MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI
AMD
AM4
AMD
DDR4
ATX

MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

MSI
Tek Çekim / Havale: 4.623,37 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 39,18TL değerinde 391811 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Oyunlara Tarzınızı Katın MSI’ın yeni üyesi MPG B550 Gaming Edge WiFi, farklı açılardan muhteşem renklerini yansıtan keskin ve belirgin hatlara sahip tasarımıyla eşsiz bir his ve üstün bir görünüm sunar. Optimize edilmiş tasarım ve yüksek kaliteli bileşenleri sayesinde yıldırım hızında performansa sahip olan MPG B550 Gaming Edge WiFi, oyuncuların tüm gereksinimlerini karşılayabilmek için seçkin oyun özellikleri, sınırsız özelleştirme seçenekleri ve kritik öneme sahip oyun silahlarıyla donatılmıştır.

MPG B550 Gaming Edge WiFi ile tehlikeli sularda gezin; düşmanlarınızın ruhuna korku salın!

Seçkin Performans Özellikleri
 • Core Boost Teknolojisi: MSI'a özel Core Boost Teknolojisine sahip birinci sınıf tasarımıyla maksimum performans için hazır.
 • 6 Katmanlı PCB: 2 oz kalınlaştırılmış bakır içeren 6 katmanlı PCB, daha yüksek performans ve uzun ömürlü bir sistem kararlılığı sunar.
 • Digital PWM: En kaliteli bileşenlerden üretilen IR dijital güç yönetimi ile sisteminiz uç noktada koşullarda bile akıcı çalışır.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.

Yeni Nesil Termal Çözüm
 • Genişletilmiş Soğutucu Tasarımı: MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve devre tasarımı, en üst seviye işlemcilerin bile MSI anakartlarda tam hızda çalışmasına olanak tanıyor.
 • Termal Pedli Soğutucular: 7W / mK termal ped, soğutucuya daha iyi ısı transferi sağlar.
 • Pompa Fan Desteği: En iyi akış ve gürültü kontrolü için sıvı soğutma pompası hızlarını kontrol edin.
 • M.2 Shield Frozr: Bu M.2 termal aksesuar, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.

Yüksek Hızlı İletim
 • 2.5G Ağ Çözümü: LAN yöneticisi ile birinci sınıf 2.5G LAN özelliği, daha iyi ağ deneyimi sunar.
 • Turbo USB: Ters çevrilebilir Type-C konektörlü TURBO USB 3.2 Gen 2 10Gbps.
 • Yeni Nesil Wi-Fi 6 Çözümü: MU-MIMO ve BSS Coloring teknolojisi desteğine sahip olan en yeni kablosuz iletişim çözümü ile 2400Mb/sn’ye varan hızlara ulaşabilir.
 • DDR4 Boost: Tamamen izole edilmiş DDR4 devreleri ile en iyi oyun ve hız aşırtma performansı için saf sinyal iletimini garantiler.
 • Lightning Gen 4 Çözümü: Maksimum transfer hızları için 64GB/sn bant genişliği ile en yeni Gen4 PCI-E ve M.2 çözümü.

Üst Seviye Donanım Tasarımı Yılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.
Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal Tasarım Daha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

M.2 Shield Frozr - SSD Performansını Arttırın, Yavaşlamaları Engelleyin Dünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak M.2 Shield Frozr, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Tam Kontrollü Fan Konnektörleri MSI anakartları, tüm sisteminizin CPU fanlarının hızlarını ve sıcaklıklarını yönetmenize olanak tanır, böylelikle size serin ve sessiz çalışan bir sistem üzerinde tam kontrol sağlar. Total Fan Control, anakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar CPU sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize Edildi Piyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

12+2+1 Duet Rail Power Güç Tasarımı 12+2+1 Duet Rail Power dijital güç sistemi sayesinde kararlı ve sürekli güç iletimi garantilenir. Toplam 10 dijital CPU güç fazlı VRM tasarımı ve Core Boost teknolojisi sahip MPG serisi anakartlar ile en zorlu oyunlarda dahi maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün.

Core Boost Core Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız Aşırtma Daha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç Kalkanı Önceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. Flash BIOS düğmesi, CPU, bellek veya grafik kartı takılı olmadan da çalışır.

Bakır PCB Tasarımı 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle Güçlendirin Steel Armor, PCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart Koruması MSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun Performansı MSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Mystic Light ile Oyun Sisteminizi Kişiselleştirin MSI Mystic Light ile 16.8 milyon renk ve 29 farklı LED efekti arasından dilediğinizi seçerek canlı RGB aydınlatma efektleri ve renklerle sisteminizi kişiselleştirin.

Mystic Light Extension Sisteminizin görünümünden henüz tatmin olmadınız mı? MSI Mystic Light Extension ile oyun sisteminizi RGB LED şeritlerle donatabilir, senkronize edebilir ve RGB destekli anakartınız üzerindeki girişler sayesinde tüm ışıklandırmayı tek bir yazılım içinden özelleştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Performans İster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır Depolama MSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam Kontrol Gelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’u BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP Player BlueStacks ile yapıan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde Avantajınız MSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartların gelişmiş ses, LAN özellikleri, USB bağlantıları ve Mystic Light uygulaması ile sürükleyici oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme Süresi MPG B550 Gaming Edge WiFi, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO Teknolojisi En yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

MSI Gaming LAN Manager Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI Gaming LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI Gaming LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio Boost 4 İle Profesyonel Stüdyo Sınıfı Ses Kalitesi Audio Boost 4 ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost 4, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost 4 kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Yüksek kaliteli ses jakları
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop koruması

USB 3.2 Gen2 Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MPG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C Bağlantısı MSI gaming anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

ESL Pro League MSI ile devam eden ortaklığımız, ESL Turnuvalarında hem oyunculara hem de takipçilerine e-Sporu benzersiz bir şekilde deneyimleme olanağı verdi.”

- Paul Brewer, ESL marka ortaklığı departmanı Bşk.Yrd.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 Combo Port
 • 1 x DisplayPort
 • 1 x 2.5G LAN
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-A)
 • 5 x HD Ses Bağlantıları
 • Flash BIOS Düğmesi
 • 2 x USB 2.0
 • 1 x HDMI
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps (Type-A)
 • 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps (Type-C)
 • Wi-Fi / Bluetooth
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 2x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen1 5Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps connector (ek 2 USB 3.2 Gen1 5Gbps bağlantı noktasını destekler)
 • 2x USB 2.0 konektörü (ek 4 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin Water Pump Bağlantısı
 • 6x 4-pin Sistem Fan Bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konektörü
 • 2x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
Teknik Özellikler
İşlemci 3. nesil AMD Ryzen işlemciler ve BIOS güncellemeli gelecekteki AMD Ryzen işlemciler
Soket AM4
Yonga Seti AMD B550
Bellek 4x DIMM, maks. 128GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC; DDR4 2667/ 2800 /2933 /3000 /3066 /3200 /3466 /3600/ 3733 /3866 /4000 /4133 /4266 /4400 /4533 /4600 /4733 /4800 /4866 /5000 /5100+ MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 2x PCIe 3.0 x1 slot
Grafik 1x HDMI port, maks. çözünürlük 4096x2160 @24Hz / 1x DisplayPort, maks. çözünürlük 4096x2160 @60Hz / Maksimum paylaşılan bellek 16 GB
Çoklu GPU Desteği 2-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Depolama 6x SATA 6Gb/s, 2x M.2 slot (Key M)
RAID 0/1/10
USB Arka: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 1 x USB 3.2 Gen2 Type A, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 2 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
Ses Realtek ALC1200 Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN 1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
WIFI & Bluetooth Intel Wi-Fi 6 AX200 / Bluetooth 5.1
Form Faktörü ATX, 30.5 cm x 24.4 cm (12 in. x 9.6 in.)
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit

MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4466/ 4533/ 4600/ 4866/ 5000/ 5100 MHz by A-XMP OC MODE
 • Ram Kapasitesi128GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.22 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 3.0 x16 slot (PCI_E3), 1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot (PCI_E1), 2x PCIe 3.0 x1
 • Ethernet (LAN)1x Realtek® RTL8125B 2.5G LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C / 1 x USB 3.2 Gen2 Type-A / 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A / 2 x USB 2.0
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Var
 • Kasa YapısıATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.377,79 TL 4.755,58 TL +0
 • 1.599,84 TL 4.799,52 TL +0
 • 1.211,07 TL 4.844,27 TL +0
 • 978,08 TL 4.890,39 TL +0
 • 822,81 TL 4.936,87 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 790,32 TL 4.741,92 TL +4
 • 1.594,54 TL 4.783,63 TL +0
 • 1.206,52 TL 4.826,07 TL +0
 • 973,34 TL 4.866,71 TL +0
 • 818,44 TL 4.910,65 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.375,35 TL 4.750,69 TL +0
 • 1.598,18 TL 4.794,54 TL +0
 • 1.209,80 TL 4.839,20 TL +0
 • 977,04 TL 4.885,22 TL +0
 • 821,93 TL 4.931,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.376,57 TL 4.753,14 TL +0
 • 799,50 TL 4.797,03 TL +3
 • 1.210,43 TL 4.841,74 TL +0
 • 977,56 TL 4.887,80 TL +0
 • 822,37 TL 4.934,23 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 1.182,69 TL 4.730,76 TL +2
 • 1.590,10 TL 4.770,30 TL +0
 • 1.202,75 TL 4.811,00 TL +0
 • 970,38 TL 4.851,90 TL +0
 • 815,58 TL 4.893,50 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.375,29 TL 4.750,57 TL +0
 • 1.598,18 TL 4.794,54 TL +0
 • 1.209,83 TL 4.839,33 TL +0
 • 976,99 TL 4.884,96 TL +0
 • 821,91 TL 4.931,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.375,29 TL 4.750,57 TL +0
 • 1.598,18 TL 4.794,54 TL +0
 • 1.209,83 TL 4.839,33 TL +0
 • 976,99 TL 4.884,96 TL +0
 • 821,91 TL 4.931,47 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.366,11 TL 4.732,22 TL +0
 • 1.588,79 TL 4.766,37 TL +0
 • 1.200,25 TL 4.801,01 TL +0
 • 966,22 TL 4.831,11 TL +0
 • 810,27 TL 4.861,59 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 4.623,37 TL 4.623,37 TL +0
 • 2.362,00 TL 4.724,00 TL +0
 • 1.585,85 TL 4.757,54 TL +0
 • 1.198,01 TL 4.792,05 TL +0
 • 965,21 TL 4.826,07 TL +0
 • 810,10 TL 4.860,57 TL +0
4.623,37 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI Gaming Anakart Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

Yüksek hızlı ve yüksek sağlamlığa sahip olsun diye hiç bir anakartta bulunmayan değişik farklı güzel teknolojiler ve tasarım dili kullanmış MSI mükemmel olmuş
Üye resmi
Sevgi̇ Ercan 12 Oca 2022

Anakartın her köşesinde her detayında mükemmel özellikler var marka bir çok anakart üretiyor ama özellikle fps oyunlarında en iyi anakartın bu olduğunu biliyorum siz de pc toplarken bu tip özelliklere dikkat edin
Üye resmi
Alpkın Gündeş 13 Ara 2021

Bilirkişi doğru bir şekilde toplarsa eminim ki çok iyi performanslar alabilir iyi de bir soğutma sistemi tercih edin derim bu performansa aşık olacaksınız
Üye resmi
Uğur Memi̇şler 28 Eki 2021

WiFi özelliği entegre şekilde geldiği için beni çok mutlu etti ben de tam anakartın yanına yakışır bir harici wifi kartı bakıyordum ki kutuyu açar açmaz wifi aparatı çıktı ve gerçekten çok mutlu oldum bu wifi olayıda kesinlikle basit bir şey değil yani kapsama alanı aşırı geniş modem nerede olursa olsun çok rahat çekebileceğine eminim hızı vs de gayet güzel yalnız ben yüksek performanslı oyunlar oynadığımdan ve onlarda online olduğundan kabloluyu mutlak sebep ile tercih ediyorum ama tabii ki normal kullanıcılar wifi ile sorunsuz oyun oynayabilirler her anlamda güzel ve temiz bir anakart çok uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz
Üye resmi
Mert Yıldız 17 Eki 2021

Yeni sistemimde yaklaşık 4-5 Gündür kullanıyorum. Dahili Wifi- Bluetooth olması , Anakart üstünde bulunan Argb Aydınlatma ve ileriye dönük mimarisi almamda etkili oldu. Dragon Center uygulamasını kullanarak Argb Aydınlatmaları kontrol edebilir, Fan hızlarını , overlock ayarlarınızı , sistem sıcaklık - Frekansını görebiliyorsunuz. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Atakan Sarıer 02 Eki 2021

Ürün gayet başarılı ince hesap güvencesiyle birlikte harika optimizasyonu harika bir anakart tavsiye ederim.
Üye resmi
Nesi̇m Hüner 28 Eyl 2021

Bu kartta da MSI n kalitesi bizzat gözüküyor, zaten eğer oyun oynayan biriyseniz, bu markanın nerelerde olduğunu bilirsiniz, ben kalitesiz bir ürününü daha göremedim, tüm ekipmanın MSI marka, ucuz diyemem fakat kalite istiyorsanız bu tutarlı ödemeniz gerekiyor, tavsiye ediyorum
Üye resmi
Mert Kesi̇̇ci̇̇ 28 Eyl 2021

Anakartı indirimde yakaladım. İlk kez pc'mi kendim topladım. Kasaya bağlaması çok kolaydı diğer parçalarla birleşmesi gayet rahattı. Üstüne üstlük bir de wifili olması çok güzel. İncehesap.com da sürekli indirime girer tavsiye ederim.
Üye resmi
İlker Öztürk 15 Eyl 2021

Gaming serisi anakartlarda fiyat performans açısından çok iyi noktada. İlk etapta B550 Gaming Carbon alacaktım ancak aralarındaki spec farkı ve fiyat farkı anlamlı olmadığından bunu seçtim. Hızlı ve iyi teslimat sağlandı. Kafamda soru işareti yaratan tek nokta, anakart kutusunun bir bandı vs olmayıp açık gelmesi idi, ancak temiz ürün - hatasız geldiğinden sıkıntı yok. Hem anakartı hem de satın alma noktası olarak incehesap.com'u tavsiye ediyorum.
Üye resmi
Kutlu Işık 25 Ağu 2021

Bu fiyat aralığındaki anakartlara göre çok iyi malzeme kalitesi var. Fiyatına göre bu kalite çok iyi. VRM değerleri ile ön plana çıkan bir anakart olduğu için aldım pişman değilim 5 ayı geçti iyi ki almışım.
Üye resmi
Suna Şengül 02 Haz 2021

PROFESYONEL BİR ANAKART ARAYAN HERKESE TAVSİYE EDERİM. BEN PC TOPLAMA MOTORUNDAN SEÇEREK ALDIM İYİKİ ALMIŞTIM. M2 SSD KULLANACAKLAR İÇİN TERMAL TEKNOLOJİSİ VAR SSD ASLA ISINMIYOR SÜREKLİ HIZLI OLUYOR. BENİM BİLGİSAYARIM 3 SANİYEDE AÇILIYOR. ANAKARTIN KENDİSİNİN OVERLOCK ÖZELLİĞİ VAR DAHA FAZLA FPS ALABİLİYORSUNUZ. 5100 MHZ RAM SLOTLARI VAR 10 VE 11 NESİL İŞLEMCİLER DESTEKLENİYOR ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM BU ANAKARTI ALIN ARKANIZA BAKMAYIN
Üye resmi
Remzi̇ Kına 26 Şub 2021
kacmazz
wifi ve bluetooth ozellikleri olmasi tercih sebebinin basinda geldi e bide buna fiyati eklenince kendimi tutamadim siparis verdim efsane bi cihaz sorunsuz bence kacirmayin arkadaslarrr
Üye resmi
Volkan Çeti̇ntaş 18 Oca 2021
Dahili bluetooth ve wifi
Anakarttan çok memnun kaldım, öncelikle ortalama bir kullanıcı iseniz bu ürün sizi yeterince tatmin edecektir. Üzerinde flash bios butonu mevcut, bu sayede işlemciye gerek duymadan bios güncellemelerini yapabilirsiniz. Detaylı ve ince ayar yapmayı seven kullanıcılar için bios içerisinde kurcalayabileceğiniz bir çok ayar var. Extradan dahili bluetooth ve wifi’ye sahip olması büyük avantaj, hem kalabalık kablo derdinden de kurtarıyor. Bence iyi bir gaming anakart arıyorsanız bu ürüne göz atmanız da fayda var.
Üye resmi
Erdem Uğurlu 27 Kas 2020
MPG B550 GAMING EDGE WIFI
bluetooth ve wifi6 bağlantı seçenekleri , vrm ısı değerleri ile toplam paket olarak en iyi anakartlardan birisi. kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Ene Demi̇rbaş 22 Kas 2020
Enes Demirbaş
MSI yine kalitesini göstermiş. Soğutma blokları gerçekten güzel. VRM devreleri muaazzam. Eğer soğutması iyi, wifi olsun ve b550 model bir anakart arıyorsanız doğru yerdesiniz.
Üye resmi
Ömer Can Künye 18 Eki 2020
mother of dragon
anakartların en iyisi bence. MSI'ın üst düzey Gaming Edge serisi ve üzerinde dahili Wifi, iki adet M.2 yuvası, USB 3.2 GEN1 yuvaları ve Mystic Light özelliği var. İşlemci çevresindeki 10 adet VRM devresi, anakartın kalitesini ortaya koymuş. Alacak olanlar hiç düşünmesinler derim.
Üye resmi
Berker Yılmaz 07 Eyl 2020

B550 anakartların en iyisi bence. MSI'ın üst düzey Gaming Edge serisi ve üzerinde dahili Wifi, iki adet M.2 yuvası, USB 3.2 GEN1 yuvaları ve Mystic Light özelliği var. İşlemci çevresindeki 10 adet VRM devresi, anakartın kalitesini ortaya koymuş. Alacak olanlar hiç düşünmesinler derim.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI AMD B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC)Mhz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.623,37 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.