MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikleri

Msi B450 Gaming Plus Max 1- Flash BIOS butonu
2- Gaming Device Port
3- LAN Port
4- AMD Turbo USB 3.2 Gen2
5- Altın ses jakları
6- Core Boost: Daha fazla çekirdek desteği ve daha iyi performans
7- Gaming Heatsink Tasarımı: Maksimum soğutma performansı için lider heatsink tasarımı
8- DDR4 Boost: Optimize edilmiş hatlar, izole bellek devreleri
9- Turbo M.2: NVMe desteği, 32 Gb/sn’ye kadar bant genişliği, PCI-Express Gen3 x4, STORE MI desteği
10- PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme, çatlama ve elektromanyetik girişim sinyallerinden korur
11- PCI-E Steel Slotu: Ekran kartınızı bükülme ve çatlamalara karşı korur
12- Audio Boost: Nahimic 3 ve Oyun için optimize edilmiş en iyi ses bileşenleri

Oyunlara Tarzınızı Katın Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan Msi Gaming Plus Max, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

Msi B450 Gaming Plus Max ile "Kırmızı Gaming DNA"sı yaşamaya devam ediyor!
Geliştirilmiş Performans MSI anakartlar, oyun ve PC tutkunları için en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. CPU ve bellek yükseltme, hızlı depolama ve USB aktarım hızlarıyla savaş alanının fatihi olun. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

En Yüksek Oyun Performansı İçin Soğuk Kalır PC’nizde soğutma, güvenilir bir performans için çok önemlidir. MSI anakartlar, sağlam ve ağır zırhlı soğutma blokları ile mükemmel güç tasarımına sahiptir. Bunun yanı sıra yeterli sayıda fan bağlantısı ve eksiksiz denetimlerle sisteminizi maksimum seviyede soğutmak için gerekli tüm yazılım ve donanıma sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.
Total Fan Control Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Çalışma Profiline Göre Değişken Fan Hızları
MSI fan konnektörleri sistemin pil veya elektrik gücünde çalıştığını otomatik olarak algılar ve fan hızlarını sessizlik için optimize eder. Hysteresis özelliği ile önceki kullanımları da değerlendirerek fanlarınızın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlayarak sistemin her zaman sessiz ve soğuk kalmasını sağlar.
Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

Mystic Light Extension MSI Mystic Light Extension pin konnektörleri sezgisel algılama ile anakart üzerinde bulunan RGB şeritlerini ve sisteme eklenen diğer RGB çevre bileşenlerini harici bir RGB kontrolcüsüne ihtiyaç duymadan idare eder.

Mystic Light Extension (JRGB) çıkışı, 3 metreye kadar tek renk 5050 RGB LED şeritleri için maksimum 3A (12V) güç sağlar.
Olağanüstü Renkler ve Efektler Mystic Light RGB LED kullanarak PC’nizi 16.8 milyon renk ve 10 farklı ışıklandırma efekti ile kişiselleştirin. Hem de ister PC üzerinden Mystic Light uygulaması ile ister mobil cihazınız özerinden tek tıklamayla!

Mystic Light Sync İle LED Deneyiminizi Senkronize Edin
Mystic Light Sync'in sağladığı kolaylık sayesinde, Mystic Light uygulaması ile uyumlu işlemci soğutucusu, klavye, fare gibi farklı donanımların ve çevre birimlerinin RGB LED çözümlerini de rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi
Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost 4 İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC892)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları ve S/PDIF
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması
Yepyeni Nahimic 3 İle Sesin Büyüsüne Kapılacaksınız Yepyeni Nahimic 3 ile oyun olabilecek en canlı şekilde yaşamaya hazırlanın! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri ile dinleme deneyiminizi ve ağ bağlantınızı artırın. Olağanüstü ses kalitesinin ve çevrim içi oyunların tadını çıkarın.
Ömür Boyu Kalite İçin Tasarlandı Yalnızca en iyi kaliteye sahip bileşenleri ve en yeni tasarımları kullanıyoruz. Acımasız testlerden ve en zorlu koşullardan geçiriyoruz.. Böylece size süper güvenilir, kararlı ve yüksek performanslı bir anakart sunuyoruz.
Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması
MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Kullanıcı Dostu Tasarım MSI anakartlar, uygun pin-header, SATA ve USB konumu gibi kullanışlı ve akıllı DIY dostu tasarımlarıyla, dilediğiniz oyun donanımını seçmenize imkan tanıyarak PC kurma deneyiminizi kolaylaştırır.
Maksimum Uyumluluk Her bir MSI anakartı, kullanıcı dostu tasarıma sahip SATA ve USB konumlandırması ile en geniş bileşen ve cihaz gamı uyumluluğu sertifikasına sahiptir. Dahası en kritik bileşen olan bellekler için de özel bir QVL Listesi sunuyoruz. MSI DDR4 Boost Teknolojisi ile birlikte sunulan maksimum uyumluluk sayesinde bilgisayar toplarken veya yükseltme yaparken dilediğiniz gibi seçim yapma özgürlüğüne kavuşur ve herhangi bir oyun donanımını rahatlıkla seçebilirsiniz.

Ryzen İşlemci Desteği Güncellenmiş özellikler ve yeteneklere sahip MSI AM4 anakartlar, AMD'nin en yeni nesil Ryzen işlemcilerini desteklemektedir. Hem tasarımcılar hem de oyuncular için oluşturulmuş platformla yeni zirvelere yükselmenin tadını çıkarın.

Core Boost
Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı, hız aşırtmaya hazır ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları
MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

DDR4 Boost teknolojisi, diğer markalara kıyasla yüksek bellek hızlarında daha fazla kararlılık sağlar. Oyun oynarken veya büyük boyutlu video ve fotoğraf dosyalarıyla çalışırken performansta görülen ekstra artışın tadını çıkarın.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.
Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama Bu anakart en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Storage Boost İle Depolama Performansınızı Arttırın
Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı olan tüm depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize edererek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. Storage Boost etkinleştirildiğinde, SSD’lerinizi optimize ederek sisteminizin hızını ve depolama performansını en üst seviyeye çıkarır, bu sayede veri yüklerken ve aktarırken size daha fazla zaman kazandırır.
M.2 Genie İle Kolay RAID Kurulumu MSI’ ın M.2 Genie seçeneği ile RAID 0 konfigürasyonu yaparak en yeni SSD'lerle inanılmaz hızlara ulaşmak mümkün. BIOS üzerindeki M.2 Genie işlevi ile oyuncular artık sistem ya da oyun SSD’leri için RAID 0 kurarak oyunların açılış hızlarını artırabilecekler. MSI’ın M.2 Genie özelliği sayesinde M.2 ve U.2 için RAID 0 kurulumu inanılmaz kolay bir işlem haline geliyor.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! Yüksek hızlı USB üzerinden veri, müzik ve filmleri 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında iletin.

AMD Turbo USB 3.2 Gen2’ye sahip olan MSI anakartlar ile daha önce hiç görmediğiniz USB hızlarına ulaşırsınız.
Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.
Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol PC’nizin kontrolüne tamamen sahip olmanız için gereken her şeyi tek bir uygulamada toplayan MSI Dragon Center, MSI masaüstü, ekran kartı, anakart ve hatta oyun donanımlarınızın tam işlevselliği için yüklemeniz gereken tek MSI yazılımı olacaktır. Dragon Center ile gelişmiş anakartların özelliklerini kontrol altına alın ve sonsuz olasılıkları ortaya çıkarın.
MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.
1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.
Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. BIOS’un kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x DVI-D Port
 • 1 x HDMI Port
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x LAN Port
 • 6 x HD Ses Konektörü
 • 1 x Flash BIOS Butonu
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s Bağlantısı
 • 2x USB 2.0 Bağlantıları (ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler)
 • 1x USB 3.2 Gen1 Bağlantıları (ek olarak 2 USB 3.2 Gen1 portları destekler)
 • 1x 4-pin CPU Fan Bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 4x 4-pin Sistem Fan Bağlantıları
 • 1x TPM konnektörü
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli konnektörü
 • 1x Seri port konnektörü
 • 1x Paralel port konnektörü
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 2x 5050 RGB LED strip 12V konnektörü
Teknik Özellikler
İşlemci Supports 1st, 2nd and 3rd Gen AMD Ryzen™, Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics, 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics Desktop Processors for Socket AM4
Yonga Seti AMD B450
Soket AM4
Bellek 4 x DDR4 bellek yuvası, 64GB, 1866/ 2133/ 2400/ 2667Mhz (by JEDEC); For AMD Ryzen Gen3 (R5/R7/R9), 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3733/ 3866/ 4000/4133 MHz (by A-XMP OC MODE); For AMD Other CPU, 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466MHz (by A-XMP OC MODE); Dual channel memory architecture, Supports non-ECC UDIMM memory, Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode)
Grafik 1 x DVI-D port, maksimum çözünürlük 1920x1200 @60Hz; 1 x HDMI™ 1.4 port, maksimum çözünürlük 4096x2160 @30Hz, 2560x1600 @60Hz; Only support when using Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics, 2nd Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Graphics and Athlon™ with Radeon™ Vega Graphics processors; Maximum shared memory of 2048 MB
Genişletme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 (PCI_E1) / 1 x PCIe 2.0 x16 (PCI_E4, supports x4 mode) / 4 x PCIe 2.0 x1
SATA 3 6 x SATA 6Gb/s
M.2 Slot 1
RAID 0/1/10
LAN 1 x Realtek® 8111H Gigabit LAN controller
Ses Realtek® ALC892 Codec 7.1-Channel High Definition Audio
Multi-GPU 2-Way AMD® CrossFire™ Technology
İşletim Sistemi Windows 10, 64-bit / Windows 7, 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör / 12 in. x 9.6 in. (30.5 cm x 24.4 cm)

MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Radeon , AMD Ryzen, AMD Athlon
 • YongasetiAMD B450
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 2667 / 2800 / 2933 / 3000 / 3066 / 3200 / 3466 / 4000 / 4133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 2.0 x16 (PCI_E4), 4 x PCIe 2.0 x1, 1 x PCIe 3.0 x16 (PCI_E1)
 • Ethernet (LAN)1 x Realtek RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 2 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısıATX
 • Garanti36 Ay Garanti
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 604,28 TL 1.208,55 TL +0
 • 406,79 TL 1.220,37 TL +0
 • 308,10 TL 1.232,42 TL +0
 • 248,94 TL 1.244,71 TL +0
 • 209,54 TL 1.257,25 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 601,67 TL 1.203,35 TL +0
 • 404,64 TL 1.213,93 TL +0
 • 306,17 TL 1.224,70 TL +0
 • 247,00 TL 1.235,01 TL +0
 • 207,69 TL 1.246,16 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 604,52 TL 1.209,05 TL +0
 • 407,17 TL 1.221,51 TL +0
 • 308,53 TL 1.234,10 TL +0
 • 249,42 TL 1.247,09 TL +0
 • 210,06 TL 1.260,35 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 604,84 TL 1.209,67 TL +0
 • 407,38 TL 1.222,15 TL +0
 • 308,72 TL 1.234,88 TL +0
 • 249,55 TL 1.247,75 TL +0
 • 210,17 TL 1.261,03 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 300,13 TL 1.200,51 TL +2
 • 242,11 TL 1.210,55 TL +2
 • 305,22 TL 1.220,88 TL +0
 • 246,25 TL 1.231,25 TL +0
 • 206,97 TL 1.241,81 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 604,53 TL 1.209,06 TL +0
 • 407,16 TL 1.221,49 TL +0
 • 308,54 TL 1.234,17 TL +0
 • 249,42 TL 1.247,12 TL +0
 • 210,06 TL 1.260,34 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 604,53 TL 1.209,06 TL +0
 • 407,16 TL 1.221,49 TL +0
 • 308,54 TL 1.234,17 TL +0
 • 249,42 TL 1.247,12 TL +0
 • 210,06 TL 1.260,34 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 600,44 TL 1.200,88 TL +0
 • 403,18 TL 1.209,55 TL +0
 • 304,59 TL 1.218,34 TL +0
 • 245,20 TL 1.225,98 TL +0
 • 205,62 TL 1.233,71 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.173,26 TL 1.173,26 TL +0
 • 600,26 TL 1.200,51 TL +0
 • 403,22 TL 1.209,67 TL +0
 • 304,71 TL 1.218,85 TL +0
 • 245,63 TL 1.228,16 TL +0
 • 206,25 TL 1.237,49 TL +0
1.173,26 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
Puan Ortalaması 4,9

MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

2 günde geldi. paketleme gerçekten çok iyiydi. Eski anakartımda yaşadığım hiçbir sorunu yaşamadım. ürün çok başarılı çok iyi bence
Üye resmi
Altan Tüt 11 Ağu 2021

Çok para verip yok argb özelliği yok bios kolaylığı gibi satış stratejilerine aldanmayın. 6 aydır kullanıyorum ağırlıklı oyun oynarım hiçbir sıkıntı yaşamadım.
Üye resmi
Şelale Berekatoğlu 04 Ağu 2021

Orta seviye anakart modelleri arasında en iyisi diyebilirim. 4x Ram slotu olsun, mimarisi olsun renkleri vs. çok canlı harika bir ürün amd 5000 serisin işlemcileri destekliyor olması ayrı bir güzel.Tam fiyat performans ürünü. 7+1 ses portu bile var. Bu fiyata satılan ürünler arasında beklenmeyecek bir performans.
Üye resmi
Di̇ri̇l Musaoğlu 07 Tem 2021

MSI ILE ASUS ARASINDA KALDIM AMA ARAŞTIRINCA MSI YORUMLARI DAHA İYİYDİ O YÜZDEN BU ANAKARTI ALDIM. İNCEHESABIN HESAPLI TEMMUZ KAMPANYASINDA 200 TL YE YAKIN İNDİRİM VARDI 200 TL VEBİMDE KALDI. AMD RYZEN 5, 8 GB EKRAN KARTI VE 12 GB RAM İLE KULLANIYORUM BÜTÜN PARÇALAR UYUMLU ÇALIŞIYOR. BEN 750W PSU KULLANIYORUM AMA 500W BİLE YETERLİ OLUR
Üye resmi
Haluk Altıparmak 09 Haz 2021
Kargo ve paketleme iyiydi
Yurtiçi kargo ile 22. saatte teslim edildi. Fiyat performans ürünü diyebilirim MSI bu işin lideri diyebilirim. Anakart gayet kaliteli tavsiye ederim. BIOS bayağı iyi çok basit isterseniz gelişmiş ayarlar yapabiliyorsunuz.
Üye resmi
Gökay Yamanoğlu 14 Nis 2021
bios çok basit
Pandemi başladığında satın almıştım. Üstünden tam 1 yıl geçmesine rağmen fiyatı halen değişmemiş. B450 zaten Tr’de en çok kullanılan oyuncu anakartından birisi olduğu için tercihim olmuştu. BIOS ayarları da çok basit. X470 ile B450 arasında kaldıktan sonra yorumları okumuş ve bu modeli satın almıştım. Şimdi sıvı soğutmalı sistem kurmak için bir tane daha aldım.
Üye resmi
Büşra Çağatay 18 Oca 2021
Kalite marka msi
usb girişlerinin fazlalığı tatmin edici. bios ekranı sade ve anlaşılır. oyunlarda efsane fps ler verebiliyor. sıvı soğutmayıda destekliyor. daha ne olsunnn..
Üye resmi
Ziyaretçi 10 Oca 2021

Ryzen5 3500x ile 2x8 (16gb) 3200mhz ram ile kullanıyorum. Sorunsuz çok iyi bir kart.
Üye resmi
Emre Ci̇ftci̇ 26 Ara 2020
Çok iyi
6 aydır 3600X ile kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.İndirime girince alınabilir tavsiye ederim
Üye resmi
Ali̇ Mustafa Yavaş 25 Ara 2020

Ryzen 2700x ile kullanıyorum güzel bir anakart İşlemci ve anakart aldım ince hesap güvenilir firma kutu içinden ryzen 2700x Msi b450 gaming plus Max ve kocaman balon yastık çıktı adamlar paketlemede çok iyi..
Üye resmi
Eren Demi̇r 23 Ara 2020
F/p
Gaming gecesinden 800 lira gibi bir fiyata aldım her anlamda yeterli ve çok iyi bir anakart.
Üye resmi
Hali̇l Karakoç 23 Ara 2020

3600 x ve 5600 xt ile bir sistem kurdum çok güzel uyum içinde çalışıyorlar, kasa da gamepower warcry atx 6x rgb. İncehesap gaming gecesinde indirimli almıştım ve incehesap'a kargo hızından dolayı teşekkür ederim, kendileri getirdiler direk hızlı bir şekilde yanında tforce 2x8 ram'de vardı hepsini getirdiler adamdır kendileri sağolsunlar. :)
Üye resmi
Eren Şükrü Tunçay 22 Ara 2020
kargolama ve hız
ryzen5 3500x ile 2x8 (16gb) 3200mhz ram ile kullacağım . Öncelikle takıp deneyip start vermedim 18.12.20 tarihinde aldığım ürün 22.12.20 tarihinde yani 4 günlük bir süreçte elime ulaştı ve hafta sonu araya girmesine rağmen. Yetkili arkadaşlara çok teşekkür ediyorum paketleme harika bir şekildeydi
Üye resmi
Muhammed Furkan Korkmaz 11 Oca 2020
Fiyat performans kralı.
Ryzen 3800x ile kullanmak için aldım, açıkçası üst modellere para vermeye hiç gerek yok, hem vrm, hem slot hem dizayn olarak her işinizi rahatlıkla üst düzey görecek bir anakart. Zen 2 sistemlerle uyumlu olması ekstra güzel, tak çalıştır. Bios ayarları çok kolay ve kullanışlı. Heatsinkleri büyük, tam bir fiyat performans ürünü. Kesinlikle tavsiye ederim. Fazla pasa vermeye gerek yok.
Üye resmi
Mehmet Ali̇ Kurtoğlu 04 Oca 2020
Güzel Tasarım - Kaliteli Malzeme
3. nesil AMD işlemcilerle uyumlu, üzerine 2 ekran kartı takabiliyorsunuz.Ayrıca PCI-E yuvaları, ekran kartı ne kadar ağır olursa olsun bükülmeyi engelliyor.Anlayacağınız malzemede ucuza kaçmamışlar.Soğutma konusunda da memnun kaldım.Müzikle uğraşmıyorsanız ses kalitesi, oyun oynamak için ideal.Gayet performanslı, dolu dolu özellikleri olan bir anakart.Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
Üye resmi
Hasan Berat Toğuç 02 Ara 2019
MSI, Aşktır :)
3. Nesil Ryzen işlemcilere tam olarak uyumlu gelen bu anakart, B450 anakartlar içerisinden, en sağlam ve en soğuk çalışan anakartlardan birisi. Anakartın bios ekranı gayet anlaşılır ve güzel. Max serisi olduğu için biosta kısıtlamalar yok. Ryzen 5 3600-3600X için kesinlikle öneririm. 4133 Mhz olması da ayrıca bir güzelliği. Rahatlıkla alabilirsiniz.
Üye resmi
İsmai̇l Dümenci̇ 21 Kas 2019

Yurtdışı incelemelerini okuyan varsa, B450 ile X470 anakartlar arasındaki overclock farkı çok az seviyede. Yani daha az para vererek yüsek overclock seviyelerine çıkılabilir. Ayrıca bu anakart, bileşen kalitesi ve sağlamlık olarak zirvede.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   MSI B450 Gaming Plus Max AMD B450 Soket AM4 DDR4 4133(OC)MHz ATX Gaming Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.