Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Hakkımızda

   incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tek ele karşı gelmek için bir hayal kurması üzerine başladı serüvenine.

   Kurulduğumuz günden bu yana, aynı elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadık, mağaza açmadık ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadık. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisi dahil olarak serüvenimizi bir tık öteye taşıdı.

   Yani;
   incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi. teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

   Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesi arasından, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve aldıkları ürünü hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kalıyor…
   Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.
   Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   incehesap.com
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.