Sosyal Media
sefa

12 Gün Pil Ömrü Sunan Yeni Akıllı Bileklik Oppo Band Style Tanıtıldı

Çinli teknoloji üreticisi Oppo, düzenlediği etkinlik kapsamında yeni telefonları Oppo F19 Pro ve F19 Pro+ 5G modellerinin yanı sıra, yeni akıllı bilekliği Band Style modelini tanıttı. Oppo Band Style 12 günlük pil ömrü sunacak.

Oppo Band Style

12 farklı egzersiz moduna sahip olan Oppo Band Style, gerçek zamanlı kalp atış hızı, uyku takibi yapabiliyor. AMOLED ekran ile gelecek olan Oppo Band Style, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Ayrıca akıllı bileklik sürekli olarak kandaki oksijen miktarını izliyor.

126 x 294 piksel çözünürlüğünde çizilmeye karşı dayanıklı AMOLED bir ekran ile gelecek olan Oppo Band Style, 5 farklı saat ekranı sunacak. Ayrıca bunlara ek olarak kullanıcılar, HeyTap Health uygulaması aracılığıyla daha fazla saat yüzünü de cihazlarına indirip kullanabilecek.


Şimdilik Android 6.0 ve üzeri cihazlar ile uyumlu olan Oppo Band Style, önümüzdeki ay iOS desteğine de sahip olacak. Bluetooth 5.0 desteği ile gelecek olan Oppo Band Style, bir akıllı telefonla eşleştirildikten sonra aramalar ve mesajlara yanıt verme, bildirimlere göz atma, müzik çalma gibi pek çok işlemi gerçekleştirecek.

100 mAh kapasiteli bir batarya ile gelecek olan Oppo Band Style, 12 günlük pil ömrü sunacak. Ayrıca cihaz 1.5 saatte tam olarak şarj doluluğuna ulaşabilecek.

Oppo Band Style

Siyah ve Vanilya olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olan Oppo Band Style, vergiler hariç yaklaşık 300 TL fiyat etiketine sahip olacak.

 

 Yorum yap

*