İptal

Tablet PC

Filtreler

Fiyat Aralığı

{"min":50,"max":6950,"few":50,"too":6950,"step":50,"unit":"TL","func":"SliderGoto"}
Tablet PC kategorisinde 0 adet ürün listelenmektedir.
Tablet PC ürünleri için yapılan bazı yorumlar

apple | 20.11.2015 (281 gün önce)
5

bu mini falan değil bildiğin büyük ekranlı bi tablet ya :) apple kalitesine güvenerek alınca insan kullandığında şikayet etmeyeceğini düşünüyor ve ona göre zorluyor tableti bunu farkettim :) fakat o kadar program yüklememe rağmen hepsini sıkıntısız çalıştırıyor. ekran çözünürlüğünden bahsetmeme gerek yok zaten.

Fiyatına göre çok iyi | 22.12.2014 (2 yıl önce)
4

Bu ürünü aracımda navigasyon cihazı yerine kullanmak için aldım. Birden fazla navigasyon programı kullanabilmek için. İstanbul içinde tabletle telefonum arasında kablosuz-hot spot bağlantı kurarak Yandex kullanıyorum. İstanbul dışında da diğer navigasyon programlarını kullanıyorum. Kendi içinde gelen NavFree kullanabilir. Ben Başarsoft'tan IGO Primo'yu ücret vererek indirdim. Onu tercih ediyorum. Donanım ve kullanım olarak çok iyi. Genel kullanımda ekranda takılma yok. Navigasyon ve internet kullanımı için aldım. Bu şekilde kullanacaksanız tavsiye ederim. Tek kusuru ekranı. IPS ekran olmadığı için ekrana dik bakmadığınız zaman kararma oluyor. Tam karşıdan bakmanız gerekli. Yatay tutuşta çok problem olmasa da dikey tutuşta özellikle belli oluyor. Ama bu fiyat için son derece normal ve yeterli. Navigasyon için zaten sorun olmuyor. Cihazı beğendim.

apple kalitesini değiştirmem | 08.11.2015 (293 gün önce)
5

yeni aldım ben. 16 gb biraz az kalıyor ama oyun oynamasam bile. hafızasıyla işiniz çoksa eğer başka markaya hiç bakmadan direk 64 gb olanını alın derim ben. kalitesini hiç bir markaya değiştirmem ben.


En Çok Satılan Tablet PC Listesi