Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
Asus RT-AX82U
4 Port
4x
Anten
574Mbps
4804Mbps
USB

Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router

%20 indirim
2.487,38 TL Tek Çekim / Havale: 1.995,13 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 8,45TL değerinde 84539 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router Genel Özellikler

Asus RT-AX82U Wi-Fi 6 Gaming Router AX5400 Çift Bant WiFi 6 Oyuncu Router'ı, Wi-Fi 6 802.11ax, Mobil Oyun Modu, ASUS AURA RGB, Ömür Boyu Ücretsiz İnternet Güvenliği, Ağ Wi-Fi sistemi desteği, Gear Accelerator, Oyun Bağlantı Noktası, Adaptive QoS, Port Yönlendirme
 • Yeni nesil Wi-Fi 6 - En yeni Wi-Fi 6 (802.11ax) ve 160 MHz kanallarla 5400 Mbps’e ulaşan yüksek hızlardan yararlanın
 • Mobil Oyun Modu - ASUS Router uygulamasında tek bir dokunuşla mobil oyunların gecikme süresini düşürebilirsiniz
 • Kendi atmosferinizi oluşturun - ASUS Aura RGB aydınlatma efektleri arasından istediğinizi seçip bunları belirli modlarla eşleştirebilirsiniz
 • ASUS AiMesh desteği - AiMesh uyumlu router’larla tüm evi kapsayan esnek ve kusursuz bir ağ sistemi kurabilirsiniz
 • Kurumsal düzeyde ev ağ güvenliği - Trend Micro destekli ASUS AiProtection Pro, WPA3 ve gelişmiş Ebeveyn Kontrolü özellikleriyle evinizi korur

Mobil Oyunlarda Zafere Götüren Tercih ASUS RT-AX82U dual band Wi-Fi 6 router ile oyunlarda en hızlı ve akıcı Wi-Fi bağlantısının tadını çıkarın. 5400 Mbps'e kadar Wi-Fi bağlantı hızına ulaşabilen bu router, kesintisiz ve gecikmesiz mobil oyun deneyimi sunan Mobil Oyun Modu gibi gelişmiş teknolojilerle donatıldı.

Ultra Güçlü WiFi 6 RT-AX82U, Wi-Fi 6'nın (802.11ax) tüm avantajlarını sunuyor ve tüm mevcut Wi-Fi cihazlarınızla çalışıyor!
 • Daha Düşük Gecikme Süresi
 • Daha Yüksek Hız
 • Yüksek Enerji Verimliliği
 • Daha Geniş Menzil

Kendi Atmosferinizi Oluşturun ASUS RT-AX82U'da yüzlerle renkle çeşitli modlar içeren ASUS Aura RGB aydınlatma efektleri bulunuyor. Çeşitli aydınlatma efekteri arasından istediğinizi seçip bunları belirli modlarla eşleştirebilirsiniz.

Mobil Oyun Deneyiminizi İlerletin ASUS Router uygulamasında tek bir dokunuşla mobil oyunların gecikme süresini düşürebilirsiniz.

Sınırsız Oyun
 • Oyun Bağlantı Noktası ile Öncelik Verin: RT-AX82U'daki özel oyun bağlantı noktasına bağlanan kablolu cihazlara otomatik olarak öncelik verilir. Karmaşık ayarlara gerek kalmadan, yalnızca oyun PC'nizi veya konsolunuzu özel LAN bağlantı noktasına takın ve her zaman önceliğe sahip olan hızlı ve kesintisiz bağlantıya kavuşun.
 • Gear Accelerator ile Öncelik Verin: Gear Accelerator, RT-AX82U'nun çevrim içi kontrol paneli üzerinden kablosuz olarak cihazlara öncelik vermenizi sağlar. Bu sade arayüz, belirli cihazlara öncelik verip diğer cihazlarla bant genişliği paylaşmasını önleyerek hızı artırır.
 • Wi-Fi Ağındaki Yoğunluğu Azaltın: Cihazlarınızı RT-AX82U'daki 5 GHz bandına bağlayarak, genelde dolu olan 2,4 GHz bandından kaçınabilir, 8,4 kata kadar daha yüksek Wi-Fi hızlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tercihe bağlı Dinamik Frekans Seçimi (DFS) özelliğiyle 5 GHz bandındaki en boş 15 kanalı açarak oyunlara daha da fazla bant genişliği ayırabilirsiniz.

Ağdaki Darboğazları Ortadan Kaldırın Adaptive QoS (Uyarlanabilir Hizmet Kalitesi), ağ trafiğindeki öncelikleri belirleyerek ağınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Video yayını veya internette gezinti uygulamalarına ve oyunlara öncelik verebilirsiniz. Evinizin her yerinde düşük gecikmeli Wi-Fi sunmak isteyenler için bu router mükemmel bir tercih.

Tüm Evde Oyun Router'ınız Wi-Fi bağlantısını evinizin her köşesine ulaştıramıyor mu? RT-AX82U, birden fazla ASUS router kullanarak tüm evi kapsayan bir ağ oluşturan benzersiz ASUS AiMesh ağ sistemi teknolojisini destekliyor. Kolay merkezi kontrol ve kusursuz dolaşım özellikleri sayesinde, uzman olmayan kullanıcılar bile AiMesh özellikli router'larla kendi sistemlerini kurabiliyor. Wi-Fi ölü noktalarına elveda deyin!

Ev Ağınız İçin Kurumsal Düzeyde Güvenlik Birden fazla bağlı cihaz olduğunda ev ağının güvenliği daha da önemli bir hal alıyor. Ayrıca IoT cihazları gibi antivirüs özelliklerine sahip olmayan cihazların bulunduğu ağlarda güvenlik kritik önem taşıyor. RT-AX82U, en yeni WPA3 güvenlik protokolüne ve gelişmiş Ebeveyn Kontrolü özelliklerine sahip AiProtection Pro'yu ömür boyu ücretsiz sunuyor. Tüm cihazlar RT-AX82U ile koruma altına alındığından, kullanışlı mobil uygulama ile ağınızda ne olup bittiğini görebiliyorsunuz.
 • AiProtection Pro
 • WPA3 Güvenlik Protokolü
 • Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü

Güçlendirilmiş Ağ Güvenliği Hattı Trend Micro destekli AiProtection Pro'ya sahip olan RT-AX82U, düzenli otomatik güncellemelerle ağınızı dış saldırılardan koruyor. En yeni Wi-Fi güvenlik protokolüyle çalışan AiProtection Pro, güvenlik tehditlerini cihazlarınıza ulaşmadan engeller. Ayrıca, antivirüs yazılımı kurulamayan akıllı telefon ve oyun konsolu gibi cihazları da koruma altına alır.
 • Zararlı Web Sitelerini Engelleyin
 • Saldırı Tespiti ve Engelleme
 • Saldırılara Karşı Güvenlik
 • Üyelik Ücreti Yok

Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü Gelişmiş Ebeveyn Kontrolü özellikleri ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde topluyor. Ailenizdeki kişilerin cihazlarındaki güvenlik ayarlarını kolayca değiştirebilir, çocuklarınızın internette daha güvenli gezinmesini sağlayabilirsiniz!
 • İnternet Faaliyeti Arayüzü: Tüm aile üyelerinizin internet faaliyetlerini anlaşılır bir arayüzde takip edebilir, kullanımın en yoğun olduğu saatleri ve ne tür içeriklerin izlendiğini görebilirsiniz. Çocuklarınıza ait olan cihazları gruplayıp toplam veriyi izleyebilir, yalnızca birkaç dokunuşla erişimin engelleneceği saatleri belirleyip içerik filtreleri uygulayabilirsiniz.
 • Çocuk Güvenliği Ayarı: Bir cihazı ve profili düzenlerken bu kutuyu işaretleyin. Bu ayar istediğiniz tüm cihazlara otomatik olarak filtre uygulayıp uygunsuz içerikleri engeller.
 • Erişim Engelleme Saatleri: Ailenizle kaliteli vakit geçirmek veya çocuklarınızın sorumlu davranışlar edinmesine yardımcı olmak için belirli cihazların internete erişiminin engelleneceği zaman aralıkları oluşturabilirsiniz.
 • İçerik Filtresi: Belirli kategorilerdeki mobil uygulamaları ve web sitelerini engelleyebilir, bu ayarları her bir aile üyesinin cihazı için uygulayabilirsiniz. Bu gelişmiş filtreleme sistemi Trend Micro'nın Deep Packet Inspection (DPI) motorunu kullanarak yalnızca web sitesinin URL'sine göre filtreleme yapmakla kalmaz, aynı zamanda internet paketlerinin kendisini de filtreden geçirir. Bu sayede, web tarayıcısında izlenen içeriklerin yanı sıra cihazlarınızdaki mobil uygulamalarla izlenen içerikler de filtrelenir.

Mobil Uygulama İle Kolay Yönetim
 • Trafik Analizi: Gerçek zamanlı trafik grafikle görüntülenir.
 • Ağ Hatalarını Tespit: Ağdaki sorunları tek bir dokunuşla tespit edebilirsiniz.
 • Misafir Wi-Fi Ağı: Wi-Fi ağınızı karmaşık parolalar olmadan güvenli ve kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ağ Standardı IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IPv4, IPv6
Ürün Kategorisi AX5400 ultimate AX performance
Kapsam Büyük evler
Veri Hızı 802.11a: 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps / 802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Mbps / 802.11g: 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps / 802.11n: 300 Mbps'a yükseltilebilir / 802.11n (1024 QAM): 500 Mbps 'e kadar / 802.11ac (1024 QAM): up to 4333 Mbps / 802.11ax (5GHz): 4804 Mbps 'e kadar / 802.11ax (2.4GHz): 574 Mbps'e kadar
Anten Harici anten x 4
Transmit/Receive 2.4 GHz 2 x 2, 5 GHz 4 x 4
İşlemci 1.5 GHz üç çekirdekli işlemci
Bellek 256 MB Flash, 512 MB RAM
Wi-Fi Teknolojisi OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access), Beamforming: standard-based and universal, 1024-QAM yüksek veri hızı, 20/40/80/160 MHz bant genişliği
Çalışma Frekansı 2.4 GHz / 5 GHz
Şifreleme WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Kurumsal , WPA2-Kurumsal , WPS desteği
Güvenlik duvarı ve Erişim Kontrolü Firewall: SPI intrusion detection, DoS protection / Access control: Parental control, Network service filter, URL filter, Port filter
Yönetim UPnP, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, NTP İstemcisi, DDNS, Port Trigger, Sanal Sunucu, DMZ, Sistem işlem günlüğü
VPN Desteği IPSec Pass-Throuth, PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPsec Sunucusu, PPTP Sunucusu, OpenVPN Sunucusu, PPTP İstemci, L2TP İstemci, OpenVPN İstemci
WAN Bağlantı Türü Internet bağlantı türü: Automatic IP, Static IP, PPPoE(MPPE destekli), PPTP, L2TP
Yardımcı Yazılımlar Router setup wizard; Firmware restoration; Device discovary; printer setup utility
Portlar 1 x RJ45 için 10/100/1000 BaseT için WAN, 4 x RJ45 için 10/100/1000 BaseT için LAN USB 3.2 Gen 1 x 1
Özellikler Menzil Artırma / Router app / Link Birleştirme - 802.3ad / MU-MIMO / Smart Connect / Trafik Analizi / Adaptive QoS / AiProtection Pro / Ebeveyn Kontrolü / Misafir Ağı: 2.4 GHz x 3, 5 GHz x 3 / VPN server: PPTP Server, OpenVPN Server, IPSec server / VPN client: PPTP client, L2TP client, OpenVPN client / NAT Pass-Through: PPTP Pass-Through, L2TP Pass-Through, IPSec Pass-Through, RTSP Pass-Through, H.323 Pass-Through, PPPoE relay / Mac OS Yedekleme / Gelişmiş medya server (AiPlayer app uyumlu) - Görsel - Ses: mp3, wma, wav, pcm, mp4, lpcm, ogg - Video: asf, avi, divx, mpeg, mpg, ts, vob, wmv, mkv, mov / AiCloud kişisel bulut servisi / 3G/4G veri paylaşımı / Download Master - bt desteği, nzb, http, ed2k - Şifreleme desteği, DHT, PEX ve magnet linki - Yükleme ve indirme bant genişliği kontrolü - İndirme zamanlaması / AiDisk dosya sunucusu - Samba ve FTP sunucusu ile hesap yönetimi / Çift WAN / IPTV desteği / Roaming Asistanı / OFDMA / Beamforming / NVIDIA Geforce Now Bulut Gaming Optimizasyonu / Open NAT, kolay port yönlendirme / WAN Aggregation
Düğme WPS Düğmesi, Reset Düğmesi, Güç Anahtarı, LED on/off Button
LED Göstergesi Power x 1 / Wi-Fi x 2 / WAN x 1
Güç Kaynağı AC Giriş: 110V~240V(50~60Hz) / DC Çıkış: 19 V ile maksimum. 1.75 A akım
İşletim Sistemi Desteği Windows 7, Windows 10, Windows 8, Mac OS X 10.6, Mac OS X 10.7, Mac OS X 10.8
Boyutlar 275.5 x 184.4 x 165 mm (anten ile) / 275.5 x 184.4 x 65 mm (antensiz)
Ağırlık 740 g
Paket İçeriği RT-AX82U WiFi router, RJ-45 kablosu, Güç adaptörü, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti kartı
Çalışma Modu Kablosuz router modu, Access point modu, Medya Köprü modu

Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router Özellikleri

 • Bağlantı TipiKablosuz
 • ArabirimKablosuz
 • Port Sayısı4x 10/100/1000 Mbps LAN Portu , 1x 10/100/1000 Mbps WAN Portu, 1 x USB 3.2 Gen1
 • Anten TipiHarici
 • Anten SayısıDört Antenli
 • Kablosuz Bağlantı Hızı5 GHz: 4804 Mbps / 2.4 GHz: 574 Mbps
 • Access Point ÖzelliğiVar
 • Frekans2.4 GHz / 5 GHz
 • 3G DesteğiYok
 • 4G DesteğiYok
 • Kablosuz Ağ StandartlarıIEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax
 • YönetimUPnP; IGMP v1/v2/v3; DNS Proxy; DHCP; NTP İstemcisi; DDNS; Port Trigger; Sanal Sunucu; DMZ; Sistem işlem günlüğü
 • Güvenlik ProtokolleriWPA3, WPA2, WPA, WPS
 • Led GöstergesiVar
 • Türkçe MenüVar
 • Boyut275.5 x 184.4 x 165 mm
 • Kutu İçeriğiRouter, RJ-45 Kablosu, Güç Adaptörü, Hızlı başlangıç kılavuzu, Garanti Belgesi
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.026,54 TL 2.053,08 TL +0
 • 691,05 TL 2.073,16 TL +0
 • 523,41 TL 2.093,63 TL +0
 • 422,90 TL 2.114,51 TL +0
 • 355,97 TL 2.135,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.023,14 TL 2.046,29 TL +0
 • 688,09 TL 2.064,28 TL +0
 • 520,65 TL 2.082,60 TL +0
 • 420,03 TL 2.100,14 TL +0
 • 353,18 TL 2.119,10 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.024,83 TL 2.049,65 TL +0
 • 689,52 TL 2.068,56 TL +0
 • 521,96 TL 2.087,83 TL +0
 • 421,45 TL 2.107,23 TL +0
 • 354,54 TL 2.127,23 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.027,04 TL 2.054,08 TL +0
 • 691,38 TL 2.074,15 TL +0
 • 523,66 TL 2.094,62 TL +0
 • 423,10 TL 2.115,50 TL +0
 • 356,13 TL 2.136,80 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 510,37 TL 2.041,47 TL +2
 • 411,71 TL 2.058,53 TL +2
 • 519,02 TL 2.076,10 TL +0
 • 418,75 TL 2.093,74 TL +0
 • 351,95 TL 2.111,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.026,51 TL 2.053,02 TL +0
 • 691,03 TL 2.073,08 TL +0
 • 523,38 TL 2.093,53 TL +0
 • 422,88 TL 2.114,38 TL +0
 • 355,94 TL 2.135,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.026,51 TL 2.053,02 TL +0
 • 691,03 TL 2.073,08 TL +0
 • 523,38 TL 2.093,53 TL +0
 • 422,88 TL 2.114,38 TL +0
 • 355,94 TL 2.135,66 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.020,00 TL 2.040,01 TL +0
 • 684,91 TL 2.054,72 TL +0
 • 517,41 TL 2.069,64 TL +0
 • 416,52 TL 2.082,60 TL +0
 • 349,29 TL 2.095,72 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.995,13 TL 1.995,13 TL +0
 • 1.020,74 TL 2.041,47 TL +0
 • 685,68 TL 2.057,05 TL +0
 • 518,16 TL 2.072,65 TL +0
 • 417,70 TL 2.088,48 TL +0
 • 350,72 TL 2.104,34 TL +0
1.995,13 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

uzun araştırmalar sonucunda bu modele karar verdim sınıfında en iyisi diyebilirim
Üye resmi
Mrsaytac 12 Kas 2020

Muhteşem bir router , uzun araştırmalar sonucunda bu modele karar verdim, 9 kasımda fiyat araştırması yaparken incehesap sitesine denk geldim ve fiyatında çok güzel bir indirim yapmışlardı,piyasada en ucuz fiyattı , hemen aldım , zaten 5dk içinde tükendi stoklar, 2 günde,tertemiz kutusunda,garantili,orjinal teslim edildi. Ürüne gelince powerline ile sinyalin en zayıf olduğu odaya router'ı kurdum ve sonuç muhteşem,100mbit fiber internetim var , en uzak oda da bile kablosuz 75-80 mbit/s görüyorum , wi-fi 6 cihazlara bağlantı yaparsanız performansı daha mükemmel, powerline ile ethernet kablosuyla pc'ye bağlandığımda hızım yaklaşık 10mbit arttı,şuan 75 mbit'leri görüyorum, tabi kullandığım powerline 500mbit genişlemeye sahip,gigabit ve üzeri zaten bağlantı hızı 100 mbit altına düşmez.Asus ürünlerini çok kullanıyorum anakart,monitör,notebook,telefon , çok beğendiğim bir marka, ağ ürünlerinde de bunu gösteriyorlar. ilk defa alışveriş yaptığım incehesap sitesine teşekkür ederim,çok memnun kaldım.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router
   Asus RT-AX82U 4 Port Dual Band Mesh VPN 5400 Mbps Wi-Fi 6 Gaming Router %20 indirim 2.487,38 TL 1.995,13 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.