayar 21 Haz 2017 (850 Gün önce)
Gerçekten üst düzey bir ürün. İnternetim ile ilgili mevcut tüm problemlerim bu modem sayesinde çözüldü. Zyxel kalitesi zaten tartışılmaz. Tek eksiği fazla ısınıyor olması onun dışında noksansız bir ürün.
Üye resmi
Gizemnur Uyu 21 Ara 2016 (1033 Gün önce)
modem çok sağlıklı çalışıyor arkadaşlar. ben daha önce airtiesin pahalı bir modemini kullanıyordum fakat daha 1 senesini doldurmadan kopmalar yaşanmaya başlamıştı bile. bağlantı hızımı kontrol ettirdiğimde modemden kaynaklandığını söyledi müşteri hizmetleri. değiştirince şimdi daha net anladım sorunu. ideal bir modem zyxel ve bu fiyata diğer pahalı modemlerin verdiğinin aynısını veriyor. evde internetin çekmediği yer dde kalmadı ayrıca.
Üye resmi
Abdulvahap Bayrakoğlu 15 Eki 2016 (1099 Gün önce)
daha önce airties kullanıyordum ben sürekli kopmalar yaşayınca servise gönderdim ve bir sorun olmadığını söyleyip geri gönderdiler. geldikten sonra modemde tekrar sorunlar yaşayınca zyxel almaya karar verdim ufak bir araştırmayla. çok daha iyi en azından kopma problemi olmuyor artık.
Üye resmi
Serdar Akçalı 26 Şub 2016 (1331 Gün önce)
hızlı ve stabil çalışan çok iyi bir modem. teknik detaylarında belirtilen tüm özellikleri destekliyor. eğer internet hattınızda problem yoksa hiç problem yaşamazsınız. ayrıca incehesap.com en ucuzunu satıyor. tavsiye ederim. bende buradan aldım.
Üye resmi
Azelya Yıldızdöken 07 Oca 2016 (1381 Gün önce)
fiyatına göre güzel bir modem. sinyal kalitesi biraz düşük kalıyor diğer modemlere göre fakat evde hiç çekmeyen yer yok en azından ve kopma problemleri yaşatmıyor. küçük olması yer için avantaj modemin. bu fiyata iyi sayılır.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.