Asus Prime A320M-C R2.0
Asus Prime A320M-C R2.0
Asus Prime A320M-C R2.0
Asus Prime A320M-C R2.0
Asus Prime A320M-C R2.0
AMD
AM4
AMD
DDR4
mATX

Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart

%13 indirim
731,68 TL Tek Çekim / Havale: 639,07 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 2,71TL değerinde 27079 puan kazanacaksınız
3 Gün İçinde Kargo
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime A320M-C R2.0 5X Protection II, DDR4 3200MHz, NVMe PCIe Gen3 32Gb/s M.2, HDMI, SATA 6Gb/s, USB 3.1 Gen 1'e sahip AMD AM4 mATX anakart
 • 5X Protection II — Kapsamlı güvenlik önemleriyle gelişmiş donanım koruma
 • Yerleşik M.2: Işık hızında depolama
 • Tek yerden kontrol: Ödüllü UEFI BIOS ile EZ Flash 3
Prime ASUS Prime, 1989'a kadar uzanan bir soy ağacına sahip ASUS anakartlarının evrimindeki bir sonraki aşama oluyor. Birinci sınıf mühendislerden meydana gelen ekibimiz, isteyen herkesin kişiselleştirme ve ayar yapabilmenin avantajlarından yararlanabilmesini sağlamak için tutkulu bir şekilde çalışıyor. Prime'ın geliştirilme hikyesinin ardında, en iyi PC toplama deneyimi için performansı, kararlılığı ve uyumluluğu en üst düzeye getirirken en gelişmiş kontrollere de kolay erişim sunma isteği yatıyor. Kısacası: Şimdi Prime zamanı.

Dayanması İçin Üretildi Dünyanın en önde gelen anakart üreticisi olan ASUS, benzersiz Tasarım Fikri yaklaşımıyla tanınır. Gerçek kullanım esnasında sıradışı bir koruma sunmak için endüstri standartlarının ötesinde zorlu testler uygulanır ve üretimde yüksek kaliteli bileşenler tercih edilir. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla kesin olarak uyumludur ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı bir denetimden geçer. ASUS size, anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğunun güvencesini verir. ASUS'u tercih ettiğinizde, sorunsuz bir PC toplama deneyimi için isterseniz rakiplerin öne çıkan bileşen seçeneklerini tercih etme özgürlüğüne de sahip olursunuz.
 • 5X Protection II: Uzun ömürlülük için donanım korumaları.
 • 350+ DDR4 uyumluluğu: En iyi esneklik ve güvence için sektör lideri DDR4 bellek uyumluluğu.
 • 1000+ uyumlu cihaz: Çok sayıda işlemci, bellek modülü, ekran kartı ve fazlasıyla uyum.
 • 8000+ denetim saati: Gelişmiş güvenilirlik, uyumluluk ve koruma için en yeni bileşenlerle kapsamlı testler.
5X Protection II Sektör lideri 5X Protection II; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve anakartınızın uzun süre dayanmasını, güvenliğini ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış. 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı.
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır. Bunlara ek olarak, elektrostatik ve gerilim dalgalanması korumalı bileşenler de statik elektriğe karşı daha fazla tolerans ile birlikte gerilim dalgalanmalarına karşı gelişmiş koruma sağlar.
Yüksek Voltaj Koruması - Birinci Sınıf Devre Korumalı Güç Tasarımı Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRM - Kararlı Güç İçin Hassas Kontrol ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım Koruması - Kısa Devre Hasarı Önleme Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş Çıkışları Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç. Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

ESD Koruyucuları - Elektrostatik Deşarj Koruması ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10 kV'a kadar hava deşarjı ve +/- 6 kV'a kadar temas deşarjı nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlar. ESD Koruyucuları, etkin koruma sağlayarak bileşenlerinizin ömrünü uzatan bir devre tasarımıyla düzenlenmiştir.
 • LAN girişi: LAN devresinde ESD TVS diyot koruması.
 • USB bağlantıları: Yüzeye monte ve çift hatlı paketler için TVS diyotları.
 • VGA bağlantıları: D-Sub işlevini koruyan devreye ek ESD TVS diyotları.
 • Klavye ve fare bağlantıları: Devreye ek ESD geçici voltaj bastırma.

Kanıtlanmış Uyumluluk 1000'den fazla işlemci, DDR4 bellek modülü, ekran kartı ve daha fazlaıyla uyumluluğu test edilmiştir
Bilgisayar toplamanın özünde sisteminize ekleyeceğiniz parçaları seçip alma özgürlüğü yatar. Kapsamlı sertifika programımız en geniş bileşen ve cihaz seçenekleriyle en iyi uyumu sunmaya odaklıdır ve size sorunsuz bir şekilde sistem kurma ve yükseltme özgürlüğü sunar. Hem bugün hem de gelecekte uyumlu. İşte ASUS'un tarzı bu.
Desteklenen Cihazların Kapsamlı Listesi Desteklenen cihazları ve uyumlu bellekler için Onaylı Satıcı Listesini görüntüleyin. Prime A320 serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğuna, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.
Asus Ürünleriyle Mükemmel Uyum ASUS, ekran kartlarından ses kartlarına ve optik sürücülere kadar, Prime A320 serisiyle mükemmel bir şekilde uyum sağlayan kendine ait geniş bir bileşen seçeneği sunar. Bu sayede, anakartınızla kendinize özel sisteminizi güvenle tamamlayabilirsiniz!

Tepeden Tırnağa Güvenilirlik ASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve Nem Testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal Ölçüm Testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme Testi: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlanma Testi: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç Tüketimi Testi: Birinci sınıf enerji verimliliği için kontroller yapılır.
 • Sıcaklık ve DC Fazlalığı Testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan Voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal Şok Testi: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma Dışı Şok Testi: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya Hazırlanma Testi: Tüm bileşenler, her ortamda mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum Testi: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşme Testi: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve Püskürtme Testi: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.
DDR4 Desteği DDR4 ile bellek frekanslarını inanılmaz bir şekilde 3200 MHz'e kadar çıkarabilirsiniz! Neredeyse tüm DDR4 bellek markasıyla birlikte çalışan ASUS, size en iyi uyumun güvencesini verir.
Fan Xpert - İşlemci ve Kasa Fanları İçin Özel Kontrol ASUS'a özel Fan Xpert özelliği, her bir fanın en iyi soğutma performansı ve düşük gürültü dengesini yakalamasını sağlar. Prime A320 serisi kartlar ve kasa fanları için donanım düzeyindeki 4-pin/3-pin PWM/DC ile basit bir BIOS ayarı yaparak kasa fanınızı PWM/DC'de çalıştırabilirsiniz. Fan Xpert'te bulunan Otomatik Ayarlama modu ise tüm fanların karakteristik özelliklerini tarayıp tespit ederek tek tıklamayla kişiselleştirme imkanu sunar!
Dahili M.2 ile 32 Gb/s'ye Kadar Hızlanın x4 PCI Express 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gb/s'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. İşletim sistemi veya uygulamalarda kullanılacak bir sürücü için mükemmel bir seçenek olan M.2 ile tüm bilgisayarınızı veya profesyonel uygulamalarınızı olabildiğince hızlı çalıştırın.
Ön Panelden Anında USB 3.1 Gen 1 Deneyimi USB 3.1 Gen 1'i tam da ihtiyacınız olan yere, süper hızlı dört girişle birlikte ön panele yerleştirdik. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız!
Güvenli Anakart Montajı Hasar riskini en aza indirmek için bileşen bulunmayan alanlar
ASUS anakartınızı yerleştirmek şimdi eskisinden de kolay. Kasaya montaj deliklerinin çevresindeki bileşen bulunmayan ‘güvenli alanlar' temas nedeniyle oluşabilecek hasar ve kısa devre riskini en aza indirir. Bilgisayarınızı güvenle kurabilirsiniz!
Q-Slot - PCI Express Bileşenleri Kolayca Çıkarabilme Geniş kanatlı klipse ulaşmak ve kullanmak çok kolay. Q-Slot klipsine hafifçe bastırın ve ekran kartınız çıksın. En büyük ekran kartlarını bile takıp çıkarmak artık sorun değil!
Q-DIMM - Bellekleri Kolayca Çıkarabilme Küçük bir kasayla çalışsanız bile, tek taraflı klipse basarak RAM modüllerini çıkarıp takabilirsiniz. Bellekleri çıkarmak işte bu kadar basit!

Ödüllü UEFI BIOS Fareyle kontrol edilen en akıcı ve şık görsel BIOS çok daha göz alıcı olacak şekilde geliştirildi. İster ilk defa bilgisayar kullanın isterseniz de bilgili bir hız aşırtma uzmanı, EZ ve Gelişmiş modlarla aradığınızı hızla ve kolaylıkla bulacaksınız.
 • EZ Flash 3: BIOS güncellemenizi, BIOS arayüzünü terk etmeden internet üzerinden yapın.
 • S.M.A.R.T: Depolama cihazınızın Kendi Kendini Takip, Analiz ve Raporlama Teknolojisi günlüklerini kontrol ederek güvenilirliği artırın ve potansiyel arızaları belirleyin.
 • Q-Fan Kontrol: Fanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz!
 • Sık Kullanılanlar: Ayar seçeneklerini kolayca bulun ve tercih ettiğiniz araçları listeye ekleyin.

AI Suite 3 - Yenilikçi Asus Özelliklerine Tek Yerden Erişim ASUS AI Suite 3, daha büyük monitörlere destek veren sade ve etkileyici arayüzüyle yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunuyor. ASUS'a özgü tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette sunan AI Suite 3; hız aşırtmayı, enerji sarfiyatını, fan hızlarını, voltajları ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. Her şeyi bir arada sunan bu uygulama çok yönlü ve kolay kullanım imkanı sunarken, farklı araçlar arasında geçiş yapmanızı da gerektirmez.
AMD AM4 Soket AMD AM4 soket Ryzen, 7. Nesil A-Serisi APU ve Athlon APU'lar için hazır
Bu anakart AMD® Ryzen™ işlemcileri, 7. Nesil A-serisi APU'ları ve Athlon™ CPU'ları destekler. Yüksek performanslı Ryzen™ işlemciler sekiz adede kadar çekirdeğe destek verir ve yenilikçi Zen çekirdek mimarisiyle üretilmiştir. 7. Nesil A-serisi APU'lar entegre AMD Radeon R-serisi grafik işlemcilere sahiptir. AMD AM4 soket işlemciler üstün performans sunmak için dört kanal DDR4 bellek, yerleşik 5 Gbps USB 3.0 ve 16 PCI Express® veri yoluna sahiptir.
AMD A320 Yonga Seti AMD A320 yonga seti, en yeni AMD® AM4 soket Ryzen™ işlemciler, 7. Nesil A-serisi APU'lar ve Athlon™ CPU'lar için olağanüstü hız aşırtma imkanı sunar. Daha hızlı veri aktarımı için iki adet USB 3.0 girişi ve dört adet 6 Gbps SATA girişine sahiptir.

Asus'a Özgü Özellikler
 • Asus 5X Koruma II: - Asus LANGuard - 2.5X daha yüksek gerilim toleransı - Asus Aşırı Gerilim Koruması - Birinci sınıf devre koruyucu güç tasarımı - Asus DIGI+ VRM - 6 Faz dijital güç tasarımı - Asus DRAM Aşırı Akım Koruma - kısa devrelerin neden olacağı zararı önler - Asus Paslanmaz Çelik Arka G / Ç - daha fazla dayanıklılık için 3X korozyon direnci
 • Asus Sessiz Termal Çözümü: - Şık Fansız Tasarım Isı Emici Çözümü - Asus Fan Xpert
 • Asus EZ DIY: - Asus CrashFree BIOS 3 - Asus EZ Flash 3 - Asus UEFI BIOS EZ(Kolay) Mod - Çoklu Dil Desteği Sunan BIOS
 • Asus Q-Design: - Asus Q-Slot - Asus Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavye (mor)
 • 1 x PS/2 fare (yeşil)
 • 1 x DVI-D
 • 1 x D-Sub
 • 1 x HDMI
 • 1 x LAN (RJ45) port
 • 4 x USB 3.1 Gen 1 (Mavi)
 • 1 x COM port
 • 2 x USB 2.0
 • 3 x Ses Jakı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.0 bağlantıları ek olarak 2 USB 3.0 portları destekler (19-pin)
 • 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
 • 1 x COM port bağlantısı
 • 4 x SATA 6Gb/s bağlantısı
 • 1 x CPU Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x Kasa Fan bağlantısı (1 x 4 -pin)
 • 1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı
 • 1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280 storage devices support (SATA & PCIE 3.0 x 4 mode)
 • 1 x LPT girişi
 • 1 x Ön panel ses bağlantısı (AAFP)
 • 1 x Sistem paneli
 • 1 x Clear CMOS anahtarı
 • 1 x 14-1 pin TPM konektörü
 • 1 x Kasaya izinsiz girme başlığı
 • 1 x Hoparlör konektörü
Teknik Özellikler
İşlemci AMD AM4 Soket 2inci/1inci Nesil AMD Ryzen/2inci ve 1inci Nesil AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/Athlon with Radeon Vega Graphics/7th Generation A-series/Athlon X4 İşlemciler
Yonga Seti AMD A320
Bellek 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 3200(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz ECC ve ECC Olmayan, Arabelleksiz Bellek; AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: Çift Kanal Bellek Mimarisi; AMD 7. Nesil A Serisi/Athlon X4 İşlemciler: 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2400/ 2133 MHz ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek
Grafik Radeon Vega Grafikler / 7. Nesil A Serisi APU ile AMD Ryzen'de Dahili Grafikler; Çoklu VGA çıkış desteği: HDMI/DVI-D/RGB port - Desteklenen Maksimum DVI-D çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz - Desteklenen Maksimum RGB çözünürlüğü 1920 x 1200 @ 60 Hz - HDMI 1.4b ile max. çözünürlük 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz; Maksimum paylaşılan bellek 2048 MB
Genişleme Yuvaları AMD Ryzen 2. nci Nesil/ Ryzen 1. inci Nesil İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu) / AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/ Ryzen 1. nci Nesil/ 7. nci Nesil A-Serisi/ Athlon X4 İşlemciler: 1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x8 modu) / AMD A320 çipset: 2 x PCIe 2.0 x1, 1 x PCI
Depolama AMD A320 çipset: 4 x SATA 6Gb/s port, Gri; Raid Desteği 0, 1, 10 AMD Ryzen ile Radeon Vega Grafikler/ Ryzen 1. nci Nesil/ 7. nci Nesil A-Serisi/ Athlon X4 İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtı desteği (SATA ve PCIE 3.0 x 4 modu); AMD 7. Nci Nesil A-serisi/ Athlon İşlemciler: 1 x M.2 Soket 3, M Key ile, Tip 2242/ 2260/ 2280 depolama aygıtları desteği (SATA modu)
LAN Realtek® RTL8111H, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü
Ses Realtek® ALC887 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i
USB Portları AMD Ryzen / 7. Nesil A serisi / Athlon İşlemciler: 4 x USB 3.1 Gen 1 port (4 arka panelde, Mavi) / AMD A320 çipset: 2 x USB 3.1 Gen 1 port (2 bord ortasında) / AMD A320 çipset: 6 x USB 2.0 port (2 arka panelde, 4 bord ortasında)
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu, 2 x SATA 6Gb/s kablosu, G/Ç Kalkanı, 1 x M.2 Vida Paketi, 1 x Destek DVD
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, DMI3.0, WfM2.0, SM BIOS 3.0, ACPI 6.1, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 3, ASUS CrashFree BIOS 3, My Favorites, Last Modified log, F12 PrintScreen, ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) memory information, F6 Qfan Control
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit
Form Faktörü mATX Form Faktör, 24.4 cm x 23.6 cm (9.6 inç x 9.3 inç)

Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD A320
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 3200(O.C.)/ 2933(O.C.)/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4 x SATA 6Gb/s
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E SlotPCI Express 3.0/2.0, 2 x PCIe 2.0 x1, 1 x PCI
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB4 x USB 3.1 Gen 1, 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 325,85 TL 651,71 TL +0
 • 218,60 TL 655,79 TL +0
 • 164,98 TL 659,92 TL +0
 • 132,83 TL 664,17 TL +0
 • 111,40 TL 668,41 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 323,58 TL 647,16 TL +0
 • 216,71 TL 650,12 TL +0
 • 162,86 TL 651,44 TL +0
 • 131,09 TL 655,45 TL +0
 • 109,75 TL 658,49 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 326,52 TL 653,04 TL +0
 • 219,29 TL 657,88 TL +0
 • 165,68 TL 662,72 TL +0
 • 133,53 TL 667,64 TL +0
 • 112,12 TL 672,70 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 326,69 TL 653,37 TL +0
 • 219,41 TL 658,22 TL +0
 • 165,77 TL 663,07 TL +0
 • 133,60 TL 667,99 TL +0
 • 112,18 TL 673,05 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 130,05 TL 650,25 TL +3
 • 109,05 TL 654,31 TL +3
 • 164,61 TL 658,42 TL +0
 • 132,52 TL 662,59 TL +0
 • 111,15 TL 666,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 326,53 TL 653,05 TL +0
 • 219,28 TL 657,85 TL +0
 • 165,68 TL 662,72 TL +0
 • 133,53 TL 667,67 TL +0
 • 112,11 TL 672,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 326,53 TL 653,05 TL +0
 • 219,28 TL 657,85 TL +0
 • 165,68 TL 662,72 TL +0
 • 133,53 TL 667,67 TL +0
 • 112,11 TL 672,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 326,22 TL 652,44 TL +0
 • 219,05 TL 657,14 TL +0
 • 165,39 TL 661,56 TL +0
 • 133,14 TL 665,69 TL +0
 • 111,65 TL 669,88 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 639,07 TL 639,07 TL +0
 • 325,82 TL 651,64 TL +0
 • 218,64 TL 655,92 TL +0
 • 165,05 TL 660,19 TL +0
 • 132,89 TL 664,45 TL +0
 • 111,46 TL 668,76 TL +0
639,07 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.

Bu ürün hakkında henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart
   Asus Prime A320M-C R2.0 AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart %13 indirim 731,68 TL 639,07 TL
   3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.