Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Gaming Klavye kategorisindeki 59 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Gaming Klavye ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Cemil Akgül 17 Eki 2017 (37 Gün önce)
   fiyat olarak çok uygun. açıkçası beklediğinden daha iyi görüntüsü. yazılımını kendi sitesinden kolayca indirebiliyorsunuz. indirdikten sonra da makro tuşları oluşturup tuş atamalarını yapabiliyorsunuz. bilek desteği güzel olmuş çok kullanışlı. LED ışıklandırması çok başarılı...
   Üye resmi
   Şerif Mert Çeker 12 Ağu 2017 (102 Gün önce)
   Klavye güzel ama gold mu beyaz mı nerden anlıycaz alırken
   Üye resmi
   Aydoğmuş Gökhan 19 Haz 2017 (156 Gün önce)
   klavye beklediğimden iyi çıktı. yalnız sürücü güncelleştirmesini yapıp profilinizi kendinize göre ayarlayın derim. bu fiyat segmentinde alınabilecek ideal bir ürün. ergonomik ve yormuyor, tuş hissiyatı iyi bana göre. yine çabuk elime ulaştı elime sağolsun incehesap çalışanları.
   Üye resmi
   Mehmet Eren Okatan 30 May 2017 (176 Gün önce)
   yarı mekanik hissiyatı oldukça güzel. renklerini ayarlayabiliyorsunuz bu da şık bir klavye yapıyor aslında ve erken sıkılmamış oluyorsunuz vereceğiniz nefes alma efekti ile. klavuzunu iyi okuduktan sonra tabi kullanmaya başlayın. tepki süresi iyi klavyenin. ben beğendim.
   Oyuncu Klavyesi

   Teknolojinin gelişme göstermesiyle birlikte oyunseverlere özgü birbirinden farklı ürün grupları da dizayn ediliyor. Özellikle gamebook serisine özgü bilgisayarlar, ve bu ürün gruplarına eklenilen teknik donanımlar, hem eğlenceli vakitler geçirmenize yardımcı oluyor hem de oyun keyfinizi ikiye katlıyor. Oyuncu klavyesi modellerinin birbirinden farklı türleri bulunuyor. Ürün grupları arasında özellikle mekanik türde olan modeller daha avantajlı kullanım deneyimi sağlıyor.

   Mekanik Klavyelerin Avantajları

   Farklı mekanik özelliklerle donatılan klavyelerin günümüzde sıklıkla kullanılan diğer klavyelerden ayrılan birtakım özellikleri bulunuyor. Çünkü bu klavye modellerinde, her klavye tuşuna ait bağımsız bir switch yer alıyor. Bu klavye modelleri, diğer ürün gruplarından daha fazla uzun ömürlü ve sağlam oluyor. Dolayısıyla herhangi bir arıza veya problem çıkarma riskleri daha düşük oluyor.

   Normal klavyelerde bastığınız zaman aktif etmeniz için 60-80 g güç uygulamanız gerekirken, mekanik klavyelerde sadece45-50 g güç uygulamanız yeterli görülüyor. Aynı zamanda mekanik klavyelerde bastığınız zaman tuş 2 mm ittirildiğinde aktif olurken, normal klavyelerde tuşu aktif edebilmek için sonuna kadar ittirmeniz gerekiyor. Dolayısıyla bu durum da tepkime süresi olarak oyun bilgisayarınıza yansıyor. Yazış hissi ve klik sesi açısından da yine mekanik klavyeler daha sağlıklı sonuçlar ortaya koyuyor. O nedenle mekanik özellikli klavyelere bastığınız zaman daha harika bir ses dönüşü alabilirsiniz. Mekanik oyuncu klavyesi ayrıcalığına kavuşmak için sizde sayfamızdaki ürünlerden dilediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.