Laptop Fiyatları kategorisindeki 146 adet ürün listelenmektedir.

En Çok Satılan Notebook

Laptop Fiyatları

Teknolojik gelişmeler, her alanda alışkanlıklarımızı değiştirmeye, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu gelişmeler sonucunda cihaz boyutları küçülürken, donanım özellikleri gelişmeye devam ediyor. Teknolojik ürünlerin genelinde gerçekleşen bu değişime laptop bilgisayar sektöründe de şahit olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Boyutu küçülen dizüstü bilgisayarların donanım özellikleri arttı. Sektör genelinde markalar, tasarımı minimalize etti, kullanıcının yüksek performans alabileceği şekilde ürünlerin teknik özelliklerini geliştirdi. Bugün, minimal boyut ve hafif tasarımlarıyla laptop bilgisayarlar taşınabilirlik ve kullanılabilirlik arasındaki mükemmel dengeyi yakalamış ve üretkenliği arttırmış durumda. Kompakt tasarımları sayesinde okulda, işte, evde, kafede kısaca istediğiniz her yerde size eşlik etmeye hazır vaziyetteler. Çantanızda ve çalışma masanızda çok fazla yer kaplamayan dizüstü tasarımlar aynı zamanda dış görünüşünüze de profesyonellik katıyor. Oyun salonu, ev veya ofis nerede kullanırsanız kullanın, kullanım amacınız ne olursa olsun, sektörün en güvenilir markalarının ürettiği, Intel ve AMD işlemcili en yeni notebook’ları size en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Intel Core i5 - i7 İşlemcili Laptop Fiyatları

İşlemci, bir bilgisayarın işlem yapmasını sağlayan parçadır. Bir anlamda işlemci, notebook bilgisayarın beynidir diyebiliriz. Bu donanım parçası, bilgisayarınızın komutları gerçekleştirmesi ve hızlı işlem yapabilmesi için kritik konumdadır. İşlemciler, marka, model ve çekirdek sayılarına göre sınıflandırılır. 2 veya 4 çekirdekli işlemcilerden 16 çekirdeğe varan modeller vardır. İşlemcinin çekirdek sayısı arttıkça bilgisayarınızın işlem performansı da artmaktadır. Piyasada, işlemci üreten iki büyük marka vardır; bunlar, AMD ve Intel markalarıdır. Her iki markanın arasında kullanıcıya daha yüksek performanslı ürün sunma rekabeti vardır. Ezeli rekabet sonucunda kullanıcı memnuniyetini meydana getirir. Her geçen gün bu iki firma daha yüksek işlem gücüne sahip laptop işlemcileri piyasaya sunmaktadır.

Laptop satın alma aşamasında işlemci konusuna odaklandığınızda belirleyici olan faktör cihazı kullanım amacınız olmalıdır. Her iki işlemci markası da üstün işlemciler üretiyor olsa da, sizin kullanım amacınıza göre ön plana çıkan işlemci marka ve modelleri olacaktır. Örneğin, dizi ve film izlemek ya da internette sörf yapmak amacıyla bir notebook arayışınız varsa, işlemcinizin çok da güçlü olmasına gerek yoktur. Kullanım ihtiyaçlarınız, giriş seviyesindeki işlemcilere sahip notebook modelleriyle bile karşılanabilir. Öte yandan, bir grafik tasarımcıysanız, yazılım işiyle ilgileniyorsanız ya da bilgisayarınızda yüksek işlem gücü gerektiren farklı bir uygulama kullanıyorsanız, işlemcinizin bu ihtiyaçlarınıza yanıt verecek işlem gücüne sahip olması gerekir. Keza, bilgisayarınızda güncel oyunları oynamak gibi bir hayaliniz varsa, yine yeni nesil güçlü işlemcilere yönelmenizde fayda bulunmaktadır. Örneğin, Intel Core i5 veya Intel Core i7 ya da Core i9 işlemcili notebook modelleri sizlere aradığınız işlem gücünü ve performansı sunabilir.

Nvidia Ekran Kartına Sahip Notebook Fiyatları

Ekran kartı da işlemci gibi bilgisayarın temel yapı taşlarından bir tanesidir. İşlemci tarafından gerçekleştirilen işlemlerin ekran kartına iletilmesi sonucunda bilgisayar ekranında görsel objeler oluşur. Tüm bu görsel oluşturma sürecinden sorumlu olan bileşen laptop ekran kartıdır. Bilgisayarın görüntü hızı ve görüntü kalitesi ekran kartı performansı ile ilgilidir. Özellikle, video hazırlama, tasarım, render alma, modelleme ve oyun oynama deneyimlerinde GPU performansı sizlere kullanım kolaylığı ve hız konularında katkı sağlayacaktır. Notebook modelleri arasında değerlendirme yaparken ekran kartı konusunda nasıl bir ihtiyacınız olduğunu belirlemek size daha uygun bir laptop modelini bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Notebook GPU sektöründe önde gelen belli başlı markalar vardır. NVIDIA, AMD ve Intel markaları, oyuncu laptop’lara ekran kartı üretmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, bu markaların ürettiği GPU modellerine sahip ürünleri filtreleyebilir ve daha odaklı bir şekilde notebook alışverişinizi sürdürebilirsiniz.

Gaming Notebook Modelleri Karşınızda!

Gaming notebook modelleri oyun camiası tarafından yoğun rağbet görmektedir. Oyuncu laptop’lar oyuncuların ihtiyaç duyduğu özellik ve nitelikleri sunacak şekilde tasarlanmaktadır. Hem oyunda beklediğiniz güç ve performansı sağlayabilecek kapasiteyi hem de taşınabilir olma niteliğini sizlere sunan bu oyun canavarları ile, gittiğiniz her yere sevdiğiniz bilgisayar oyunlarını da götürebilirsiniz. Yüksek performans sunan, taşınabilir oyuncu laptop’lar ile oyunu istediğiniz yerde başlatabilirsiniz.

Gaming notebook bilgisayar satın alırken güçlü işlemci, ekran kartı ve RAM gibi bileşenler ile donatılmış olmasına dikkat edin. Oyun mekanınızı kısıtlamanıza gerek yok, yüksek performans sunan gaming dizüstü bilgisayarlar ile ister evde, ister dışarıda dilediğiniz yerde oynayın.

Notebook Alırken Nelere Dikkat Etmeniz Gerekir?

İşletim sistemi, gaming notebook modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli başlıklardan birisidir. Windows 10 Ailesi, FreeDOS, Linux ve Endless işletim sistemleri arasından ihtiyacınıza uygun olan işletim sistemini seçin. İşletim sistemleri arasında FreeDOS olarak adlandırılan cihazların işletim sistemi yoktur, satın aldıktan sonra sizin işletim sistemi yüklemeniz gerekir, bu özelliğe dikkat edin. Donanımsal özelliklerini göz önünde bulundurun. Dizüstü bilgisayarlarda işlemci, sistem belleği, ekran kartı, hard disk boyutu ve grafik işlemcisi gibi donanımsal özellikler öne çıkmaktadır. İyi bir dizüstü bilgisayarından beklediğiniz performansa göre bu özelliklere karar verin.

Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken belli başlı özellikler vardır. Öncelikle ihtiyaçlarınızı belirleyin. Laptop bilgisayarın hangi amaçla kullanacaksınız, tasarım, oyun veya iş kullanım amacınız farketmez, aradığınız notebook bilgisayarlar incehesap’ta. Ardından bütçenizi belirleyin, bu aşamada laptop fiyatlarını inceleyin, laptop fiyatları bütçenizi aşıyorsa endişelenmenize gerek yok çünkü incehesap.com olarak Asus, Dell, Lenovo ve sektörün önde gelen birçok markasına ait ürünleri en uygun laptop fiyatları ile size sunuyoruz. Satın almak istediğiniz ürün bütçenizi aştığında çeşitli taksitlendirme seçenekleri ile yanınızdayız. MasterPass, BKM Express ve Çoklu kredi kartıyla ödeme gibi ödeme kolaylıkları sitemizde mevcut. Kullanıcı yorumlarını okuyun, cihazı deneyimleyen kişilerin yazdığı olumlu, olumsuz tüm değerlendirmeler satın alma kararınızı etkileyebilir, aklınıza takılan soruları giderebilir. Satın alma sonrası işlemleri araştırın. İncehesap.com olarak sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçte de sizlerin yanınızdayız.

Notebooklar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Her geçen yıl daha da gelişen teknoloji, kullandığınız bilgisayarların çok daha üstün özelliklere kavuşmasını sağlıyor. Eğer siz de teknik donanımı ile beklentilerinizi tam olarak karşılayacak bir notebook ihtiyacı duyuyorsanız, kategorimiz içerisinde yer alan onlarca farklı modeli hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Farklı markaların laptop modellerini inceleyebileceğiniz kategorimizde ürünlerin fotoğrafını da görebilirsiniz. Ayrıca laptop fiyatları hakkında da fikir edinmiş olacaksınız.
Tasarımlar ekran büyüklüğünden işletim sistemine, hızından dahili hafıza kapasitesine kadar pek çok açıdan farklılık gösteriyor. Özellikle notebook modellerinin üstün teknik özellikleri bilgisayar kullanımı deneyimine pratiklik kazandırıyor. Çalışmalarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bu tasarımlar hafif olmasıyla da kolay taşınabilirlik özelliğini kullanıcıya sunuyor. Kategorimiz içerisinde çantanızda dahi kolaylıkla taşıyabileceğiniz küçük ebatlara sahip laptop modellerini de inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda grafik çizimleri yapabileceğiniz ya da film izleyebileceğiniz büyüklükte tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Farklı markaların, sahip olduğu özellikler ile birbirinden ayrılan farklı modellerini bir arada inceleme şansına sahipsiniz. Bu sayede çok daha doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. Laptop modellerini incelemeden önce ihtiyaçlarınızı net bir şekilde belirlemenizde fayda olabilir. Bilgisayarı hangi amaçlarla kullanacağınız ve hangi sıklıkta hangi teknik özelliklerinden faydalanmanız gerektiği gibi sorulara verdiğiniz yanıtlar ihtiyaçlarınızı da belirleyebilir. Ardından ürünlerin teknik özelliklerini ve sahip oldukları donanımı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri belirleyerek bu modeller arasında bir kıyaslama yapmanız, en doğru ürün seçimine imza atmanızı sağlayabilir. Uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz notebook modelleri dünya genelinde en çok tercih edilen markaların tasarımlarından oluşuyor. İdeal hız, kolay kullanım gibi temel beklentileri fazlasıyla karşılayan tasarımlar sizin de bilgisayar kullanımınızı kolaylaştırabilir.
Ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerden işletim sistemlerine ve teknik özelliklerine kadar her husus laptop fiyatları üzerinde belirleyici olabiliyor. Bu nedenle kategorimize göz attığınızda birbirinden çok farklı fiyat etiketleri ile karşılaşacaksınız. Son derece makul seviyede tutmaya özen gösterdiğiniz fiyatlar, gayet cazip olan ödeme kolaylıkları eşliğinde size sunuluyor. İnce Hesap avantajlarından faydalanarak, bütçeniz kapsamında en gelişmiş laptop modelini zorlanmadan satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün, markanın sunduğu garanti kapsamında ve açılmamış kutusunda adresinize ulaştırılıyor. Aynı zamanda ödemenizi sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için tüm önlemler tarafımızdan alındı. Hemen tasarımları inceleyerek beğendiğiniz modelin siparişini bize iletebilirsiniz.
Notebook tercihi yaparken, notebook kullanım alışkanlıklarınızı ve alacağınız ürünle neler yapmayı planladığınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin, laptop ile oyun oynama, çizim yapma ya da video düzenleme gibi işlemler yapacaksanız, ekran kartı, bellek hızı ve işlemci gücü yüksek olan ürünleri değerlendirmeniz gerekir. Notebook ile ofis işleri yapacak ya da blog yazarlığı yapacaksanız, hafif olan ve yüksek pil kapasitesine sahip olan modelleri değerlendirebilirsiniz.
FreeDOS Notebooklar, hiçbir işletim sistemi yüklenmemiş notebook modellerine verilen adlandırmadır. Bir FreeDOS notebook satın aldığınızda, cihazınızı kullanmaya başlamak için bir işletim sistemi satın almanız gerekir. İncehesap’ta en yeni Windows işletim sistemlerini en ucuz fiyatlarla satın almak için İşletim Sistemi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.
Laptop almanızın öncelikli nedeni oyun oynamaksa, size yüksek performans sunacak bir notebook modeli satın almanız gerekmektedir. SSD hard diske sahip; ekran kartı, bellek ve işlemci gücü yüksek olan modeller, güncel oyunları optimumu değerlerde sorunsuz bir şekilde oynamanızı sağlar. Oyun oynama deneyiminizi arttırma konusunda notebook ekranının boyutu da büyük önem taşır. Daha yüksek ekran boyutuna sahip olan notebook modelleri, oyunlarınızdan alacağınız keyfin artmasına yardımcı olacaktır.
Notebooklarda bulunan RAM (bellek) bileşeni, cihazda yapılan işlemlerin sıralanması ve geçici ek depolama gibi görevleri yerine getirir. Bellek ne kadar güçlüyse, cihazda yapılan işlemlerin hızı da o derece hızlı olacaktır. Özellikle yüksek performans gerektiren uygulama ve oyunlarda, yüksek bellek gücünün faydaları daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmaktadır.
Karşılaştırma Listesi