iOS 11’de Wi-Fi Şifresi Nasıl Paylaşılır

iOS 11’in güzel bir özelliği olan Wi-Fi şifresi paylaşımı oldukça pratik ve çok işe yarıyor. İşte bu güzel özelliği kullanmanın çok basit yöntemi…

iOS 12’de AirDrop İle Güvenli Şifre Paylaşımı

iOS 12’nin yayınlanma tarihi yaklaştıkça yeni yeni gelecek özellikler de netleşmeye başladı. Yeni özelliklerden biri de güvenli bir şekilde şifre paylaşımı. Peki, bu özellik nasıl kullanılacak

Apple Watch Series 3’e Nasıl Müzik Yüklenir

Apple Watch Series 3’e sahip iseniz, saatinize dilediğiniz müzikleri yükleyip keyifle onları dinleyebilirsiniz.

Haziran Ayı En İyi Telefon Modelleri

Sizler için hazırladığımız en iyi telefon modellerimizi incelemeden akıllı telefon almayın deriz. İşte Haziran ayı en iyi akıllı telefon modelleri

Haziran Ayı En İyi LED TV Modelleri

Yeni bir TV almaya veya eski televizyonunuzu değiştirmeye karar verdiyseniz, sizler için hazırladığımız LED TV modellerimize mutlaka bir göz atın.

Android Auto’dan Telefonlara Hızlı Erişim İmkanı

Android Auto uygulamasının yeni özelliği ortaya çıktı. Kullanıcılarına seyahat esnasında telefonlarına hızlı erişim imkanı sunacak olan özellik, kullanım kolaylığı ile oldukça işe yarayacak gibi görünüyor.

Kısa Süreliğine Ücretsiz 6 iOS Uygulaması

Kısa süreliğine ücretsiz olan 6 iOS uygulamasını sizlerle paylaşıyoruz. Uygulamalara göz atmayı unutmayın. Zira bazıları hayatınızı kolaylaştırabilir.

iPhone ve iPad’te YouTube Karanlık Tema Nasıl Etkinleştirilir?

Karanlık mod (dark mode), son zamanlarda uygulamalarda yaygın halde kullanılır oldu. Bir süre önce karanlık modu web için kullanama sunan YouTube, şimdi ise iOS platformuna karanlık temayı (The Dark Theme) kazandırdı.

Samsung Bixby Tuşuna Farklı Komutlar Atayın!

Samsung'un bu yıl tanıttığı kişisel asistanı Bixby, çoğu kullanıcı tarafından yanlışlıkla basılan bir tuş haline geldi. Tabi ki bu durumdan kurtulmak mümkün. Peki, Bixby tuşuna nasıl farklı komutlar atanır?

iOS 11 İle Gelen Dosyalar Uygulaması İle Tanışın!

iOS 11'in getirdiği yeniliklerden biri de "Dosyalar Uygulaması". Peki, nedir bu "Dosyalar Uygulaması" ve nasıl kullanılır?

iOS 11 İle Notlar Uygulamasına Gelen Yenilikler!

Bir zamanlar çok bir işe yaramadığını düşündüğünüz “Notlar” uygulaması, iOS 11 ile adeta yeniden oluşturuldu. İşte yeni notlar uygulamasının yenilikleri.

Galaxy S8’e Bixby Nasıl Kurulur!

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tüm dünya ülkelerinde kullanıma sunduğu sesli asistanı Bixby, Galaxy S8 ve S8 Plus’a nasıl kurulur? İşte Siri ve Alexa’nın rakibi Bixby’nin kurulumu!

Uber Hesabı Nasıl Silinir?

Dünya çapında 58 ülke ve 300 şehirde kullanılan Uber mobil uygulaması, özellikle yurt dışında çok sayıda insan tarafından tercih ediliyor. Peki, Uber hesabı açtıktan sonra silmek mümkün mü? İşte yanıtı…

iOS 11’de Notlar Uygulamasını Kullanarak Belge Taraması Nasıl Yapılır?

iOS 11’in kullanıcılarına birçok alanda yenilikler sunacak. Bu yeniliklerden biri de Notlar uygulamasında. Notalar uygulamasını kullanarak belge taraması yapabilirsiniz.

iOS 11’in Mesajlar Uygulamasının 5 Yeni Özelliği!

iOS 11’in Mesajlar uygulaması iOS 10’a göre çok daha farklı ve gelişmiş durumda. İşte iOS 11 ile Mesajlar uygulamasına gelen ve bilmeniz gereken yenilikler.

Google Fotoğrafları Kullanarak Fotolar Nasıl Arşivlenir?

Google Fotoğrafların arşiv özelliği artık kullanılır durumda ve oldukça da kullanılışlı. Artık istediğiniz fotoğrafları arşiv özelliğini kullanarak Google Fotoğraflarda saklayabilirsiniz. Nasıl mı?

Google Assistant İle Tuş Kilidi Nasıl Kapanır/Açılır?

Google, sesli asistanını geliştirmeye devam ediyor. Şimdi ise Android telefonlarda Google Assistant'ı kullanarak telefonların tuş kilidini açıp kapamak oldukça zevkli hale geliyor.

Android P’yi Tercih Etmenizi Sağlayacak 5 Neden

Tasarımı ve bazı özellikleri gün yüzüne çıkan Android P, kullanıcılarına yenilikler sunmaya hazırlanıyor. İşte Android P’yi tercih etmenizi sağlayacak 5 neden

iOS’tan Esinlenilen 5 Android P Özelliği

Android’in dokuzuncu büyük güncellemesi Android P, Google’ın Pixel cihazları için geliştirici önizleme sürümü olarak yayınlandı. İşte Android P’nin iOS’tan etkilendiği 5 özellik…

Android’in Ekran Görüntüsü Düzenleme Aracı Nasıl Kullanılır

Android’in yeniliklerinden biri olan “Ekran Görüntüsü Düzenleme Aracı” iOS 11’de olduğu gibi kolaylıkla kullanılabilecek.

Android Kullanıcıları İçin Chrome Yenilikleri

Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği web tarayıcısı Google Chrome, kullanıcılarına yenilikler getirmeye devam ediyor. İşte Google Chrome’un sunduğu yenikler…

Google Files Go Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Google'ın en yeni Android uygulaması Files Go, saklama alanını yönetmeye ve dosyaları telefonunuzdan kolayca paylaşmanıza yardımcı oluyor.

Android 8.1 İle Gelen Yeni Özellikler!

Google, Android 8.0 Oreo güncellemesini, geçtiğimiz aylarda cihazlara dağıtmaya başladı. Aradan çok geçmeden yeni sürüm için 8.1 güncellemesi yayınlandı. İşte Android 8.1 güncellemesi ile gelen yeni özellikler.

Android Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar!

Yeni bir Android telefon almaya veya elinizdeki Android telefonunuzu yenisi ile değiştirmeye karar verdiyseniz bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Android Oreo İle Gelen Yeni Özellikleri Keşfedin!

Google, geçtiğimiz günlerde Android işletim sisteminin yeni güncellemesi Android Oreo’yu kullanıcılarının hizmetine sundu. Biz de Android Oreo ile gelen yeni özellikleri sizler için derledik.

Android O İle Gelen 5 Yeni Özellik!

Daha parlak renkler ve yeni iyileştirmelerle Andorid O, bugüne kadar ki en çekici ve en kullanışlı Android sürümü olacak.

Google Tarafından Saklanan, Android Telefonunuzdaki Arama Geçmişinin Ekran Görüntüsü Nasıl Silinir?

Google, Android tabanlı telefonlarda yapılan aramaların ve ziyaret edilen web sitelerinin ekran görüntüsünü kaydeder. Peki, Google tarafından kaydedilen arama geçmişi görüntüleri nasıl silinir?

iOS ve Android’te Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

iOS veya Android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız silinen mesajlarınız için artık üzülmenize gerek yok. Birkaç yöntem ile silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz.

İnternetsiz WhatsApp Kullanımı!

Uzun zamandır konuşulan konulardan biri de internetsiz WhatsApp kullanımı. Peki, ama internetsiz WhatsApp nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde…

iOS

iOS 11.3 İle Gelen Pil Sağlığı Özelliği

Apple, iOS 11.3 güncellemesi ile birlikte iPhone’ların performans sınırlamasını kapatma ve pil sağlığını kontrol etme özelliğini kullanıma sunacak.

iOS 11.3 İle Gelecek Olan Yenikler

Geçtiğimiz hafta Beta güncellemesi yayınlanan iOS 11.3'ün getireceği yenilikler de belli oldu. İşte iOS 11.3 ile gelecek olan yenilikler...

ChaiOS Hatası Nasıl Önlenir?

iPhone ve Mac’lerin donmasına ve çökmesine sebep olan chaiOS hatasını alacağınız birkaç önlem ile engelleyebilirsiniz.

IPhone’un Sizi Takip Ettiği Önemli Konumların Haritasını Görün

iOS'da konum servislerini açık bıraktığınızda iPhone’unuz attığınız adımları takip eder ev Önemli Konumlar bölümüne kaydeder. Peki, bu kayıtlara nasıl ulaşılır?

Safari’de En Son Kapatılan Sekmeler Nasıl Açılır?

Kazara ya da istediğiniz dışında herhangi bir nedenle Safari’de kullandığınız sekmelerin kapandığı olmuştur. Böyle durumlar canınızı sıksa da üzülmeyin. Çünkü son kapanan sekmelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

iOS 11'de Canlı Fotolara (Lives Photos) Efekt Ekleme!

iOS 11, getirdiği birçok yenilikle birlikte kullanıma sunuldu. Bu yeniliklerden biri de canlı fotoğraflara (Live Photos) efekt ekleme özelliği. Artık kullanıcılar canlı fotolara istedikleri efektleri ekleyebilecekler…

iPad’te Olup Da iPhone’da Olmayan iOS 11 Özellikleri!

iOS 11, ilk çıktığı zamanlar biraz eleştirilse de kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Birçok yeni özellik bulunan iOS 11’de, iPad’te olup da iPhone’da olmayan birkaç özellik bulunuyor. İşte o özellikler…

iOS 11’de Ekran Kilidini Açmadan Nasıl Not Oluşturulur?

iOS 11, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için birçok özellik sunuyor. Bunlardan biri de telefonunuz kilitli iken notlar uygulamasını kullanabilmek. Evet, telefonunuzun ekran kilidini açmadan notlar uygulamasını kullanarak yeni not oluşturabilirsiniz.

iOS 11’de Mail Uygulamasına E-posta Hesabı Nasıl Eklenir ve Kaldırılır?

Maillerimizi artık sadece bilgisayarlardan değil mobil cihazlarımızdan da kontrol edebiliyoruz. Apple’da kullanıcılarına, cihazlarında birçok farklı mail adresi tanımlamalarına fırsat veriyor. Peki, iOS 10'a göre biraz farklı olan, iOS 11’de mail uygulamasına e-posta hesabı nasıl eklenir ve kaldırılır?

Safarinin Güvenliğini Artırın!

Apple’ın internet tarayıcısı Safari, kullanıcılarına birçok güvenlik önlemi sunuyor. Siz de birkaç adımda Safari’iyi daha güvenli hale getirin. Nasıl mı? Sorunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

iOS 11'de Güç Butonunu Kullanmadan Cihazınızı Kapatabilirsiniz!

Güç butonunu kullanmadan iPhone veya iPad'i kapatma, iOS 11 ile gelen yeni özelliklerden biri. Peki, iOS 11'deki bu özellik nasıl kullanılır?

iOS 11 İle İlgili Bilmeniz Gereken Güvenlik İpuçları!

Apple, iOS 11 güncellemesini geçtiğimiz günlerde tüm dünyada kullanıcılarına sundu. Peki, iOS 11 kullanırken cihazınızın daha güvenli olmasını ister misiniz? İşte sizlere birkaç güvenlik önerisi…

Mart Ayı En İyi Gaming Notebookları

Mart ayında da güncellenen listemizle tekrar sizlerin karşısındayız. İşte Mart ayının en iyi gaming notebookları...

Mart Ayı En İyi Notebook Modelleri

Mart ayında güncellediğimiz notebook modellerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Mart ayının en iyi notebook modelleri...

Mart Ayının En İyi Ultrabook'ları

Mart ayına özel bir araya getirdiğimiz en iyi ultrabook modellerini incelemeden geçmeyin. İşte Mart ayının en iyi ultrabook modelleri...

Şubat Ayı En İyi Notebook Bilgisayarlar

Her ay olduğu gibi bu ay da en iyi notebook bilgisayar modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte Şubat ayının en iyi notebook bilgisayar modelleri

Şubat Ayı En İyi Ultrabook Bilgisayar Modelleri

Hafifliği ve tasarımı ile ön plana çıkan ultrabook bilgisayarlar, performansları ile de göz dolduruyor. Sizler için hazırladığımız Şubat ayına özel ultrabook bilgisayar modellerine mutlaka bir göz atın.

Ocak Ayının En İyi Gaming Bilgisayarları

Oyuncu bilgisayarları listemizi güncellemeye devam ediyoruz. İşte Ocak ayı en iyi oyucu bilgisayarları...

2018 Yılı Ocak Ayının En İyi Notebook Bilgisayarları

2018 yılında da en iyi notebook bilgisayarları bir araya getirmeye devam ediyoruz. Ocak ayının güncellenen notebook bilgisayarlarına yazımızın detayından ulaşabilirsiniz.

Windows 10’lu Dizüstü Bilgisayarlarda Pil Ömrünü Uzatmak İçin İpuçları!

Windows 10 yüklü dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü uzatmanın birkaç pratik yolunu öğrenin.

2018 Ocak Ayının En İyi Ultrabook Modelleri

2018 yılı Ocak ayının en iyi Ultrabook modellerini bir araya getirdik. Yenilenen modellere haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Aralık Ayının En İyi Notebook Bilgisayarlar Modelleri!

Aralık ayı en iyi notebook bilgisayar listemizi güncelledik. Sizler de alacağınız notebook bilgisayar modeli konusunda kararsız kaldıysanız, güncellemiş olduğumuz listemize bir göz atın.

Aralık Ayı En İyi Oyuncu (Gaming) Notebook Bilgisayarları!

Aralık ayında oyuncu (gaming) notebook bilgisayar listemizi güncelledik. İşte sizler için hazırladığımız en iyi oyuncu notebook bilgisayarları...

Aralık Ayı En İyi Ultrabook Modelleri!

Güncellediğimiz liste ile tekrar karşınızdayız. İşte güncellenen modeller ile Aralık ayının en iyi ultrabook modelleri...

Mayıs Ayı En İyi Akıllı Telefon Modelleri

En iyi akıllı telefon modellerimizle Mayıs ayında da sizlerle birlikteyiz. İşte güncellenen listemizde yer alan en iyi akıllı telefonlar

2017'nin En Çok Sevilen Telefonları

2017'nin en çok sevilen telefonlarını sizler için derledik.

Mart Ayı En İyi Akıllı Telefon Modelleri

En iyi akıllı telefon listemizi Mart ayında da sizler için güncelledik. Yeni telefon almadan önce güncel listemize mutlaka bir göz atın.

1000-1500 TL Arası Alınabilecek Akıllı Telefonlar!

1000- 1500 TL arası hangi telefonlar alınabilir? İşte sizler için bir araya getirdiğimiz bütçe dostu akıllı telefonlar...

Aralık Ayı En İyi Akıllı Telefon Modelleri!

Aralık ayında en iyi telefon listemizi güncelledik. Telefon alma konusunda kararsız kaldıysanız hazırlamış olduğumuz listemize göz atmanız sizlere yardımcı olabilir.

1.000 TL Altında Alınabilecek Akıllı Telefonlar!

1.000 TL altında alınabilecek akıllı telefon listesi ile karşınızdayız. İşte sizler için bir araya getirdiğimiz o telefon modelleri...

Kasım Ayı En İyi Akıllı Telefon Modelleri!

Kasım ayı en iyi akıllı telefon listemizi sizler için güncelledik. Telefon almadan önce sizler için hazırladığımız listemize mutlaka bir göz atın.

Ekim Ayı En İyi Akıllı Telefon Modelleri!

Ekim ayında ki en iyi akıllı telefonları sizler için bir araya getirdi. İşte güncellenen listemizdeki akıllı telefonlar...

Ağustos Ayının En İyi 10 Akıllı Telefonu!

Akıllı telefon alırken kararsız mı kaldınız? O zaman bu haberimiz tam sizin için. İşte sizler için hazırladığımız en iyi 10 akıllı telefon.

Haziran Ayı En İyi Oyuncu Notebook Modelleri

Üst düzey performans sunan oyuncu notebboku almaya mı karar verdiniz? O halde sizler için hazırladığımız en iyi gaming notebook modellerimize bakmadan bilgisayar almayın deriz.

Haziran Ayı En İyi Notebook Modelleri

Notebook almadan önce, sizler için hazırlamış olduğumuz notebook modellerimizi mutlaka inceleyin. İşte Haziran ayı en iyi notebook modelleri

Haziran Ayı En İyi Ultrabook Modelleri

Haziran ayı en iyi ultrabook listemize göz atmadan ultrabook almayın. İşte en iyi ultrabook modelleri

Mayıs Ayı En İyi Gaming Notebook Modelleri

Güncelenen listemiz ile tekrar sizlerle birlikteyiz. İşte Mayıs en iyi gaming notebook listemiz

Mayıs Ayı En İyi Notebook Modelleri

En iyi notebook modelleri listemizi güncelledik. İşte Mayıs ayı en iyi notebook modelleri

Mayıs Ayı En İyi Ultarabook Modelleri

En iyi Ultrabook listemizi Mayıs ayında da sizler için güncelledik. İşte güncellenen listemizde bulunan en iyi Ultrabook modelleri

2000-2500 TL Arası Alınabilecek En İyi Notebook Bilgisayarlar!

2000-2500 TL arası fiyata sahip notebook bilgisayarları sizler için bir araya getirdik. Siz de bilgisayar için bütçenizi ayırdınız fakat hangi modeli alacağınıza henüz karar vermediyseniz o zaman listemize mutlaka bir göz atın.

Kasım Ayı En İyi Notebook Bilgisayarlar!

En iyi notebook bilgisayar listemizi güncelledik. İşte güncel hali ile Kasım ayının en iyi notebook bilgisayarları...

Kasım Ayı En İyi Oyuncu (Gaming) Notebook Bilgisayarları!

En iyi oyuncu (Gaming) notebook bilgisayar listemizi sizler için yeniledik. İşte Kasım ayı en iyi oyuncu notebook bilgisayarları...

Kasım Ayı En İyi Ultrabook Bilgisayarları!

Kasım ayı en iyi ultrabook bilgisayar listemizi güncelledik. Güncel listemize buyurun birlikte göz atalım.

Ekim Ayı En İyi Notebook Bilgisayarlar!

Ekim ayının en iyi notebook bilgisayarlarını sizler için bir ara getirdik. Notebook bilgisayar almayı düşünüyorsanız bu rehberimize mutlaka bir göz atın.

Ekim Ayı En İyi Oyuncu (Gaming) Notebook Bilgisayarları!

Herkesin bildiği gibi oyuncu bilgisayarları performansları ile göz dolduruyor. Siz de bir oyuncu bilgisayarı almaya karar verdiniz ancak modelinde kararsız kaldıysanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın. İşte sizler için güncellediğimiz en iyi oyuncu notebook bilgisayarları...