Sosyal Media
sefa

Aktif Gürültü Engellemeye Sahip Realme Buds Air 2 Neo Tanıtıldı

Realme, Pakistan’da düzenlediği etkinlik kapsamında yeni kablosuz kulaklığı Realme Buds Air 2 Neo modelini tanıttı. Realme Buds Air 2 Neo, aktif gürültü engelleme desteği ve düşük gecikme modu gibi özellikler ile öne çıkıyor.

Realme Buds Air 2 Neo

Aktif Gürültü Engelleme özelliği ile gelecek olan Realme Buds Air 2 Neo, 10 mm’lik bass güçlendirme destekli LCP sürücülere sahip. Kulaklık arka plandaki gürültüyü 25 db’le kadar düşürebiliyor. Bunu çevresel gürültü engellemeye sahip bir çift mikrofon ile gerçekleştiriyor.

Toplamda 28 saat kullanım imkanı sunan Realme Buds Air 2 Neo, parlak olan bölgesinde dokunmatik kontrol özelliğine sahip. Aktif gürültü engelleme özelliği açıkken 5 saate kadar kullanım ömrü sunan Realme Buds Air 2 Neo’nun bu özellik kapalıyken süre kullanım süresi 7 saate çıkıyor. Ayrıca kulaklık, 10 dakikalık şarj ile 3 saat kullanılabiliyor.


Realme Buds Air 2 Neo’nun diğer özelliklerine baktığımızda IPX5 su geçirmezlik sertifikası, Bluetooth 5.2 bağlantı desteği, Bass Boost+, çevre seslerinin duyulabilmesi için özel bir kullanım modunu görüyoruz.

Realme Buds Air 2 Neo Fiyat

Siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan Realme Buds Air 2 Neo’nun fiyatı 50 dolar olarak açıklandı. Ürünün Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise şimdilik açıklanmadı.

 
Yorum yap

*